Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciotki pomóżcie ogłaszać plisss. Muszę znaleźć szybko dom:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178287-DOG-NIEMIECKI-suka-z-interwencji-po-kuracji-odchudzajAE-cej-z-koA-ci-na-oA-ci-W-DT[/URL]

Publikacjo bardzo proszę prześlij mi na priv fotki Czaka jak masz. Masz z pewnością!

Link to comment
Share on other sites

A Ty nie uczysz się na egzaminy? bo ja owszem... Dodatkowo zaczęłam prace w lecznicy, nie licząc poprzedniej pracy - chcialam sie tym zajac po egzaminach, ale chcesz to prosze, nie bede się pchac, bo w sumie i tak nie mam czasu. Szkoda tylko, że o 'wątach' i decyzji dowiaduje się tutaj i nikt nie raczył nawet wysłac głupiego sms'a i poinformować, że cos sie nie podoba, albo zapytać skąd bierze sie przestój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A Ty nie uczysz się na egzaminy? bo ja owszem... Dodatkowo zaczęłam prace w lecznicy, nie licząc poprzedniej pracy - chcialam sie tym zajac po egzaminach, ale chcesz to prosze, nie bede się pchac, bo w sumie i tak nie mam czasu. Szkoda tylko, że o 'wątach' i decyzji dowiaduje się tutaj i nikt nie raczył nawet wysłac głupiego sms'a i poinformować, że cos sie nie podoba, albo zapytać skąd bierze sie przestój.[/QUOTE]

czy ja się uczę czy nie to moja sprawa
decyzja została podjęta przez Zarząd i Radę Fundacji a nie po cichu i między sobą
nikt nie ma do ciebie o nic pretensji po prostu jestem bliżej i wiem o niektórych sprawach wcześniej niż ty więc jestem bardziej '' na bieżąco''
wolontariatem w schronisku do strony rzeczywistej też się zajmuję ''od zebrania''
stroną wirtualną zajmuje się Lara i jakoś nikt się nie '' burzył'' więc nie wiem o co akurat tobie poszło

Link to comment
Share on other sites

Sopel pojechał dziś do domu
rodzina wypatrzyła go w Gazecie Wyborczej
Maja już po sterylce ,
Dragon zostaje do poniedziałku w klinice, chyba będzie wreszcie wiadomo na co choruje ( ukłony w stronę wspaniałej pani doktor , która nie spoczęła dopóki nie wykryła prawdziwej przyczyny jego stanu)
Kazan w przyszłym tygodniu zostanie przewieziony na Maciejkowice,
u Kiry, która siedzi na DT u Jotki też się zdrowie ''pokopało'', odwiedziła wczoraj klinikę

Link to comment
Share on other sites

I dozycy sie udało i Sopelkowi. ALe dobre dni.

Baunty - osoba odpowiedzialna za wątek została zmieniona z jednego tylko powodu. Wątek umiera - konieczne jest aby był aktualizowany CODZIENNIE. Ty masz za dużo obowiązków i nie ma sensu zmuszać sie do kolejnego wysiłku skoro KUBA123 może to robić i jesetm pewna zrobi to solidnie. Kua jest w radzie fundacji, jeździ na interwencje, zna wszystkie psy i koordynuje wolontariat w schrosnie . Ma wszystki "nitki" w ręku -.

Nikt nie ma pretensji - tylko z nowym rokiem n - nowe rozdanie.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][SIZE=6][COLOR=red]20-21 lutego 2010r[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]



[SIZE=6][COLOR=red][B][I]Kolejna Akcja w Silesia City Center !!!!
[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[B]GRAFIK [/B]pojawi się jednak za kilka dni - bo w tej chwili trudno tak na 100% określić na ile kto będzie dysponował czasem - ale zaznaczajcie sobie już termin w kalendarzach !

Link to comment
Share on other sites

Kto opiekuje się stronką fundacyjną?
Proszę o zdjęcie, z działu "katowickie schronisko", informacji o szkoleniu wolontariuszy. Dodanie informacji o wolontariacie i info do kogo zainteresowani mają się zgłaszać.
I w dziale "wolontariat" może warto by napisać o tym, że można być wolontariuszem w schronie? No i gdzie się zgłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...