Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Cześć zwariowana wariatko :evil_lol: Jak tam po sekcji kury i owcy? Kiedy następna ofiara?
Tu niema się co zastanawiać nad kupnem/zamianą. Ja przez 15 lat mieszkałam w bloku, a od dwóch jestem u siebie. Co prawda to nie są 2 hektary, ale ważne że kawałek podwórka jest. I możemy się obdzierać ze skóry - nikt nas nie widzi :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']A co trzeba zrobic zeby sobie kupic tyle ziemi z domkiem? W totka wygrac??? :evil_lol:[/quote]

Jeśli mnie pytasz, to już pisałam wcześniej. Trzeba się bogato za mąż wydać :evil_lol:
Żartuję. Każdy ma swój sposób. My tyraliśmy przez prawie 10 lat odkładając każdą złotówkę :roll:

Bonsai to na tych ośmiu pozostałych będziesz mogła tymczasy trzymać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na tymczasy to ja już pewnie nie będę miała czasu i kasy :roll:... głównie dlatego, że.... będę miała własną, prywatną i osobistą hodowlę psów :loveu:. Moich ukochanych Ozików :diabloti:.

[B]Aina[/B] cicho.. jak poznasz takiego faceta to najpierw MI daj znać... jedyny bogaty, przystojny, ze świetną pracę jakiego znam to... mój tatuś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Sekcja dopiero pojutrze :roll:..
Sprawa gruntu ruszyła do przodu :cool3:. Tylko z powodu rąbniętych przepisów z 2 hektarów zrobiło się 10 :evil_lol:[/quote]


Cześć, to super:multi:, będziesz obszarnikiem:multi::evil_lol:
i jeszcze psia Hodowla, ale ja myslałam, że ty Portugalczyki będziesz miała w duuuzych ilościach;)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']To Ty mieszkasz w lesie :razz:
Z tego co ja pamiętam z zycia na wsi, to wszendobylskie ciekawskie oczyska sąsiadów :mad:[/quote]

Nie w lesie. Pod lasem, ale wysoki płot mamy, a z przodu tuje gęsto posadzone :razz: ale masz rację. Oczyska są wszędzie, z tym że nas można podziwiać na spacerze z psami, albo w samochodzie, bo na podwórko raczej nie da się zajrzeć :multi: a i ja raczej nie wdaję się w gadki z nieznajomymi dlatego też po części uchodzimy (przynajmniej ja) za dziwaków. Z nikim nie rozmawiam (co najwyżej dzień dobry) i chodzę z psami po łące (chyba jako jedyna w promilu 10 km) Reszta mieszkańców trzyma psy na łańcuchu i raz do roku chodzi na zbiorowe szczepienia do remizy strażackiej. Muszę przyznać że mam wtedy niezły ubaw jak te psy się wiją na sznurkach, linkach czy łańcuchach (bo mało kto ma coś takiego jak smycz) plączą w tym właścicieli, a raz widziałam kobietę z psem na kablu od żelazka i to żelazko trzymała w ręce! Jesssuuu! Myślałam że padnę ze śmiechu! Żałuję tylko że nie miałam aparatu :placz:

Link to comment
Share on other sites

a ja mam sąsiada , który w zasadzie ma dom przyklejony do mojego , mamy jedno wspólne ogrodzenie .. bo to kiedyś była jedna działka ;) ... mieszkam tu 3 lata i dwa miesiące .. widziałam go 3 razy , w tym raz jak mijaliśmy się na skrzyżowaniu :evil_lol:
raz rozmawialiśmy , bo przyszedł po piłkę , która przeleciała przez płot , jak grali sobie.
Natomiast jest taki ludź , który mieszka GDZIEŚ niedaleko mnie .. bij zabij nie wiem gdzie ... ale wie wszystko .. nawet bezczel potrafi przyleźć i mojemu TZ wyliczyć ile zarobi .. na naprawach aut które stoją na podwórku .. moim podwórku ..

To nie liczy się odległość między sąsiadami ... tylko ludźmi nas otaczającymi ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...