Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

uczenie się psa zachowań od innych psów jest super, Patryk zaczął kopać dziury przy Waldku Majkowskiej (takie jamy do ochłodzenia się, nie to, że dla rozrywki), od swojej koleżanki Neski nauczył się psich zapasów i podgryzania za łapy dzięki czemu nareszcie potrafi jakoś się porozumieć z innym zwierzem w zabawie i nie wygląda to tak, że go zagania jak owcę albo goni jak królika :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ciepłe z porannego spaceru:

[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/p526x296/10250276_724033097633310_2181404730611346774_n.jpg[/IMG]

Swoją drogą stwierdzam, że mój seter jest jakiś wybrakowany. Łazimy po tych polach, tam z ptaszków tylko skowronki i sroki, które wydziobują ziarno. W końcu pojawił się jakiś gołąb, mała go zobaczyła, stanęła i się gapi. Ja szukam telefonu żeby ją nagrać, a ta szczeknęła na niego i uciekła. :oops::diabloti:
Mam jeszcze jakieś filmiki nagrane. Wstawię jak załadują mi się na yt. :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy znad jeziora. Mała szalała z buldogiem francuskim, a Tina warczała na niego. W końcu to jej dziecko do bicia.
I Meri skoczyła z pomostu :loveu: Zaczyna też wypływać co raz dalej po rzuconą zabawkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...