Jump to content
Dogomania

SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11


bea_m

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ruda76'][quote name='ksenka1']Vito brawo. Dokładnie to samo miałam napisać w kolejnym poście.
Kasiu droga, Sandra wzięła tyle psów ile jest w stanie pomieścić w odpowiednich pomieszczeniach i jednym kojcu plus jednego do mnie na tymczas.
quote]

ksenka, Sandra całkiem niedawno zabrała tez" araby" choc zupełnie nie ma warunkow na sprowadzenie i trzymanie u siebie tylu koni. O całej tej akcji i jej efekcie koncowym nie muszę chyba przypominac, bo temat był na dogo;)
A odpowiednie pomieszczenia?? czyzby coś wybudowała ??[/quote]

Weź przykład z Kasi i EOT na off topic. Widziałaś te najsłabsze pitusie? Ja tylko foty. Zajmijcie się resztą bo możecie nie zdążyć.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/333/7732ad26a616f517.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow'][quote name='ruda76']

Weź przykład z Kasi i EOT na off topic. Widziałaś te najsłabsze pitusie? Ja tylko foty. Zajmijcie się resztą bo możecie nie zdążyć.[/quote]

a czemu takiej rady nie udzieliłes ksenka1:p dla mnie temat zakonczony
:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']

ksenka, Grev całkiem niedawno zabrała tez" araby" choc zupełnie nie ma warunkow na sprowadzenie i trzymanie u siebie tylu koni. O całej tej akcji i jej efekcie koncowym nie muszę chyba przypominac, bo temat był na dogo;)
A odpowiednie pomieszczenia?? czyzby coś wybudowała ??[/quote]
1. W akcji z arabami nawaliła nie tylko Sandra. Chcesz o tym pogadać-zapraszam na priv, bo to już będzie totalny off.

2. Owszem, doprowadziła do stanu używalności jedno z pomieszczeń -4 ściany, wyścielone słomą, poustawiane miski na wodę oraz papu-i nie jest to kojec dla trzody a pokoik w którym przebywają szczeniczki ;)
Psiaki mają sie dobrze, całą "zgrają" chodzą na spacery do lasu.

Kojec gdzie przebywa ta wycieńczona suka z dwoma słabymi, pokrzywionymi szczeniakami jest osłonięty kocami przed słońcem

Robi co moze, a ja nie jestem poklepywaczem pupska, bo możesz wierzyć lub nie, ale Grev nie raz dostała odemnie opierdziel za coś tam, ale jest tylko człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Nie do końca nie na temat bo przecież chodzi nam o dobro psów, ale ok ;)

Ile jest psów- pojecia nie mam. Wiem ze cześc trafiła do Szczecińskiego schroniska- bez obaw- podpisali jakieś papiery ze psy są w depozycie i nie mogą ich poddać eutanazji :)
Częśc jest w schronisku w Szamotułach- napewno jest tam jedna stara suka, która ma tam zostać na dożywociu- właśnie nie wiem czy to schronisko jest prywatne czy nie, ale Pani Wanda która się nimi opiekuje deklarowała własnie dożywocie dla staruszki. Są też ponoć szczeniaki.
Wszystkiego trzeba pytać Grzegorza, to jego interwencja. Wszyscy inni to pomagierzy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Jutro jadą do weta do Szczecina. Poproszę Dagmarę by Ci podała wszelkie dane.:lol:. Dzięki. A nie boisz się leczyć nie swoje psiaki?[/quote]

A jaka to różnica moje czy nie ? Cierpią tak samo :placz: Pomagam tak jak mogę . Z Sandrą już rozmawiałam :p :pi dogadałyśmy się . Byłam też u P.Wandzi chociaż jej nie było zostawiłam dla maluchów wiadro odżywki Meradog dla maluchów , chociaż wiem , że dorosłe psy chętnie to jedzą .

Link to comment
Share on other sites

K***a mać! Już się dobre cioteczki na "[B]labradorach[/B]" znalazły i piszą, że [B][I]takie psy to już się raczej do adopcji nie nadają- a są wręcz o tym przekonane.[/I][/B]

No szlag jasny w pogodny dzień może człowieka trafić!:angryy: Szuka się gdzie może pomocy, a nie pierd***nego doradztwa bandy kretynów!
Jak ktoś nie może w żaden sposób pomóc, to morda w kubeł i niech czyta, jak inni to robią!

[I]Bardzo Sorry za offa- nie wytrzymałam[/I]:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']K***a mać! Już się dobre cioteczki na "[B]labradorach[/B]" znalazły i piszą, że [B][I]takie psy to już się raczej do adopcji nie nadają- a są wręcz o tym przekonane.[/I][/B]

No szlag jasny w pogodny dzień może człowieka trafić!:angryy: Szuka się gdzie może pomocy, a nie pierd***nego doradztwa bandy kretynów!
Jak ktoś nie może w żaden sposób pomóc, to morda w kubeł i niech czyta, jak inni to robią!

[I]Bardzo Sorry za offa- nie wytrzymałam[/I]:roll:[/quote]
[I][B]też się tym zdrażniłam... :angryy:

musimy robić swoje nie ptrząc na nikogo ![/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]też się tym zdrażniłam... :angryy:[/B][/I]

[I][B]musimy robić swoje nie ptrząc na nikogo ![/B][/I][/quote]
Dzięki [B]Rinuś[/B] za założenie tematu na tamtejszym forum:loveu:- może choć jedna osoba się znajdzie, która ma chęć i możliwość pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Dzięki [B]Rinuś[/B] za założenie tematu na tamtejszym forum:loveu:- może choć jedna osoba się znajdzie, która ma chęć i możliwość pomocy![/quote]
[I][B]Nie ma za co...póki co tylko tak moge pomóc na razie, ponieważ nie mam ani grosza, żeby wpłacić na psiaki :-([/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota w-l']A jaka to różnica moje czy nie ? Cierpią tak samo :placz: Pomagam tak jak mogę . Z Sandrą już rozmawiałam :p :pi dogadałyśmy się . Byłam też u P.Wandzi chociaż jej nie było zostawiłam dla maluchów wiadro odżywki Meradog dla maluchów , chociaż wiem , że dorosłe psy chętnie to jedzą .[/quote]

Super dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nie umiem tu wrzucić zdjęc ale mam kilka tych biedaków od Sandy- tu chyba tylko jedno Kajetan wrzucił. Szokujące, dramat:placz:Mogę przesłać jesli ktoś chce wstawić.[/quote]

Mam i resztę ale po co. To jedno wystarczy.:shake:/ Mysza gapo wyślij sama sobie na email i dalej to pryszcz./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Mam i resztę ale po co. To jedno wystarczy.:shake:/ Mysza gapo wyślij sama sobie na imail i dalej to pryszcz./[/quote]

Fakt, nie ma po co, chyba ze żeby pokazać to okrucieństwo. To wstaw te cyce suni, bo Dagmara też nie może. Nie umiem wysyłać na maila:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksenka1']Ja wstawię jedno. Widzę ze Sandra hurtowo rozsyła mmsy:evil_lol:



BTW Mysza1 widziałam białasa ;)
Cudooooooooooo[/quote]

Gdybym miała na nazwisko Rockefeller białas już by tu obok mnie stał...
A tak, hm, zobaczymy.
Sorry za offy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...