Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][I][SIZE=6][COLOR=#ff0000]19-20 września 2009r[/COLOR][/SIZE][/I][/B]



[SIZE=6][COLOR=#ff0000][B][I]Kolejna Akcja w Silesia City Center !!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f98/dzien-psa-psiejsko-czarodziejsko-w-silesia-city-center-106922/"][COLOR=#000000]DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"[/COLOR][/URL]

[COLOR=red]ZAPRASZAMY DO KATOWICKIEJ SILESII[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na 2 bazarki na katowickie konto i Fundację SOS:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/hit-zamszowe-spodnie-inne-ciuchy-spodnie-bluzki-szaliki-na-2-cele-do-30-09-a-146577/"]HIT! ZAMSZOWE SPODNIE!*i INNE CIUCHY (spodnie, bluzki, szaliki)*na 2 cele*do 30.09.[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/decoupage-kuchenny-na-2-cele-do-30-09-godz-20-00-a-146586/#post12975296"]DECOUPAGE KUCHENNY*na 2 cele*do 30.09., godz. 20.00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę aby [B][COLOR=red]podawać kontakt przy tymczasach[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]fundacyjnych na stronie fundacji[/B][/COLOR] bo wszyscy dzwonią do Amikat a wiadomo ona pół dnia w pracy a drugie pół w rozjazdach fundacyjnych. Generalnie więcej informacji o psiaku jest w stanie udzielić DT niż biuro fundacji.

[B]Dobrze by było aby na pierwszej stronie wątku były linki do wątków psów fundacyjnych.[/B] Może wątek trochę odżyje jak ludziska zechcą podyskutować na temat fundacyjnych psiaków tu na wątku. Co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Świetny pomysł z tymi linkami. Ja wysyłając Asi dane na stronkę zawsze podaję namiar do osób u których jest pies też nie lubię jak do mnie dzwonią ludzie w sprawie psa co nawet nei wiem ze go mamy... jak sobie nie wyczytam nastronie to jestem zielona ze tak powiem :)
ROSANa chyba będzie musiała Asi podesłac nr tel nie podałAm bo nIe wiem czy mogłam nie uzgadniałam z nią.

Link to comment
Share on other sites

Sorki [B]Tengusiu[/B] - na pierwszej stronie jest już miejsce z wątkami - trzeba je tylko trochę zaktualizować dlatego prosimy wszystkich, u których są [B]fundacyjne tymczasy[/B] o wstawianie na tym wątku linków lub jakąkolwiek informację o tymczasie aby łatwiej było wszystko usystematyzować.

[B]Tengusiu[/B] Terri, Hager i Lusia - już w domkach, można przenieść

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem wikuwiku planuje stworzyć coś w formie aneksu do umowy wolontariackiej z określeniem się jakiej pomocy od danego wolontariusza możemy oczekiwać. Ale na tę chwilę musi ogarnąć to co rozpoczął i nie może się dporosić od wolontariuszy potrzebnych rzeczy - proza życia.

Link to comment
Share on other sites

Dorzuciłam na stronie schroniska info, że Fundacja szuka wolontariuszy do pomocy przy akcjach w Silesii i w katowickim schronisku dla zwierząt. Ponieważ kwestie wolontariatu w schronie (zasady jego funkcjonowania) nie są jeszcze dopięte na ostatni guzik, to możesz wikuwiku werbować ludzi na akcję w Silesii, a potem najwyżej przejdą do schronu. Mam nadzieję, że sporo osób się zgłosi :smile:.

[I]Edit: I kawałek prywaty. Czy ktoś z Was zna BARDZO dobrego (tzn. mądrego i rozsądnego) ortopedę, który przyjmuje na Śląsku, w ramach NFZ? Jeśli tak to o odpowiedzi proszę na PW.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym króciutko wrócić do sporów i dyskusji z wątku Silezjowego.
Fundacja, Dogomania i Schron są to trzy rzeczy, którym przyświeca jeden cel.
1. Fundacja działa na rzecz zwierząt, ratując je z opresji, działa w terenie,wspiera schroniska, a właściwie ulokowane w nich zwierzaki, wspieranie i pomoc ma rożny charakter.
2. Schronisko to miejsce, instytucja do której trafiają zwierzęta, jest jakby dt ale instytucją, w której z racji na duże obłożenie nie zawsze można zwierzakom zapewnić optymalnych warunków, pomińmy fakt wrednych pracowników niektórych schronów. W tym momencie rola Fundacji i wolontariuszy aby wesprzeć schron i pomóc przy zwierzakach i ich utrzymaniu.
3. Dogomania to miejsce, gdzie spotykają się miłośnicy, przyjaciele maniacy zwierząt. Tutaj wymieniamy sie doświadczeniami, informujemy się , wspieramy, pomagamy sobie, organizujemy akcję na rzecz zwierzat, ogłaszamy biedy.

Pozwoliłem sobie na opisy jak ja to widzę, nawiązując do tego co było napisane ale my robimy, a wy się czepiacie. Nikt się nie czepia tylko potrzebne jest rozgraniczenie tych trzech rzeczy i w umiejętny sposób łączenia ich. Licytacja kto ile robi a kto nie, kto fundacyjnie a kto prywaty nic nie da, bo bidy były są i będą

I tak Was kocham. Cieszę się ,że dałem radę Was poznać przed Waszymi sporami, bo teraz bym się zastanowił czy chciałbym zostać gdziekolwiek wolontariuszem. Pamiętajcie,że wolontariusze szukajś nowych a jak ktoś sobie poczyta to się zniechęci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']

Pozwoliłem sobie na opisy jak ja to widzę, nawiązując do tego co było napisane ale my robimy, a wy się czepiacie. Nikt się nie czepia tylko potrzebne jest rozgraniczenie tych trzech rzeczy i w umiejętny sposób łączenia ich. Licytacja kto ile robi a kto nie, kto fundacyjnie a kto prywaty nic nie da, bo bidy były są i będą
[/quote]

Wikuwiku dziękuję , bardzo ładnie napisałeś to o co mi własnie chodzi- o umiejętne rozgraniczenie pewnych spraw. Niestety mam obawy ze niewiele osób to przeczyta bo tak naprawdę mało osób na ten watek zgląda...

Od siebie jeszcze dodam ze nie będę pytac ani Maciaszka ani nikogo innego o to co kto robi. Nie o to w tym wszystkin chodzi, nikogo rozliczać nie zamierzam i jestem jak najdalsza od takich pomysłów.
Jestem zwolenniczką starej prawdy chcesz coś dostać- daj najpierw coś od siebie. To tyle.

Link to comment
Share on other sites

Ja już od dawna deklaruję się ze zbiórką w szkole dla fundacji, ale kiedy z tym ruszymy trudno powiedzieć... jutro porozmawiam na ten temat z wychowawczynią i dam Wam znać;). We Fundacji jestem już 2 lata i chyba już wiecie, że gdyby w moich okolicach czyli Będzin, Czeladź była potrzebna wizyta to Zawsze jestem zwarta i gotowa to samo tyczy się interwencji. Z ogłoszeniami w miarę możliwości czasowych też postaram się pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Ja już od dawna deklaruję się ze zbiórką w szkole dla fundacji, ale kiedy z tym ruszymy trudno powiedzieć... jutro porozmawiam na ten temat z wychowawczynią i dam Wam znać;). We Fundacji jestem już 2 lata i chyba już wiecie, że gdyby w moich okolicach czyli Będzin, Czeladź była potrzebna wizyta to Zawsze jestem zwarta i gotowa to samo tyczy się interwencji. Z ogłoszeniami w miarę możliwości czasowych też postaram się pomóc.[/QUOTE]

Zeby robić interwencje to na początek musisz miec dowód ;]
Ja czytam, ale nie pisze i pewnie dużo osób tak robi - ktoś nie ma nic do dodania sensownego, to po co zabierać głos w dyskusji... ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...