Jump to content
Dogomania

Stare Zrozpaczone Psie Serce Czeka Na Cud...Kostuś ma dom:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W hoteliku u Murki miała zarezerwowaną wpłatę 100 zł miesięcznie Pepsi.Znalazła DS,ale wpłaty są nadal aktualne jeżeli kogoś wytypujecie.Pierwsza rata cały czas leży na koncie hotelu i czeka na pieska.Jeżeli to będzie inny hotel,to poprostu będą wpłaty gdzie indziej,do Was należy decyzja.

Link to comment
Share on other sites

O jakis domek stara sie Arka, ale nie wiem nic więcej, tyle tylko wyczytałam z postu emilia2280:roll:.
Nie mam zadnych nowych wiadomości.
Moze poczekajmy na powrót Arki na dogo i wtedy podejmiemy decyzję. Spróbuję się jeszcze dzisiaj z nią skontaktować i wieczorem dam znać.
Boję się o czas, bo ten leci Kostusiowi nieubłaganie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']O jakis domek stara sie Arka, ale nie wiem nic więcej, tyle tylko wyczytałam z postu emilia2280:roll:.
Nie mam zadnych nowych wiadomości.
Moze poczekajmy na powrót Arki na dogo i wtedy podejmiemy decyzję. Spróbuję się jeszcze dzisiaj z nią skontaktować i wieczorem dam znać.
Boję się o czas, bo ten leci Kostusiowi nieubłaganie:-([/quote]

Tola jak tylko będziesz wiedzieć daj znać. Wystawię, przygotuje sobie wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałąm dzisiaj z Arką, jest szansa na domek dla Kostusia, ale wszystko wyjasni sie około środy, wiec wydaje mi sie ze poczekajmy jeszcze te pare dni, a przez ten czas mocno tzymajmy kciuki.
Dzisiaj Kostuś po raz pierwszy ożywił się na widok Kasi, która się nim opiekuje. Moze psinka czuje, ze pojawiła sie nadzieja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...