Jump to content
Dogomania

Dynamique

Members
 • Content Count

  2,114
 • Joined

 • Last visited

About Dynamique

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.lucky-sfora.yoyo.pl
 • Skype
  Dynamique1995

Converted

 • Location
  Szczecin <
 • Occupation
  uczeń xP
 1. Dynamique

  Klub Agility DEMOLKA Szczecin

  A po nas ślad zaginął :oops::oops::oops: Ale to wszystko przez szkołę :oops::oops::oops: Musimy w końcu się zebrać i przybyć (wieśniaki z nas :shake::diabloti:). Ale żyjemy! I to się liczy :evil_lol:
 2. Dynamique

  LUCKY Border Collie ^^

  [quote name='BooBC']jedziesz może na walentynkową? jak tak to mam prośbę ;p[/QUOTE] No. Dajesz ;) BellaLab - dzięki. No to do wystawy 8 dni :roll: Z tym moim wypłoszem buahahahah :evil_lol:
 3. Dynamique

  LUCKY Border Collie ^^

  No dobra to my tutaj spróbujemy trochę ruszyć galerie na czas ferii. Fotki dalej telefonowe. Co do wystawy to zdecydowaliśmy się na dwie. Nocną i walentynkową w Bydgoszczy :oops: W klasie championów:diabloti: Jak na razie na 100 % jesteśmy z jednym psem w klasie. Nie wiem ilu ich tam jeszcze zamierza się pokazać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jest to Kosma z którym byliśmy w otwartej w Bydgoszczy (tak ogółem to bardzo fajny z niego blue merlak :loveu:). No, ale nie zanudzam. Proszę o kciuki :eviltong: Oto foty: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3352/zdjcie0677.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8683/zdjcie0676.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2823/zdjcie0675.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7522/zdjcie0674.jpg[/IMG] PS. Siemie lniane rządzi hahahah :eviltong::evil_lol:
 4. Dynamique

  LUCKY Border Collie ^^

  Postaram się coś tam wstawić :cool3: Aktualnie planujemy się wybrać na jakąś wystawę :cool3: Więcej info wkrótce :eviltong::evil_lol:
 5. Dynamique

  Waldemar Mrowiec

  Ktoś może jeszcze był oceniany przez tego sędziego ? :cool3:
 6. Dynamique

  Figury obowiązujące na MP

  A ja mam takie głupie pytanie :cool3: Bo jak patrze na rozrysowane te figury to rzeczywiscie lepiej widać psa i wgl. Co sędziowie myślą na temat takiego wystawiania na normalnym ringu ? Chodzi mi głównie o robienie okrągu :cool3: Te zmiany stron i wgl. Ktoś robił 'takie' rzeczy na ringu normalnym ? :oops::oops::oops:
 7. Dynamique

  CACIB Szczecin,19-20.06.2010.

  A my mamy zagranicznego sędziego :diabloti: Poza tym nasze miasto, wiec raczej będziemy :diabloti:
 8. Dynamique

  Warsztaty z Tomkiem Jakubowskim 8-9.05.2010-Szczecin

  O good :D Czekamy na więcej info :)
 9. Ten 'zwycięzca' jest do kitu :shake:
 10. Dynamique

  Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji

  Klaudia, wesołych świąt !!! Samych sukcesów agilitowych i wystawowych z Verti w nowym roku !
 11. Dynamique

  Kika- złoty diament

  Śliczna Kika. Pozdro od nas. Wspaniałą pogodę mamy w Szczecinie... czyż nie ? :evil_lol:
 12. Dynamique

  Klub Agility HOP Szczecin jest tylko jeden :)

  Ahhh :loveu: Lucek :loveu: (w tym momencie objawia się moje samolubstwo :evil_lol:). Dzięki Beata za fotki ! :multi::multi::multi:
 13. Dynamique

  LUCKY Border Collie ^^

  [quote name='Paskuda_Bandzior']Wełniak na treningach pomyka teraz na 62,5 cm głównie :)[/QUOTE] Aha ;) Weronika - fotki są w linkach stronę wcześniej jako, że Dogomania mi się jakoś rozciąga i trochę utrudnia mi to pisanie wiadomości :shake::roll:
 14. Dynamique

  LUCKY Border Collie ^^

  Biega na zmiane ;) I tak w czasie jednego trenngu biega i na tych i na tych :) Odkąd przestał zwalać smalle to i nie zwala large ;) Bo keidyś nie ważne czy small czy medium czy large... leciała każda ;) Teraz tyczki spadają naprawdę sporadycznie i max. 1... ewentualnie 2 na tor z około 14 hopkami i jest tylko lepiej :) Agnieszka uważa, że to bez róznicy, a my się stosujemy. Gdyby mu to jakoś coś 'psuło' to by nie skakał :)
×