Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Dopiero teraz obejrzałam ten występ , powiem tak WOW :multi: :multi: :multi:
Fantastycznie !!!

Do wszystkich krytykujących :diabloti:
pokażcie swoje filmy z występem , przy takim huku , ogrzewaniu przez oświetlenie , tremie która jak wiadomo jest nieunikniona i która na psa też źle wpływa .. wtedy przyznam racje , że poszło im kiepsko :p

Ja jestem na TAK , nie oglądam tego programu , ale jutro postaram się by zagłosować :kciuki:

a pan W , ogólnie jest inny , wiec należy go olać :evil_lol:[/quote]
[I][B]Wiedziałam, że w końcu się tutaj wypowiesz :loveu::loveu::loveu::eviltong::eviltong::eviltong:

Vena ja mogę zauważyć Twoje posty jak chcesz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Hmm mam nadzieję, że załapię się na występ Agi i Taia bo śmigam wieczorkiem do miasta...ale eska wyślę :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Juliusz(ka)']Na wstępie - wielkie gratulacje dla Agnieszki za odwagę! Trzymam kciuki za Wasz tandem :)

Nie trenuję z moim psem ani agility, ani frisbie, ani 'tańca'.
Robimy sobie, w systemie indywidualnym, szeroko rozumiane posłuszeństwo.

Nie nadawalibyśmy się do wystąpienia w takim programie z wieeelu względów.

I cóż w związku z powyższym? Nie wolno mi oglądać występów Agnieszki i Taja? A figę!:diabloti: Oglądałam i jutro też obejrzę!

Ogromnie się ucieszyłam, że w takim programie miały szansę zaprezentować się zwierzęta wraz ze swoimi przewodnikami. Fajnie patrzyło się na energicznego psa, który - nie bacząc na zupełnie wyjątkowe warunki - efektownie współpracował ze swoją Panią. Brawo!

Dorzucę swoje '3 grosze', czemu nie? Nie było idealnie. Nie było równo. Dlaczego? Na to pytanie mogłaby odpowiedzieć tylko Agnieszka. I zapewne sama ze sobą i z Tajem 'przegadała' ten temat:evil_lol:.

Z mojej strony - ogólnie: SUPER! A nad pewnymi kwestiami po prostu się PRACUJE. Non-stop. Chyba każdy z tu obecnych ma tego świadomość? ;)

Nie rozumime natomiast kompletnie oburzenia niektórych osób na padające niekiedy słowa krytyki...

Czy po obejrzeniu filmu nie wolno stwierdzić: a.film mi się podobał, b.film mi się nie podobał - bo nie jest się aktorem/reżyserem/producentem/scenarzystą itp.?
Przecież to jakaś bzdura...

edit: określenie 'najarany', które padło w DD TVN, zdecydowanie zastąpiłabym jakimś innym. Zbyt wyraźnie kojarzy mi się z okresem studiów - a z całą pewnością nie miało nic wspólnego z piłeczką:evil_lol:.[/quote]

POPIERAM ! Dokładnie to chciałam powiedzieć, tylko chyba nie każdy zrozumiał :) .

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie widzialam migawke MT z dzisiejszymi uczestnikami. Agnieszka ma silna konkurencje, ale jej pokaz z Taiem jest moim zdaniem bardzo widowiskowy i oryginalny. Śpiewac kazdy moze, zrobic z siebie pajaca takze ale zatanczyc z psem- nie kazdy ;) Agnieszka powinna sie fajnie ubrac i wybrac jakas wpadajaca w ucho, znana muzyke- zeby wszystkich rozruszac :)
Trzymamy kciuki i bedziemy glosowac. Maz ma 3 sluzbowe telefony, to nie bede oszczedzac, a co tam- wrzuci sobie w koszty :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia'][SIZE=2]My wysyłamy[/SIZE] tak się zastanawiam może by tak jakieś większe ogłoszenie dac bo jakby tak cała dogomania wysłała po jednym sms-sie to Taj przeszedł by na 100% :razz:[/quote]

Dobre:evil_lol:
To może jakiś banerek reklamujący czy coś?:diabloti::evil_lol:

edit:
Zobaczcie ile osób jest za Aga i Taiem na [url=http://www.mamtalent.plejada.pl]Mam Talent - Oficjalna strona programu - TVN - Got Talent[/url]! :D:D
Chyba, że to Wy? xD ;>

Link to comment
Share on other sites

No cóż dzisiaj dzień prawdy... Naładujmy komórki i doładujmy konta:) Chciałabym, aby Agnieszka Tajem przeszła, ale to graniczy z cudem.... Niech cała dogomania się zmobilizuje, to może dojdzie do wyboru drugiego uczestnika finału.. Tak czy siak ja wciąż ślepo wierzę, że pies dojdzie do finału i go wygra... Ach jak fajnie jest żyć na jawie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']To może jakiś banerek reklamujący czy coś?:diabloti::evil_lol:
[/quote]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/23/29006e27dfcc2578.jpg[/IMG][/URL]

Nie mogłam się powstrzymać:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...