Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']tanita w niedziele wlasnie:) nie wiem czy u tajdzi nadal to aktualne. czy przeczytalas co pisalam o Azie? Jaka jest itp? To istotne...[/quote]

Przeczytałam, ja ze swej strony powiem, że mój smark dopiero od niedawna świat zewnętrzny poznaje i jak do tej pory nie miał zbyt wiele okazji, żeby tak na dobre pobrykać z psami, poza spotkaniami z Łatka, ale to inna bajka, bo i rasa ta sama i charakterki podbne. Gringo owszem uderza to dużych psów, ale jest jeszcze trochę onieśmielony, bo jeszcze na 100% nie nauczył się co i jak. Ja myślę, że bardzo by mu się przydał parzyjazny kontakt z dużym psem , żeby mógl zobaczyć że to nic złego.
Agnes jeżeli uważasz, że Gringo powinien się bardziej otrzaskać zanim spotka się z Azulcem, to możemy to przełożyć
Jak myślisz? :)

Link to comment
Share on other sites

mysle, ze za wczesnie jeszcze na poznanie naszych futrzakow:( Aza jest duza i chce sie tylko bawic, ale potrafi malego pieska przestraszyc jesli ten nie ma charakterku i nie przegoni czasem Azulca:) wtedy jest wszystko ok - tak jak ze Stichem, ktory ma 40 cm w klebie i 10 kg wagi - radzi sobie super.
Gringo to w koncu terrier, wiec nie da sobie pewnie w kasze dmuchac, ale jak jeszcze ciut podrosnie - tak sadze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Gringo to w koncu terrier, wiec nie da sobie pewnie w kasze dmuchac, ale jak jeszcze ciut podrosnie - tak sadze;)[/quote]

O to byłabym spokojna :evilbat: , niestety :lol:
Zróbmy zatem tak, że ja spróbuje znaleźć w okolicy jakiegoś dużego, chętnego do zabawy psiaka, Gringulec się zapozna a my się umówimy potem. Bo mam bardzo dużą ochotę zobaczyć Azę w akcji :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fafiki']Witam, jesteśmy Fafiki z Wrocławia. Początkujący DogoManiacy. Pozdrawiamy wszystkich.

Jakim cudem można w poście wstawić zdjęcie? Pomóżcie.
Z góry dziękuję.[/quote]
[b]HURA!!!!!!!!!!!!! :laola: Witajcie :angel:
Wygląda na to, ze mój email do Was dotarł i zadziałał :multi:

Co do zdjec - to szkopuł w tym, ze zdjecie musi być umieszczone na jakiejs stronie.... Jak już umiescicie je np. w jakimś internetowym albumie to wtedy klika sie prawym przyciskiem w zdjecie, wybiera właściwości i z właściwosci kopiuje się adres url zdjecia. Ten adres nalezy pokazac w poscie pomiedzy dwoma [img] bez zadnej spacji pomiędzy. Drugie [img] ma ukośnik w nawiasie przed /img :oops: nie wiem czy coś mozna z tego zrozumiec....
Osobiście używam albumu [url]http://www.imagestation.com/[/url] i bardzo jestem zadowolona, bo ma dużą pojemnosć.
Jest tez opcja szybsza i podobno łatwiejsza, ktorej nigdy nie uzywałam, a jak to działa możecie poczytac tutaj- [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url][/b]

Link to comment
Share on other sites

[b]A w ramach przedstawiania - wklejam FAFIKA
[img]http://www.imagestation.com/picture/sraid158/pd3a0b072b4b47666394a28757f734543/f5154e41.jpg[/img][/b]
niestety mam tylko takiego od tyłu 8)
[size=1]mama nadzieje, ze to w ogóle jest Fafik :roll: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]Petra, Tanita, Agnes [/b]:o - a pomóc nowym forumowiczom we wklejeniu zdjęc niełaska? :evilbat: :evil: 0X
[b]Petra, Tanita [/b]- a gdzie Wasza foksia solidarnosc :roll:[/quote]

Hehe ja tego postu po prostu nie zauważyłam, tak nieśmiało zaczeli :oops:
Witamy, witamy :D każdy nowy terierowicz mile widziany :wink:
A o naszą solidarność to Ty się Fuka nie martw :lol: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Petra, Tanita, Agnes - a pomóc nowym forumowiczom we wklejeniu zdjęc niełaska? [/quote]

:o :oops: ogolnie to proponuje zaprosic nowego dogomaniaka do galerii, a tam jest wszystko pieknie wyjasnione - na dwa sposoby i poprzez wklejanie z kompa (dysku) i z serwera

Link to comment
Share on other sites

Kochane moje dziewczyneczki :) (i ty grinko, łatko i Milaczki i Flaire) ;)

Nie było mnie chwilę, a tu znajdziecie powód ;)

[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=710919#710919]o tutaj[/url]

:angel: :angel:

No i co z tym spacerem, bo się doczytać nie mogę???
Mamy jutro Was odwiedzić z Azulcem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakocona tajdzi']No i co z tym spacerem, bo się doczytać nie mogę???
Mamy jutro Was odwiedzić z Azulcem??[/quote]

[b]Tajdzi[/b] gratulacje z okazji kociakia, zaraz wejdę i obejrze zdjęcia 8)
Jeżeli chodzi o spacer to ustaliłyśmy z Agnes, że trzeba dać małym jeszcze trochę czasu żeby się utrzaskały dużymi psami a potem bedzie spotkanie z Azulcem i pączki
:lol: :evilbat: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi'][quote name='Fuka']mama nadzieje, ze to w ogóle jest Fafik [/quote]

Jakto kochana? Rozstawu plamek nie poznajesz? :lol:[/quote]
[b]Wiesz co ja ostatnio widziałam Fafika - jakies dwa lata temu.... I pewnie w sumie widzialam go ze 2x w życiu :roll:

Chciałam sie spytac czy Wy tu dzisiaj spaliście - my z Pszymami na wystawie - a foksi topic utrzymuje sie na tej samej stronie :o Chyba, że to przez litosć - żebyśmy nie musieli zaległości odrabiać....
Witaj druga Łatko! Niesmiało :wink: upraszam sie o wklejenie zdjec siostry Gringa![/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Chciałam sie spytac czy Wy tu dzisiaj spaliście - my z Pszymami na wystawie - a foksi topic utrzymuje sie na tej samej stronie Chyba, że to przez litosć - żebyśmy nie musieli zaległości odrabiać.... [/quote]

A widzisz okazuje się, że wasza tutaj rola jest bardziej znacząca niż myślicie..:)

Ach cierpię z powodu braku aparaciku, taaaaki piękny weekend na zrobienie przecudnych zdjęć nicponiowi a tu taka złośliwość rzeczy martwych. :(


Milo był w weekend na przedługich spacerach, gdzie nie tylko wyjadał możliwie największe ilości śniegu (jakby miało go mu zaraz zabraknąć) ale przekonał się, że nie wszystkie psy muszą go tak kochać jak on kocha ich towarzycho.


O ile w sobotę bawił się jednocześnie z dwoma owczarkami niemieckimi i huskim i wszystko było oki (hehehe MILO leżał głównie na plecach:) kołami do góry - wreszcie się przekonał że nie wszystkie psy są tego kalibru co on....
to w niedzielę kiedy zabraliśmy go z mężulem na spacer pewnien nietowarzyski owczarek niemiecki powarczał na skaczącego po nim MILO tak zdrowo (pokazał mu cały układ szczęki), ze MILO wrócił do nas z podkulonym ogonem. (co rzadko mu się zdarza). A z samego rana niby w prezencie wypluł mi wprost na dłoń sowojego zębulca.
:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[b]Fuka[/b] cieszę się, że wróciliście z sukcesami :D
Oczywiście, że dbamy aby foksi topik nie wymarł, ja nawet sprowadziłam przecież nową Łatkę na forum 8) . W weekend była ładna pogoda to się poszło z psami w plener na socjalizacje :evilbat: . Gringo poczyna sobie zdrowo i jak to foks skory jest do zabaw, tylko, że nie może zrzoumieć dlaczego strasze psy to już niekoniecznie :lol:
[b]AGO[/b] ech szkoda, że nie popstrykałaś fotek, no ale mam nadzieje, że to wkrótce nadrobisz i będziemy mogli podziwiać Mila w akcji. Masz racje terierki nieczęsto się widuje z podkulonym ogonem, ale nie martw się Gringo dziś rano też oberwał od innego psiaka, ale za to poznał i pobawił się z fajną suczką szorstką 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO']A z samego rana niby w prezencie wypluł mi wprost na dłoń sowojego zębulca.
:evilbat:[/quote]

Co rodzeństwo to rodzeństwo. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że Łatulek też zgubiła dziś zęba :D
Ale to już może jej Pani opowie i może łaskawie wstawi te fotki co to je dzisiaj popstrykała :wink:

Link to comment
Share on other sites

no, że się tak wypowiem: jakoś mało tutaj tych waszych aniołeczków...Zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że są tak grzeczne, że nie robicie im w ogóle zdjęć, bo np śpią, albo chodzą na spacerki i w ogóle nie brykają :evilbat: :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']no, że się tak wypowiem: jakoś mało tutaj tych waszych aniołeczków...Zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że są tak grzeczne, że nie robicie im w ogóle zdjęć, bo np śpią, albo chodzą na spacerki i w ogóle nie brykają :evilbat: :lol: 8)[/quote]

Powiedziała ta co się wymiguje przed wstawieniem nowych zdjęć swojej pociechy :wink: :evilbat:
A zdjęcia będą wieczorkiem :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...