Jump to content
Dogomania

MALAMUT - SZKIELET! już bezpieczny, w hoteliku - Ma dom


wiosna

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Morgan właśnie wróciłam:evil_lol: Może zdzwońmy się jakoś co? Moje telefony: 609812206, 603244518, albo napisz sms, skoro jesteś tutaj to trzeba się koniecznie spotkać:p
Lucek został już przeniesiony z tego pomieszczenia, teraz siedzi w kojcu na zewnątrz, z budami, a właściwie to on siedzi cały czas na budzie. Łapa była opuchnięta, bo została pogryziona przez te suczki, z którymi był wcześniej. Rany się goją. Teraz siedzi z 4 psami. On jest w schronie jakieś dwa trzy tygodnie, przyszedł już w stanie wielkiego wychudzenia, chyba długo się błąkał. Dzisiaj widziałam, jak zjadł całą michę (choć jak wiadomo, to żadne rarytasy), więc na szczęście apetyt ma.
Co do nużycy... nie mam pojęcia, jak go oglądałam jeszcze w poprzednim kojcu miał "coś" wokół oczu, ja myślałam z daleka, że to zaropiałe oczy, a podobno to były wyłysienia. Nie wiem, został zawieziony do weta i tak zdiagnozowany, ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jakiej podstawie.

Link to comment
Share on other sites

ja zapisanego mam go u siebie. Jest u mnie tez SH z Cieszyna - Heros, ktory jest w kolejce pierwszy.
Jak zwolni sie miejsce dla Herosa, to ja Malamutkowi odstapie jesen z moich prywatnych kojcow, zeby nie trzeba bylo jezdzic dwa razy do cieszyna, bo to tez koszt. Bedzie mogl mieszkac tam, az dojdzie do jego kolejki.

czy moge poprosic o nazywanie go Lucky'm, nie Luckiem ? Luckiem nazwano małego czarnego psiaka potrąconego przez dwa samochody, którego od kilku miesięcy leczy i sponsoruje kilka osób z DGM. Lucek jest tez u mnie w kolejce, dlatego nie chcialabym, aby psy sie mieszaly.

Link to comment
Share on other sites

Ups - to trzeba transport organizować. Ja niestety nie mogę - samochodu na dalekie trasy brak :placz:. Gdybym miała jakiś normalny wóz, to nawet takie rewelacje jakie miałam z jamniorem którego wiozłam z Tarnowa do Krakowa nie są mi straszne (mar gajko pamietasz? Ten psiaczek który od Agnieszki trafił do muzycznej rodzinki za onka który państwu zmarł. Teraz nazywa sie Bemol. Oj miałam zawartości jego żołądka na całej podłodze hihihi)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że pamiętam.
Bemolka kochanego.
Z tymi samochodami to kłopot jest.
Ja wiozłam Iwusia samochodem hotelowym. To znaczy prowadził Zbyszek, ja jestem za dużym zagrożeniem na ulicach:diabloti:
I tak ułożyła się super, że p. Tomek dał autko i Zbyszek mógł pojechać w tym terminie.
Ale może coś się uda zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem ciotki, Morgan mnie zawiadomiła, strasznie się cieszę!!!:multi: Widziałam dzisiaj chłopaka, trochę lepszy jest, wkleję fotki z kojca później. Czyli trzeba myśleć nad transportem... Ja jadę do Katowic w czwartek po południu, mogłabym go tam zawieźć, tylko jak dalej...
Mar.gajko czy to hotelik gdzie były dobki Maks i Paco?

Link to comment
Share on other sites

albo od razu lepiej wkleję, bo mi to ucieknie
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2452/tnp1090343ce8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5728/tnp1090344sj3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3650/tnp1090346bm2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...