Jump to content
Dogomania

MALAMUT - SZKIELET! już bezpieczny, w hoteliku - Ma dom


wiosna

Recommended Posts

[quote name='Dea']No jak niegrzeczny, jak grzeczny, prawie jak nie cieszyniak:evil_lol: Ale pomacać od czasu do czasu nie zaszkodzi. Mag.gajko a co fajnego w tych uszach znalazłaś?[/quote]

o tak szukajcie rogów..... jak to malutek pewnie je ma :evil_lol: tiiiiaaaaa mój niby mix malutka ale rogi ma ojojojooj jak stąd do warszawy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rogów Harley mieć nei będzie. Obiecał mi.
W uszach ma takie czarne. Nie wiem czy żywe.
To może być zwykły brud. A może resztki świerzba.
Ale tym sie nei przejmujemy.
Najwyżej Advocata mu sie kupi.

Żołądek mu sie już unormował całkiem.
Po sraczce nei am śladu.
Postaram sie już na przyszły tydzień środa? czwartek umówić badania krwii.
A jeżeli wszytsko będzie OK, zaraz po 1 listopada kastrację.
Z kastracją jestem troche uzalezniona od miejsc w pawilonie.
Żeby po zabiegu, kilka dni nie był na zewnatrz, tylko w budynku.
Może jakieś zdjecia uda mi si ew przyszłym tygodniu powstawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']No jak niegrzeczny, jak grzeczny, prawie jak nie cieszyniak:evil_lol: Ale pomacać od czasu do czasu nie zaszkodzi. Mag.gajko a co fajnego w tych uszach znalazłaś?[/quote]

Ciotka Dea poszła po bandzie. Ja rozumiem, że ustrońska ciotka jesteś ale od nie - grzeczności Cieszyniaków sie odfanzol :razz::mad:, bo my Cieszyniki fajne ludzia i psia jesteśmy!!:evil_lol::evil_lol: Więc proszę "swoich" odpowiednio na necie reklamować :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Ciotka Dea poszła po bandzie. Ja rozumiem, że ustrońska ciotka jesteś ale od nie - grzeczności Cieszyniaków sie odfanzol :razz::mad:, bo my Cieszyniki fajne ludzia i psia jesteśmy!!:evil_lol::evil_lol: Więc proszę "swoich" odpowiednio na necie reklamować :eviltong:[/quote]
Ja to bym się może i odfanzoliła, ale powiedz to tym, co im cieszyniaki do adopcji oddawałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pewnie, że psia fajne, ale charrrrakterne, ludzia zresztą też:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Ja to bym się może i odfanzoliła, ale powiedz to tym, co im cieszyniaki do adopcji oddawałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pewnie, że psia fajne, ale charrrrakterne, ludzia zresztą też:diabloti:[/quote]

Fajne czy charrrrrakterne?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: O ludzia pytam :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']A to już od ludzia zależy, ogólnie charrrakterne, ale i w większości egzemplarzy fajne:cool3:[/quote]

Chciałaś powiedzieś "w kaszę sobie cieszyńskie ludzia nie dają dmuchać i bronić rodaków będą zawsze" No bo wiesz - cieszyńskie psiaki to "stela" są i takie jakieś solidarne spojrzenie mam na to wszystko :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Pewnie, że psia fajne, ale charrrrakterne, :diabloti:[/quote]
Malamutów to ze dwie setki albo i więcej bliżej poznałam i jako żywo nie przypominam sobie nie charrrrrrakternego :diabloti::diabloti::diabloti:. Jedne bardziej drugie mniej ale.... (Za to je kocham nad życie ;) )

Link to comment
Share on other sites

Toż ja za "naszymi" też w ogień, jak najbardziej:cool3: Ale tak dla przykładu - w fundacji w Żabiej Woli jest ponad 130 psów, i które się najbardziej we znaki dają? Dwa cieszyniaki:evil_lol: No teraz już jeden, bo jeden poszedł dawać się we znaki nowej rodzinie, i jak czytałam relację z domu, całkiem nieźle mu to wychodzi:diabloti:
A co do malutków, to ten mix malamuta ze schronu w Cieszynie własnie trzeci raz dał dyla, w piątek. Rozwalił drzwi od kiosku gdzie siedział i tyle go widzieli... Jeszcze go nie znaleźli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']
A co do malutków, to ten mix malamuta ze schronu w Cieszynie własnie trzeci raz dał dyla, w piątek. Rozwalił drzwi od kiosku gdzie siedział i tyle go widzieli... Jeszcze go nie znaleźli.[/quote]

oj oj niedobry malutek, niedobry :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']A co do malutków, to ten mix malamuta ze schronu w Cieszynie własnie trzeci raz dał dyla, w piątek. Rozwalił drzwi od kiosku gdzie siedział i tyle go widzieli... Jeszcze go nie znaleźli.[/quote]

Nie no ... On pewnie z innego województwa bezczelnie do Cieszyna podrzucony :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

A Harleyek grzeczny chłopak.
Nie powiem, żeby jakoś okropnie przytył, ale ... gładszy jest po wierzchu.
Nie taki sterczący.
dzis będzie obfocony pzrez Myszu, to jutro wstawi zdjęcia.
I to jest niecharakterny malutek i on....szczeka ogniście.
Żaden malutek tak jeszcze mi nei szczekał, tak owczarkowo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam na tym wątku:lol:Wczoraj miałam przyjemność poznać osobiście Harleya:loveu: To przecież anioł jakiś nie pies - mam nadzieję że już mu tak zostanie:evil_lol:. Pies jest wpsaniały spokojny i zrównoważony zero agresji czy nie ufności do ludzi. Do psów też super obszczekujące go wiejskie psiaki ignorował:lol:.

Foty zrobione - dzisiaj je zgramy i może nawet późnym wieczorkiem uda się je wstawić. Niestety robione po ciemku ale i tak widać na nich jego słodkość:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Mariolku błagam nie bij a jeżeli już to nie mocno:mdleje::mdleje:Od wczoraj walcze żeby je wstawić i nic- robie jak zawsze a tu wychodzi g...no. W tym przekletym progami Imageshack po wybraniu zdjęcia i wciśnięciu host it nie wyświetla mi się strona z tym zdjęciem:help1:

Link to comment
Share on other sites

polecam zarejestrowanie sie albo na [url]www.fotosik.pl.albo[/url] na [url=http://www.photobucket.com]Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket[/url]

za darmo i na photobucket nie trafiło mi sie żeby nie chciało mi zdjęc "wprowadzic"


a malamut szczeka bo przesiąkł :diabloti: ... na mnie owczarki wpadają , i sie pałętają ciągle, to i mu się coś udzielić musiało :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...