Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

Ale ja zupełnie nie w tej (patrz wyżej) sprawie tu wlazłam.
Wojtecki mi doniósł, że u [b]Addy[/b] dzieje się coś niedobrego (o powyższym oczywiście nie wspomniał), więc dopadłam jakiegoś kompa i śpieszę donieść, że niepokoję się bardzo i myślę gorąco o [b]Addzie[/b].
[b]Adduniu kochana[/b] daj znać co się u Ciebie dzieje, denerwujemy się strasznie. Postaram się tu zaglądać, może przeczytam jakieś pomyślne wieści :lol: :buzi: :buzi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo rzadko zaglądam teraz na dogo (mały brzdąc, praca...)...

Co się dzieje? [b]Adda[/b]?
boszz.... nie mam siły ani niestety czasu na przeczytanie setki stron wstecz :( :( :roll:
Mam nadzieję, że nic poważnego, nic strasznego :roll:



[b]Adda[/b] odezwij się... bo jak nie to wsiadam w auto i 2 sekundy jestem u Ciebie :D Albo nie... wyślę swojego TZ-ta :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Katerinas']Albo nie... wyślę swojego TZ-ta :)[/quote]
Oj, lepiej nie, bo adda się zawstydzi i będzie udwać, że nikto nie je doma :wink:[/quote] hehe... już do pierwszego spotkania doszło na wystawie międzynarodowej w Wawie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022'][quote name='Katerinas']hehe... już do pierwszego spotkania doszło na wystawie międzynarodowej w Wawie :D[/quote]

Katerinas, byłaś na wystawie ??[/quote] Byłam. :) W sobotę bardzo krótko bo z małym Michasiem. Zaś w niedzielę dłużej bo sama (no z aparatem fotograficznym :wink: czego efekty już wstawiałam na DGM :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022'][quote name='Katerinas'] Byłam. :) W sobotę bardzo krótko bo z małym Michasiem[/quote]

No to szkoda żeśmy się minęły :cry:

A gdzie te zdjęcia wystawowe są?[/quote]

[b]Justi[/b] - Ja bywam na każdej warszawskiej lub pod-warszawskiej wystawie. Nie potrafiłabym nie pojechać :wink: :D Choćby na chwilę ale muszę być :D
Nie martw się :D Będzie jeszcze okazja na spotkanie :D Wystawa klubowa corgasów w Pruszkowie, krajówka w Legionowie :D Na obu będę.

Tu są zdjęcia briardów
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25135[/url]

Tu innych psiaków
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25115&postdays=0&postorder=asc&start=315[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022']Przed krajówką w Legionowie, jest w W-wie we wrześniu i krajówka i klubówka :wink:


Foty ślicznościowe :lol:[/quote] Tak? ooo... zaraz sobie zerknę na strony ZKwP i zanotuję w kalendarzu :D
A w zeszłym roku była krajówka we wrześniu? Bo cóś nie kojarzę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022']Nie było krajówki - w tym roku jest z racji odwołanej międzynarodówki w kwietniu, która poszła na miejsce krajówki lipcowej, a krajówka przeniesiona na ten sam weekend co molosy :lol: 10 - 11 września, ale nie pamiętam która kiedy :oops: :lol:[/quote] wow :D Super :D No to napewno się spotkamy :D
Trzeba tylko się zdzwonić :D Mój Michaś będzie już starszy to i mi będzie łatwiej :D

Link to comment
Share on other sites

Ha - to na pewno będziemy na molosach i w Legionowie. Krajówkę się zobaczy - bo na wystawy wydałabym 160zł w jeden weekend plus parking, bilet dla nie-wystawcy - pewnie 200 pęknie :roll: a krajówka mi nie potrzebna. Jeszcze trochę czasu zostało :wink: Do miłego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ooooo, [b]Poświata[/b], witaj :hand: :multi:

Z addą nie idzie się skontaktować :(
Łapki cały czas zapychają mi zamrażarkę... Nie znacie kogoś, kto chciałby 4 kg kurzych łapek?[/quote]
Moża Poświatka by pożarła.
Daj cynk Wojteckiemu na PW, o ile oczywiście nie pozbyłaś się jeszcze balastu :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No własnie, adda, wracaj!!!! Ja kilka dni temu wyżłopałam pedalskie piwo i nie mam się z kim podzielic doznaniami :placz:[/quote]oj asher , chyba trzeba na jakąś terapię z tobą bo się załamiesz i co wtedy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']oj asher , chyba trzeba na jakąś terapię z tobą bo się załamiesz i co wtedy :roll:[/quote]
Myślisz? No może masz i rację, bo Carmi Poema di Cafe spowodowało u mnie dośc wstrząsające doznania :roll: Jeszcze się przerodzą w jakąś traumę :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...