Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

[b]Petra[/b] Łatunia widzę, że kombinuje jakby tu zaprosić koty do demolowanie domu :wink: :evilbat:
A jak śpi to niewinna jak miś pluszowy :wink:
Ech, może i ja jakąś sesje Gringulcowi zrobię 8)
Ah, no i wszystkiego dobrego dla 5-miesięczniaków, dużo dobrej kiełbasy :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny,
jak dla Was przedszkole gratis - zapewnijcie tylko tylka gumowych kaczuszek swoim podopiecznym, bo u nas tylko myszy i piłeczki się pałętają.
A do tego zapewniam ciasto drożdżowe własnej produkcji...
No, ale Tanitka, to się bez pączków niech nie pokazuje :evilbat: :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']Dziewczyny,
jak dla Was przedszkole gratis - zapewnijcie tylko tylka gumowych kaczuszek[/quote]

Kaczka chyba nie będzie mogła przyjść :evilbat:

[img]http://img183.exs.cx/img183/4705/kaczka2nz.jpg[/img]

[quote]No, ale Tanitka, to się bez pączków niech nie pokazuje :evilbat: :lol: 8)[/quote]

Tylko powiedz ile sztuk, a ja już pędze do cukierni :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]Własnie namawiam Goche żeby przy najblizszej cieczce postarała sie o jakies towarzystwo dla Was :lol: :wink:[/b][/quote]

[b]Fuka[/b] no to super, foksów nigdy nie za dużo :lol: 8)
Szczególnie na tym topiku :wink:

Link to comment
Share on other sites

A to jakaś badziewna kaczka była 8) Kto słyszał, żeby pierze Z kaczki wychodziło, a nie na kaczce rosło? :wink:

Wy mi tu nie rozmnażajcie Foxiów, bo kurna, będę musiała wszystkie zabrać :oops: :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja widziałam jak Tanita wyrwała Gringowi kaczuchę i rozpłatała biedne ptaszysko,co zresztą udokumentowała piękna fotą :evilbat: Tak naprawdę to chyba ja się przyzczyniłam do śmierci kaczki :-? bawiłam sie z gringiem i pieniu wbił kły w biedną kaczuche,efekt zamieściła Tanita :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Wy tu nad kaczuszką biadolicie bo jej piórko z du.....pci wystaje a Milo kurkę tak poturbował ze biedna dzisiaj nie ma ni jednej nogi ni macicy. :o

A propos kurki to foksik zrzera te sztuczne, a pies z naszego ogródka (mieszaniec) wczoraj na prawdę wyskoczył z naszego ogrodu i poleciał do sąsiada zagryzając dwie kokoszki. Reszta ze strachu uciekła i rozproszyła się po całej dzielnicy. Wieczorem przyszedł sąsiad i powiedział, że dwie na pewno nie żyją bo ma ich zwłoki, a z posotałych ośmiu zostały mu trzy dopiero rano zobaczy które wróciły, a ile nie..... Hehe trzeba opdkupić sąsiadowi kury. Ciekawe tylko ile kosztują takie żywe, bo gumowe pewnie nie przejdą......[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO'][b]Wy tu nad kaczuszką biadolicie bo jej piórko z du.....pci wystaje a Milo kurkę tak poturbował ze biedna dzisiaj nie ma ni jednej nogi ni macicy. :o[/quote]

:wink: :evilbat: :wink: :evilbat:
Hehe ja na początku myślałam, że Ty tak ze stoickim spokojem opowiadasz o zabawach Milucha z prawdziwą kurą i byłam w lekkim szoku :roflt:
A co do kurek to i na foksika radziłabym uważać, pierwszą zdobyczą mojego poprzedniego foksa Korka była właśnie kura. Miał wtedy 8 miesięcy, byliśmy na wakacjach w takim gospodarstwie w Puszczy Augustowskiej i kiedy wracałam z nim ze spaceru z lasu, moja mama zawołała :"Spuść go ze smyczki, niech się piesek nie stersuje" . Co też zrobiłam 8) . Wsytarczyła sekunda i Korek już był w kurniku i przetrącił kurze kręgosłup :evilbat: . Od tamtej pory jak zbliżałam się z nim do obejścia to tylko na smyczy
Następnego dnia zapolował na byka, łapiąc go za jądra , tiaaa odwagi to mu nie można było odmówić :lol:
A oto mój Koruś jako terier latający (zdjęcie zrobione wieki temu - mój brat który na nim jest, właśnie szykuje się do ślubu)
8)

[img]http://img75.exs.cx/img75/2838/korek4ou.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[b]Bo ja widzę że Korek to taki koreczek od szampana co lata:).[/b]


Co do kur na żywca jedzonych przez Milo - to jeszcze żadnej nie zagryzł ale jak mu się to zdaży to będę klaskać :evilbat: że z niego prawdziwy łowca. Ale tylko po jednej będę mu kibicować, jak więcej mu się to razy zdarzy to nie będzie mi do śmiechu, bo kurki mogą być drogie, a jak się sąsiad po całości wpierzy (już nie jeden, a dwa psy by mu rządziły na jego posesji) to źle to widzę, sąsiada nie wyeksmituję :-? A foksik przecież też swoje prawa ma no nie???
a co do rozwalonych zabawek to miluch uwielbia miejsca intymne bo nie tylko kurce macicę wygryzł ale i świnkę pozbawił gwizdka który znajdował się międy nóżkami a ogonkiem:) Świntuch przez duże Ś

Link to comment
Share on other sites

A ja tam sie wole doopciami takich małych foxików zająć ;) no i brzuszyskami :)

A ja chyba miałam coś z foxia w moim jamniorze...Jak byl mały i pierwszy raz pojechał na działkę, to zobaczył kurę :o no i co się robi z kurą? - POGONIŁ, a kura se na początku nic z tego nie robiła, bo jamnior - nie dość że mniejszy od niej, to jeszcze potykał sie o własne uszy...
Ale nieeee,
Oskar ją dogonił, złapał za kuper i szczęśliwie wyrwał wszystkie póra. Kura zwiała bez połowy ogona, wystawał jej łysy kuperek, a mój jamnior dumny przybiegł z wachlarzem piór w paszczy :)

A innym razem poleciał na łąke, gdzie pasły się krowy. Szczeka, szczeka, szczeka, podbiega do krówska i ucieka...No i tak przez jakaś godzinę...W końcu zdobył się na odwagę, podleciał, złapał krówko za nogę i wrrrrr wrrrrr. A krówsko - KOOOP i Oskarek przeleciał przez pół łąki...
Myślałam, ze będzie po psie, ale on wtał, otrzepał się, pomyślał przez jakieś 2 sekundy, obszczekał krówko i poszedł do domu ;) 8)

Link to comment
Share on other sites

Trochę nie na temat, ale mam stawkę foksów na Katowice

Są jacyś znajomi?


FCI 12 - FOKSTERIER KRÓTKOWŁOSY
PSY/DOGS
Klasa młodzieży/Junior Class
1744 DANCER IN THE MOONLIGHT Czeczuga
Klasa otwarta/Open Class
1745 Agria FIKTION FAKTORY
1746 CARI z Gostyńskiej Doliny
SUKI/BITCHES
Klasa pośrednia/Intermediate Class
1747 AZJA od Trapera
1748 DASHMY DE DINGER Kelecsky Poklad
1749 Optimo OZZY SPIRIT
Klasa otwarta/Open Class
1750 AWANTURA Goszczpol
Klasa weteranów/Veteran Class
1751 Ich. Agria GALAXY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...