Jump to content
Dogomania

Na cito!Stary,niedowidzi,niedosłyszy.ok.w-wy


janna

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARKA']:shake: Pani Ania nie wydaje juz takich psiakow, jak wpadnie to nie wypadnie;):multi:DS

Moze by przed wyjazdem zrobic tylko przeglad weterynaryjny, odpchlic, odrobaczyc malucha i co wet wogole powie?[/quote]

Wątek na transportowym :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10638241#post10638241[/url]

Jesooosie....Kocham Panią Pani Aniu :loveu:

Musimy w takim razie dogadać się z Enią i Janna jak to wszystko zebrać do kupy : wet itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Tzn. ze jak transport bedzie na juz to piesek od razu moze jechac? To moze go zlapac i ktos by go przechowal pare dni? Ale z tym niestety ciezko:([/quote]

Tez o tym myslalam, ale kto i gdzie. TAK, moze nawet dzis jechac. Pani Ani jak powiedzialam co i jak; powiedziala stanowczo; brac natychmiast!! ANIOŁ:-(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem nie bylo dziadzia, chodziłam aż znalazłam go Ziutka -po drugiej stronie UM obok żabki, trzeba mieć to na uwadze podczas łapanki, cholera jemu wet potrzebny, łapinki trzesą sie, główka zwieszona, włos w tragicznym stanie chociaż i tak lepszy niz po zimie( obcieli częściowo dredy), to schorowany ,zrezygnowany,niekochany dziadzio, który musi na koniec swego marnego żywota poczuć sie bezpiecznie,
on zje 2 plasterki pasztetu i już nie chce więcej, a twardego w ogóle nie ruszy......
ale dobra wiadomość-na widok ładnych suczek mocno się ożywia:)
bardzo sie ciesze na ten dom-DZIĘKI ARKO jesteś wielka!

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się do Pati-c.
1. Piesek nasz musi być zdrowy- potrzebna wizyta u weterynarza! Oni będą wieźli b.chorą bidę ( po operacjach a wetka strzeliła jej jeszcze sterylkę:crazyeye:) i muszą mieć pewność,że od naszego staruszka niczym się nie zarazi!!!

2. Kurs będzie albo już jutro rano, albo w niedzielę,poniedziałek...Trzeba śledzić wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117413&page=16[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wymyśliłam tak:
- dzisiaj trzeba go złapać i zawieźć do weterynarza ( pytanie: do którego? Kto mi pomoże? bo nie mam żadnych doświadczeń w tego typu akcjach, a chcę pomóc a nie zaszkodzić...)

-jeżeli badania będą ok a transport wypadnie jutro potrzebny będzie nocleg na jedną noc- jeśli transport opóźni się to kilka noclegów...(pytanie: kto może przygarnąć bidula, ew. jakiś hotelik bo na 2-3 noce coś pieniążka postaram się wyskrobać). Od pon. do czw. przyjmie go Olena84.(to oczywiście wariant awaryjny, gdyby nie zabrał się z Pati-c)

Nie wiem czy dobrze wymyśliłam,nie mam doswiadczenia :shake: ,może jest jakieś inne rozwiązanie?...
Muszę wyjść z domu, podaję nr telefonu do siebie:
606 395 864.

Link to comment
Share on other sites

:roll: wiec tak, Pani Irmina(ta co do niej pierwszej dzwonilam) przyjmie go na pare dni( do momentu wyjazdu), od reki. P.Irmina mieszka w Grodzisku, komu podac kontakt do p.Irminy? Ziutce, eni,joanna?

Mam transporter czy potrzebny bedzie? Moze tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='janna']Wymyśliłam tak:
- dzisiaj trzeba go złapać i zawieźć do weterynarza ( pytanie: do którego? Kto mi pomoże? bo nie mam żadnych doświadczeń w tego typu akcjach, a chcę pomóc a nie zaszkodzić...)
[/quote]
Ja z Tobą pojadę...tylko, że mam samochód dopiero od godziny 16.30 ( TZ dopiero wraca z pracy) i wtedy mogę się zjawić na Błoniu i zawieziemy Dziadzia do Pana Wojtka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...