Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

Dzisiaj przekazałam dane fundacji Pani która pracuje u mnie w osiedlowym sklepie i z którą bardzo często o psiakach rozmawiam. Pani deklaruje comiesięczne wpłaty dla fundacji:loveu: Nie będą to stałe kwoty ale w każdym miesiącu na pewno coś przekaże, spóźniłam się tylko bo swój pit już oddała ale za to namówiłam kilka osób z mojej i TZ rodziny do przekazania 1%:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]BAZAREK[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=5]ja z prosba o pomoc w rozeslaniu bazarku na asty pod nasza opieka :p[/SIZE][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-ksiazki-figurki-telefon-swieczki-itp-do-12-04-a-134534/#post12041728"][B][SIZE=4][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-ksiazki-figurki-telefon-swieczki-itp-do-12-04-a-134534/#post12041728[/COLOR][/SIZE][/B][/URL]


[B][SIZE=5]rozeslijcie, zajrzyjcie, podrzuccie czasem :Rose:[/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek'][CENTER]A ja dziś zaglądam tu, żeby życzyć Jotce [B]WSZYSTKIEGO DOBREGO[/B]!

:bday:
[B]Uśmiechu, siły i chęci do działania, zdrówka i przyjemnych chwil relaksu - takich dla samej siebie![/B]
:loveu: :loveu: :loveu:[/CENTER]
[/quote]

to i ja sie podepne pod zyczonka :grins: Janka trzymaj sie cieplutko dobra kobieto, oby zylo ci sie dobrze i dlugo ... wszystkiego naj naj naj lepszego :beerchug: :tort:

Link to comment
Share on other sites

Janeczko kochana to i ty skończyłaś 18- tkę !!! :loveu:

[B][COLOR=red][SIZE=4]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO [/SIZE][/COLOR][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=red][SIZE=4]I SPEŁNIENIA [/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=red][SIZE=4]MARZEŃ[/SIZE] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
:BIG::BIG::BIG:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

widzialam nowa strone fundacji i wyglada naprawde fajnie :grins:

z moich uwag to dwie, po pierwsze wazne jest by umiescic tam info czym jest kastracja i sterylizacja, jaki ma wplyw na zwierze (mysle ze warto poszukac jakiegos artykulu na ten temat gdzie sa opisane wady i zalety kastracji pod wzgledem medycznym) i dlaczego powinno sie zwierzaki kastrowac sterylizowac ;), po drugie poprawilabym zakladke podobne strony te psie lapy dalam na starej stronie bo nie dalo sie tam sformatowac tekstu i mimo ze dawalam enter wszystko bylo razem a ja chcialam by byly odstepy ;)

acha ... i jeszcze w [B]zwierzaku dnia[/B] mogloby pojawiac sie imie i zdjecie psa ;)

jako fotograf dalej bede pojawiac sie na akcjach wiec bardzo prosze osobe odpowiedzialna za strone o kontakt bym mogla po kazdej akcji przekazac jej plytke ze zdjeciami - mysle ze tak bedzie najwygodniej a z calosci mozna bedzie wtedy wybrac te odpowiednie ;)


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bożka']Chcę przeznaczyć 1% podatku i nie wiem co się stało, że w tym wątku nie mogę się nic dowiedzieć - dane są nieaktywne. Postaram się poszukać inaczej, ale dobrze by było to poprawić.[/quote]Jeśli chcesz wspomóc Fundację SOS to wpłać swój 1% tutaj:
Fundacja Fioletowy Pies
KRS: 0000296955
Obie fundacje rozliczają się razem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...