Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

[quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska']oj asher , chyba trzeba na jakąś terapię z tobą bo się załamiesz i co wtedy :roll:[/quote]
Myślisz? No może masz i rację, bo Carmi Poema di Cafe spowodowało u mnie dośc wstrząsające doznania :roll: Jeszcze się przerodzą w jakąś traumę :-?[/quote]oj to bardzo niepokojące jest :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asher'][b]Alu[/b], no to polec mi ajkiegoś specjalistę... Najlepiej, żeby był w miarę przystojnym Ślązakiem wolnego stanu... 8)[/quote]oj wy mnie zamęczycie tymi Ślązakami :roll:
Prosze stawić się u mych drzwi z Olcią a ja wam wskażę kierunek poszukiwań :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher'][b]Alu[/b], no to polec mi ajkiegoś specjalistę... Najlepiej, żeby był w miarę przystojnym Ślązakiem wolnego stanu... 8)[/quote]oj wy mnie zamęczycie tymi Ślązakami :roll:
Prosze stawić się u mych drzwi z Olcią a [b]ja wam wskażę kierunek poszukiwań :lol: :lol: :lol:[/quote][/b]

Asher nie daj sie wpuscic z maliny TAM nie ma zadnych slazakow :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'] Asher nie daj sie wpuscic z maliny TAM nie ma zadnych slazakow :evil:[/quote]
Łomatko Ślązaków w malinach szuka i jeszcze się dziwi że ich tam nie ma :roll:

A tak w ogóle to Adda jeszcze się nie pokazała? :o

Link to comment
Share on other sites

u mnie na mojej wsi znawej brodno :lol: , ucierpial moj samochod ktory zopstal zalany i wlasie panowie w serwisie reanimuja mojego zoltka, polowe drzewa na osiedlu polamanych i sporo ogrodzen zniszczonych widzialam, a dzisiaj w nocy znowu lalo i grzmialo :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][b]Addzia[/b], wrócisz kiedy będziesz mogła.
Wiedz, że czekamy na Ciebie. :buzi:
Oprawione dzieło [b]Justy[/b].
[img]http://img303.imageshack.us/img303/1410/leos2ox.jpg[/img][/quote]

[b]Evelina[/b] - Piękne :angel: :angel: Ten jęzor jest niesamowity :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...