Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

czyzby siostra Tory i Tary ??? mysle ze warto sprobowac pomoc ludziom zanim suka trafi w zle rece !!!

[url=http://www.allegro.pl/item664945826_oddam_roczna_sunie_pitbull_red_nose_do_domku.html]Oddam roczną sunię Pitbull Red Nose do domku (664945826) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tengusia']czyzby siostra Tory i Tary ??? mysle ze warto sprobowac pomoc ludziom zanim suka trafi w zle rece !!!

[URL="http://www.allegro.pl/item664945826_oddam_roczna_sunie_pitbull_red_nose_do_domku.html"]Oddam roczną sunię Pitbull Red Nose do domku (664945826) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]


boże :placz: pewnie od urodzenia nie widziała świata poza stodołą - faktycznie podobna do dziewczynek T - piękna i taka skrzywdzona :placz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dzwonilam do goscia, suka byla zabarna z domu ze stajni, matka bardzo agresywna za ogrodzeniem, ona sama jako szczeniak byla bardzo wystraszona nie chciala wogole podejsc co jak na szczeniaka nie jest normalne, suka poza duza lekliwoscia nie sprawia problemow, ludzie ida z nia jeszcze do szkoleniowca z nadzieja ze uda sie ja naprostowac ... poprosilam by dali mi znac jak cos, ze gdyby mieli ja wydac to zalatwie jej sterylke bo szkoda zeby trafila do pseudo ... gosciu pewnie zdziwil sie moim telefonem ale mam nadzieje ze rosadnie podejdzie do sprawy ...[/FONT][/COLOR]



[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dom w ktorym suka sie urodzila bogaty, drogie auta, stajnia z tylu a w stajni psy ... szczeniaki pewnie nigdy nie wychodzily i mialy nikly kontakt z ludzmi skoro ona taka lekliwa normalnie noz sie czlowiekowi w kieszeni otwiera[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dom w ktorym suka sie urodzila bogaty, drogie auta, stajnia z tylu a w stajni psy ... szczeniaki pewnie nigdy nie wychodzily i mialy nikly kontakt z ludzmi skoro ona taka lekliwa normalnie noz sie czlowiekowi w kieszeni otwiera[/FONT][/COLOR][/quote]


:angryy::angryy::angryy:no to ciekawe na czym zarobili na te drogie auta :angryy::angryy::angryy: żeby im to wszystko spłonęło TFU! :angryy:

mam nadzieję, ze facet potraktuje Twoją ofertę pomocy poważnie chociaż wiem że ludzie czasem są za głupi żeby pojąc taką pomoc :roll:

Link to comment
Share on other sites

dostalam dzisiaj info od Mosii ze Oskar zmienil status z psa hotelowego na DT co jest bardzo korzystne dla nas i dziewczyn z fundacji ale nie zmienia faktu ze nadal szukamy mu domu i ze nadal telefony milcza :shake:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/katowice-oskar-w-hotelu-u-mosii-czeka-na-ten-jedyny-prawdziwy-dom-128411/index35.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Anetka ma tyle spraw na głowie że nie da rady z wszystkim nadążyć więc nadrabiam troszkę bo pod opieką fundacji jest szczylek od kilku dni przebywający w lecznicy:
mail od Anety:
Piez podrzucony do kliniki na Brynowie. Ktos go znalazł i przyniósł.
Ma około 3 miesiecy. Wyglada jak krzyżówka sznaucea miniatury , moze jamnika szorstkowłosego z biglem. Wyjątkowej urody psiak!!!!!! Pogodny wesoły. Zachowuje czystość!
Zaszczepiony i odrobaczony
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sj6ciDkbV_I/AAAAAAAAARA/2hAsccnhFGA/s512/20090617035.jpg[/IMG]


A Terri jedzie jutro do nowego domku:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Anetka ma tyle spraw na głowie że nie da rady z wszystkim nadążyć więc nadrabiam troszkę bo pod opieką fundacji jest szczylek od kilku dni przebywający w lecznicy:
mail od Anety:
Piez podrzucony do kliniki na Brynowie. Ktos go znalazł i przyniósł.
Ma około 3 miesiecy. Wyglada jak krzyżówka sznaucea miniatury , moze jamnika szorstkowłosego z biglem. Wyjątkowej urody psiak!!!!!! Pogodny wesoły. Zachowuje czystość!
Zaszczepiony i odrobaczony
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sj6ciDkbV_I/AAAAAAAAARA/2hAsccnhFGA/s512/20090617035.jpg[/IMG][/QUOTE]

to po to cudo jutro jadę:crazyeye::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

No niestety [B]Terri[/B] do domku nie pojechał ale za to był dzisiaj u fryzjera - miał być strzyżony a został wytrymowany :lol:. Byłam z nim osobiście a wspomagała mnie tyska Grażynka - miała aparat :razz: - postaram się pokazać piękność a jak nie to zobaczycie go w Silesii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][SIZE="5"][COLOR="Red"][B]10 i 17 lipca [/B]bedą organizowana [U]OBOWIĄZKOWE SPOTKANIA Z WOLONTARIUSZAMI FUNDACJI![/U]

[B]NIEPELNOLETNI wolontariusze [/B]proszeni sa oz głoszenie się przynajmniej z[U] jednym z rodziców lub opiekunem prawnym![/U]

Spotkania odbędą się [B]o godzinie 17:00! [/B]

Wspomniane wyżej spotkanie odbędzie się na [U]wydziale fizyki Uniwersytetu Śląskiego przy ul.Uniwersyteckiej
[/U]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]



w razie pytań, obiekcji i w celu zgłoszenia swojej obecnosci pisac na maila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

A na spotkaniu będzie zbiórka rzeczy dla domu tymczasowego Ani z Bytomia. Jeśli ktoś może coś ofiarować to prosimy o:

[B]posłania, karmę, obroże - wszystkie rozmiary,smycze, kagańce, miski ale bardzo duże oraz środki czystości.[/B]

Proszę kierować się do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HebaNova'][COLOR=indigo][B]przypominam się z artykułem,[/B][/COLOR]
[COLOR=indigo][B]może być też iny jeśli macie jakieś pomysły[/B][/COLOR][/QUOTE]

Kochana ja pamietam - nawet załatwiłam, że beda dobrej jakości fotki :evil_lol:

Musze się za to zabrać, ostatnio miałam urwanie głowy, ale już już tylko do tego siade - już rozplanowałam akapity, teraz roziwnąć myśl... ;] Tylko potrzebuję kogoś do zbetowania artykulu i naniesienia ew. poprawek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...