Jump to content
Dogomania

Dziadunio Z OrzechowcÓw ma dom ! :) ... został zastrzelony ... za TM :(


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziadzio przechodzi już samego siebie. To nie ten pies co 2 tygodnie temu!!! Teraz chodzi za mną nawet do ubikacji i wpatruje się we mnie jak jem cokolwiek i nawet już po obfitym posiłku żebrze udając umierającego z głodu. W nocy zaczął się czochrać i wywalać na plecy aż musiałam wstać i go drapać. Przytył troszkę a jak go wypuszczam na podwórko to już nie chce uciekać. Dostał nagle młodzieńczej werwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa'](...)W nocy zaczął się czochrać i wywalać na plecy aż [B]musiałam wstać i go drapać[/B]. Przytył troszkę a jak go wypuszczam na podwórko to [B]już nie chce uciekać[/B]. Dostał nagle młodzieńczej werwy.[/quote]

Też bym nie uciekał :p
Uwielbiam drapanie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzelika1952']Mam sprawę do Dziadziowej. Przepraszam że na tym forum, ale to pilne. Otrzymałam wiadomość od osoby wracającej z wczasów znad morza, że na stacji benzynowej LOTOS w Obornikach / mam napisane - od Wałcza w stronę Poznania za rondem po prawej stronie/ został porzucony czarny piesek z obróżką. Jest bardzo przyjazny i miły. Aha , jeszcze jedna wiadomość - tej Pani wyszło że jest to chyba ul. Lechicka 5. Może macie kogoś z tego terenu kto mógłby pomóc psiakowi.Nie wiem czy coś dadzą te dane , ale może trzeba powiadomić najbliższy TOZ?
Transport dla Kacperka mam ,no ale trochę za późno.[/quote]
andzelika - czy coś się wyjaśniło z tym pieskiem?
Ktoś go zabrał?

Sorry, że na wątku Dziadzia vel Kapitana.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ,nic nie wiem o dalszym losie pieska z Obornik. Mieszkam ponad 300 km od miejsca gdzie on przebywa. W poniedziałek będę dzwoniła do najbliższego TOZ-u , może pomoże też ktoś z dogomaniaków. Nie ukrywam ,że liczę bardzo na pomoc Dziadziowej. Jest na dogo kilka ogłoszeń o psiakach z Obornik - myślałam, że ktoś się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co słyszałam z wieści to super ale leńńńń na 102. Drzwi otwarte, dwa kroki na dwór a on... sika na drzwi:evil_lol: już zadomowiony jak pan i władca na krańcu... hmmm... raju.
Czy ja kiedyś pisałam że misiek to terrorysta? Ha- wysiada przy Kapitanie Dziadku;) Jak jest głodny to o 5 rano muszę wstawać bo nie przestaje piszczeć i się kręcić. "Wsyp choć suchej"- tak mówi:roll: a w drzwiach to niby misiek mnie taranował? Pffff- zbieram fundusze na ochraniacze hokejowe na kolana:lol: przez Dziadka ofkors;)

Link to comment
Share on other sites

Myślałam dziś o mojej Królowej Sarze. Odeszła dzień przed Wielkanocą. Krótko potem znalazł się Misiulek, teraz Dziadunio przybył. I myślę że dom bez psa to nie dom. I nieważne że trochę zalatuje siuśkami, dywan z granatowego, gładkiego zrobił się puchaty i rudy a odkurzacz dusi się na nim, że czasem żeby zjeść w spokoju kanapkę trzeba zamknąć się w łazience i to na klucz;)
mogłaby wyliczyć setki takich spraw które innym wydają się zbyt uciążliwe, takie kajdanki, ograniczniki.
Ja to kocham:loveu: idę do łazienki na kolację

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili mam w domu cztery psy...I czasem jeszcze mi mało...:evil_lol: A ile jest śmiechu...Ile zabawy...Dom wariatów...:cool3: Luśka się tarza,Koli aportuje udko,Poziomka biega...Albo-wszystkie naraz łapy w górze,tturlanie i warczenie...:loveu::loveu:Jedynie Tyrsa całymi dniami śpi...Jakby jej nie było...:roll:
O,tak...Dom bez psa-to nie dom...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...