Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy napiszę od razu to nie wiem - mogę dość późno wrócić, wtedy raczej od razu pójdę spać, a nie będę siedzieć i pisać :eviltong:.
Wizyta zaczyna się o 17.00... wtedy pociąg ze mną i Bianeczką zatrzymuje się w Jaworznie, a przyszła właścicielka ma na nas czekać :p. Pytanie teraz o której wizyta się skończy + mój dojazd do domu [jakieś 1,5-2 godziny] :roll:.
Na szczęście dziewczyna przez telefon sprawia wrażenie dość rozsądnej, wie czego chce od psa [żeby nie był szczekliwy i żeby to nie był "trudny" pies], słucha co do niej mówię o Biance...
Bo Bianeczka po za swoim strachem jest po prostu złotym psiakiem :loveu:... w tej chwili złoty psiak siedzi na mnie obrażony, bo po raz pierwszy w życiu dostała halter na pysk - tak w ramach przygotowywania do wyjazdu [pociąg!] :diabloti:.
Birma za to fochnięta nie gorzej, bo... tez dostała halter na pysk :diabloti:. Pańcia stwierdziła, że ma dość ciągnięcia na spacerach [już ładnych parę miesięcy Birma bez haltera chodziła] :mad:

EDIT:
Ale obiecuję, że jeśli Bianeczka zostanie w domku to komuś dam znać sms-em, żeby tutaj napisał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']No to wy macie psy rasowe. Ja mam kundla, no ale fakt, ze ludzi nie sposob przekonac, ze ja wiem co mam w domu. Otoz ja mam psa rasowego- jamnika.[/quote]


...no Ty też wiesz, co masz w domu:evil_lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']A ja się kiedyś dowiedziałam, ze nie ma takiej rasy jak owczarek francuski i wymysliłam to, żeby ludziom imponować :evil_lol:[/quote]

No to wy macie psy rasowe. Ja mam kundla, no ale fakt, ze ludzi nie sposob przekonac, ze ja wiem co mam w domu. Otoz ja mam psa rasowego- jamnika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']...a moich szpicach mówią, że to albo miniatury kaukazów, albo długowłose huski i nie pomagaja wyjasnienia, że to szpic wilczy....zwyczajnie nie wiem, co mam od lat w domu:evil_lol:


A.[/quote]

Dobrze, że chociaż mili ludzie Cię uświadamiają, co w domu trzymasz :diabloti:


;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']
Bianeczka jest już w nowym domu, w cudownej rodzince :multi:.
Ledwie przyszłam to mi na wszelki wypadek zabrali książeczkę zdrowia :evil_lol:[/quote]

To świetna wiadomość:multi::multi::multi:...wiedzieli, co zrobić, żebyś im nie uciekła :evil_lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...