Jump to content
Dogomania

MALAMUT - SZKIELET! już bezpieczny, w hoteliku - Ma dom


wiosna

Recommended Posts

Sorry.
Miał być w środę, a był w czwartek, czyli wczoraj.
W środę jakieś wetom nagłe operacje wypadły "z drogi".
Wieczorem Harleyek był juz w świetnej formie i przeraźliwei głodny.
Byliśmy na spacerku. WPrawdzie prało żabami, ale chwile pobiegaliśmy, to znaczy pochodziliśmy, bo j aw tej chwili nie bardzo sie od biegania nadaję:diabloti:
Chłopak jest do wzięcia. Poczekamy tydzień, na ogłoszenia, jak nic nei wypaliw Krakowie, postaram sie podjechać do tego Zabrza.
Czy ktoś, kto rozmawiał z ta Panią może mi na pw napisać o tym domku?
Ja jestem "rąbnięta" i nawet malamutów nei daje do kojca:p choć domki z ogrodami mile widziane... te ogrody to do kopania dołków sa psom potrzebne.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Harleyka wszytsko OK.
I dletego nic nei piszę.
On jest bezproblemowy.
A tyle różnych problemów.
Ciapek mi umiera, Paju zaczyna pokaszliwać odsercowo, Grall znowu ma lekką srakę i cały odparzony.
WIęc jakoś myśłi krążą wokól tamtych, chorych.

A to słoneczko ma się dobrze.
mamy też pewne osiągniecia.
Nie ciągniemy prawie , no prawie wcale tylko grzecznie idziemy, mówiąć wzrokiem: szybciej kobieto, szybciej. Tam kolacyjka czeka.
On fajny jest.

Czy on ma Allegro??
Jeżeli nei to proszę, z zanaczeniem "Kraków i okolice" i koniecznie z dopiskiem, że kastrowany.
Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

On śmieszny jest.
Od zabiegu kastracji stoi w pawilonie, jakoś p. Tomek go nei wystawia. Choć nei zimno, a nawet jakby, to on hmmm, gubosierstny. Ale dalej jest w pawilonie.
I jak przez pierwsze dni szliśmu na spacer, to Harleyek, namiętnie sikał w pawilonei natychmiast po wyjściu z kocja, więc go ściągałam i "nie wolno"; teraz wychodzi z kojca patrzy na mnie lekko podnosi nogę - ja "nie wolno - nie lej tu" opuszcza nogę i leci do drzwi. Za drzwaimi NATYCHMIAST sika. Okropinie smieszny. Ale mądrutki jest. Fajny.

Link to comment
Share on other sites

Zabrze nei daleko.
Nie jest problem z transportem.
Dziękuję za propozycję transportu, ale zawsze sama osobiście odwożę psy i koty; nie korzystam z pośredników :p; bez obrazy.
On będzie gonił kota. Bo w hotelu jak widzi to uciąg wzrasta 10-krotnie.
Czyli pani będzie musiała oddac kota; a co będzie jak za czas jakiś Harley będzie "przeszkadzał" w czymś?
Czy też lekką ręką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko'] Czyli pani będzie musiała oddac kota; a co będzie jak za czas jakiś Harley będzie "przeszkadzał" w czymś?
Czy też lekką ręką...[/quote]
:crazyeye: Nie no żartujesz chce oddać jedno zwierze zeby adoptować inne:-?.
Musisz jej powiedzieć, że chce zrobić kiepski interes koty stają się co raz popularniejsze a psy północy już nie modne:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myszu']:crazyeye: Nie no żartujesz chce oddać jedno zwierze zeby adoptować inne:-?.[/quote]

kobieta liczyla sie z tym, ze jesli Harley nie bedzie akceptowal kota to kot moze zamieszkac z jej mama... Nie jest to rozwiazanie idealne ale i nie tragiczne. Zreszta do tej pory nie bylo mowy o tym, ze chlopak koty goni...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy on by zjadł jak by dogonił; ale się rwie okropnie.
Jak an psy nei zwraca uwago wogóle, a nawet małe lubi najwyraźniej, tak do kotów startuje.
Znając ludzi, którzy przy najmniejszym problemie zazwyczaj, mają dosyć i jest zwrotka, nie próbowałabym domku z kotami dla Harleyka.
Tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

Chyba masz rację mar.gajko lepszy jest ciutkę dłuższy pobyt w hotelu niż nieudana adopcja i powrót do hotelowego kojca.

Jeśli chodzi o samo podejście do sprawy to nie znam kobiety ale trochę ryzkowna sprawa bo co za jakiś czas Harley wyląduje u wujka lub ciotki bo spodoba się jej inny zwierzak????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...