Jump to content
Dogomania

Na cito!Stary,niedowidzi,niedosłyszy.ok.w-wy


janna

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARKA']

P.s gdzie miesci sie w Bloniu urzad? tak 'łopatologicznie' prosze, dla kierowcy;)[/quote]
Lecisz tak jak do mnie :cool3: do samego Błonia aż za przejazd...miniesz po prawej stronie duży parking, zaraz kościół i jedziesz aż do marc polu prosto(tak jak jeździłyśmy do trasy na sprawy krzyczkowe) przed marc polem skręcasz w prawo (bo można tylko w lewo albo prawo) ty w prawo i jedziesz prosto aż wyskoczysz na rynek i jesteś pod urzędem.
Jak nie rozumiesz :diabloti: :eviltong: to po mnie przyjedź :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Lecisz tak jak do mnie :cool3: do samego Błonia aż za przejazd...miniesz po prawej stronie duży parking, zaraz kościół i jedziesz aż do marc polu prosto(tak jak jeździłyśmy do trasy na sprawy krzyczkowe) przed marc polem skręcasz w prawo (bo można tylko w lewo albo prawo) ty w prawo i jedziesz prosto aż wyskoczysz na rynek i jesteś pod urzędem.
Jak nie rozumiesz :diabloti: :eviltong: to po mnie przyjedź :evil_lol:[/quote]

:evil_lol: dobrze ciotka mi wytlumaczylas to juz wiem gdzie, nawet wiem gdzie ten rynek:evil_lol: No jak chcesz moge Cie zabrac, "pomolestujemy urzednikow i burmistrza" moze nam od reki podpiszą?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:evil_lol: dobrze ciotka mi wytlumaczylas to juz wiem gdzie, nawet wiem gdzie ten rynek:evil_lol: No jak chcesz moge Cie zabrac, "pomolestujemy urzednikow i burmistrza" moze nam od reki podpiszą?;)[/quote]
A o której brykasz ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Jak zdążę wrócić z Warszawy to zadzwonie do Ciebie i pojedziemy razem na tą molestację :diabloti: chyba, że poproszę Marcina to do Wawki skoczymy po urzędzie :cool3:[/quote]

Ale moze trzeba bedzie poczekac na wejscie do burmistrza itd..wiec wolabym 'na luzie";)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hee? ja nie chcé. podajcie tylko konto i przelejé.[/quote]
Jak Ci zaraz napisze, że "ja nie chcę" to zobaczysz :-x :mad:
A konto to Enia niech poda swoje, Ona płaciła, ja tylko Bronia dopisałam w kompie jako mój pies :eviltong: tzn. Pan doktor dopisał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:razz: pismo zlozylam, jazda do Bloni, to prawie godzina czasu...w jedna strone,teraz:mad:[/quote]
tym sposobem Arka uzbierasz na budé z samego paliwa, które wydasz na jazdé z pismem i moze cos jeszcze dojdzie w miédzyczasie? :eviltong:

wiem, wiem, tu chodzi o zasadé :cool1: nie bij!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:razz: pismo zlozylam, jazda do Bloni, to prawie godzina czasu...w jedna strone,teraz:mad:[/quote]
W jedną mańkę żeś jechała prawie godzinę :eek2: to którędy jechałaś ciotka :evil_lol:

No i co z tą budą kurde, da nam ten Sobczak czy nie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']W jedną mańkę żeś jechała prawie godzinę :eek2: to którędy jechałaś ciotka :evil_lol:[/QUOTE]
:mad:no znam tylko jedna droge, juz do Ciebie chcialam dzwonic czy gdzies mozna skrecic. Grodzisk jest prezny i remontuje ulice!;)
[QUOTE]
No i co z tą budą kurde, da nam ten Sobczak czy nie :mad:[/quote]

Ja Sobczyka nie widzialam, kazalas mi jechac do Burmistrza:mad:(tam Sobczyk nie siedzi) burmistrz na urlopie do 20-stego byl zastepca, porozmawialam, pismo na dziennik zlozylam. Mysle,ze bedzie dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:mad:no znam tylko jedna droge, juz do Ciebie chcialam dzwonic czy gdzies mozna skrecic. Grodzisk jest prezny i remontuje ulice!;)[/quote]
Hmm...ja myślę, że powinnyśmy zrobić zbiórkę na dogo :diabloti: ([SIZE=1]wiesz co mam na myśli:cool3:) [/SIZE]na GPS dla Ciebie :evil_lol: bo ja nie zawsze mogę odebrać :eviltong:


[quote name='ARKA'] Ja Sobczyka nie widzialam, kazalas mi jechac do Burmistrza:mad:(tam Sobczyk nie siedzi) burmistrz na urlopie do 20-stego byl zastepca, porozmawialam, pismo na dziennik zlozylam. Mysle,ze bedzie dobrze;)[/quote]
To musimy się wybrać do tego Sobczaka, nie ma bata :mad: niechaj nam daje budę dla Brunonka i sobie poćwierkamy :biggrina: o bezdomnych psach z Błonia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Hmm...ja myślę, że powinnyśmy zrobić zbiórkę na dogo :diabloti: ([SIZE=1]wiesz co mam na myśli:cool3:) [/SIZE]na GPS dla Ciebie :evil_lol: [/quote]

:roll: moze byc używany!:evil_lol: ale tez nie wiem czy to dobry pomysl, bo jak wracalysmy z zamoscia to pozyczona 'sekretarka' sie wylaczyla i wracalysmy na slepo. Juz myslam, ze jade w przeciwna strone do Katowic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:roll: moze byc używany!:evil_lol: ale tez nie wiem czy to dobry pomysl, bo jak wracalysmy z zamoscia to pozyczona 'sekretarka' sie wylaczyla i wracalysmy na slepo. Juz myslam, ze jade w przeciwna strone do Katowic:evil_lol:[/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: oszzz....dawno się tak nie usmiałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:roll: moze byc używany!:evil_lol: ale tez nie wiem czy to dobry pomysl, bo jak wracalysmy z zamoscia to pozyczona 'sekretarka' sie wylaczyla i wracalysmy na slepo. Juz myslam, ze jade w przeciwna strone do Katowic:evil_lol:[/quote]

Może warto wozić ze sobą tamtamy - nie zawodzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...