Jump to content
Dogomania

Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Belula']Dobrze.. spoko.. On mi podziękuje :) Swoją drogą, jak dojdzie do siebie, to wpadam z nim i Kafarem do jego poprzedniego domu i robię tam porządek!!!!!
Co za tfu... "ludzie"!! Zamienimy ich na warzywa :evil_lol:[/quote]

w jakieś niedobre warzywa ich zamieńcie, ja na przykład nie cierpię selera, niech będa selerami.
jest obdukcja? prokuratura! nie chodzi tylko o odebranie psa, chodzi o to, ze mają mieć świadomość iż pzrestępstow nie popłaca...

świetnie, ze się dom znalazł... ufff. takie szybkie akcje - serce rośnie :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[B]WIEDZIALAM WIEDZIALAM[/B], nawet sama chcialam wyslac jej link do tego watku, ale nie mialam odwagi, od wczoraj sie modlilam zeby dostrzegla watek i [B]JEST[/B]!!!!! Codzi mi oczywiscie o [B]BELULE!!!!! [/B]To anioł nie czlowiek, mialam przyjemnosc "poznac" jej serce w watku Pinia - pieska, ktory nie doczekal raju. Tym razem musi sie udac!!!! CUDOWNIE!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Nie trzeba ich zamieniać. To zwykłe buraki są. Chrzanić ich i zrobić ćwikłę :angryy:[/quote]

buahahahaha!

[quote name='Olena84']I znalazł sie transport?[/quote]

ja mogę pomóc w transporcie, jak będe wiedziała, skąd dokąd dokładnie (mój samochód zbyt długim dystansom może nie podołać). moge w niedzielę, bo odpadło szukanie suczki w halinowie. dajcie mi znac, co to za trasa. o 16.00 wychodze z pracy, a netu w domu nie mam (tepsa :angryy:)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś dzwonił do mnie dzisiaj, że ma 4 psiaki w samochodzie i jak to "obrobi" to może przywiezie.
Któraś z Was??
Ja mam samochód i boję się jeździć, bo cieknie woda... Silnik się przegrzewa... Co chwila dolewam...
Z lecznicy i tak musi odebrać pieska osoba, która go oddała....
Czekam na tel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota412']On w tej klinice chyba troche powinien zostac- badania itp.[/quote]
Dobrze, to jak już będzie więcej wiadomo i nim, to dajcie znać. Ja podtrzymuję zaproszenie dla biedaka. W niedzielę odjeżdża od nas Bąbel z dt do ds, i będę miała więcej miejsca i czasu dla niego.
Ewentualne dalsze leczenie można robić tu, mam kilka zaprzyjaźnionych lecznic na Grochowie. Trochę szkoda mi biedaka, chociaż na pewno źle mu tam nie jest..

Link to comment
Share on other sites

ach, to ty jestes na grochowie? ja też :cool3:. a gdzie pies, bo dalej nie wiem? w niedziele mogę, kiedy chcecie, byle sie wyspać, bo mam wesele w sobotę. a w tygodniu popołudniami (oprócz poniedziałku) jesli pasuje ta niedziela, to prosze o telefon przed wieczorem sobotnim, bo na imprezie u przyjaciół na dogo usiadłam, ale to jedyna przed wtorkiem okazja. belula, wysyłam ci nr tel na priv.
aha-nie to, nie ja dzowniłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ach, to ty jestes na grochowie? ja też :cool3:. a gdzie pies, bo dalej nie wiem? w niedziele mogę, kiedy chcecie, byle sie wyspać, bo mam wesele w sobotę. a w tygodniu popołudniami (oprócz poniedziałku) jesli pasuje ta niedziela, to prosze o telefon przed wieczorem sobotnim, bo na imprezie u przyjaciół na dogo usiadłam, ale to jedyna przed wtorkiem okazja. belula, wysyłam ci nr tel na priv.
aha-nie to, nie ja dzowniłam.[/quote]
Też jesteś z Grochowa??? To fajnie, czasem razem coś lepiej zdziałać.
Zadzwonię w sobotę!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.... Wróciłam w końcu z tego wszystkiego po nocy i nie pamiętam nawet jak trafiłam do łóżka..... :(

Belulu po prostu spadła jak anioł z nieba... Oczywiście to ja dzwoniłam że mamy 4 psy w samochodzie... Koszmar....

Roczna Husky z niebieskimi oczami, po prostu istny szkielet, do tego jej szczeniaki (2szt), szkielecik z rodzaju zaginionej suczki Zosi, czarna kundliczna nieduża, poszarpana przez psy, z rozerwaną aż do brzucha pochwą, Foxterrier którego zabrałysmy z pobocza jadąc na interwencję-zmęczony, nieziemsko brudny....no i jedno co wczoraj było dobre- Berneńczyk w polu od kilku mies o którym się dowiedziałysmy czystym przypadkiem od wieśniaków podczas gadki pitu pitu .... ;) ....i którego właściciel się odnalazł po 2h- zaginął 9 mies temu, już stracili nadzieję, po prostu ludzie nie dowierzali, szukali już wszędzie, 2 mies temu wynieśli jego posłanie.....a on stał na wsi, najpierw na uwięzi, potem po wsi latał.... Wyobraźcie sobie to cudowne spotkanie......ojjjjj łzawo było, a córeczka Państwa miała wczoraj urodziny i jeszcze nie wiedziałą że wrócą z Ernim.... :)

To telegraficzny skrót wczorajszego dnia...

Co do "Kabla" (tak go nazywają ):oops:..... Jeśli lekarze zgodzą się na jego wypuszczenie dziś, to chłopak ostanie odstawiony do Beluli, o ile nadal podtrzymuje chęć ;) a na jego miejsce przyjedzie ta suńka biedna rozerwana... Dla Foxa pilny też tymczas...

Idę wypić kawę i postaram sie pozakładać reszcie wątki.....

....a swoją drogą, to odchodziłam wczoraj od kompa, teraz czytam, czytam i jestem w szoku...... Jakim cudem taki zwykły biedny Kabel został tak wyróżniony? Nie mogę uwierzyć... :) Belula to napra3wdę jego Anioł Stróż chyba.... Nie liczyłam że ktoś się zlituje a co dopiero tak szybko!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, właśnie dlatego się zdecydowałam, bo ma prawie zerowe szanse teraz, że ktokolwiek go przygarnie. A taką mam ideę, żeby pomagać tym, które tej pomocy najbardziej potrzebują. Dlatego jakby co, to pamiętaj o o mnie, jak będzie beznadziejny przypadek, to nie pytaj. Przywoź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Belula']Wiesz, właśnie dlatego się zdecydowałam, bo ma prawie zerowe szanse teraz, że ktokolwiek go przygarnie. A taką mam ideę, żeby pomagać tym, które tej pomocy najbardziej potrzebują. Dlatego jakby co, to pamiętaj o o mnie, jak będzie beznadziejny przypadek, to nie pytaj. Przywoź.[/quote]

Chylę przed Tobą czoła........................ :shiny: a psiulka przywieziemy jak tylko będzie do zabrania po zabiegu.

Jest już wykastrowany i ma zdjety kamień z zębów.... :)

Link to comment
Share on other sites

Sunia z dziećmi nadal u "właściciela"... Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będzie na tymczasie u znajomej... Druga ruda mała liskowata i ta porozrywana pewnie wląduje u nas albo w innym przytulisku...

[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9448/huskydo6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2495/husky2zv6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1861/husky3rv3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/8821/husky1cq2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...