Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

[quote name='Talia']Widzę, że super sprawdza się to w psich zabawach. Tina na pewno nie weźmie takiego dildo do pyska, a obślinionego przez Meridę to nawet łapą od kupy nie dotknie. :evil_lol:
Jaki masz rozmiar?[/QUOTE]

:lol!: śmiechłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Chciałam sprawdzić co Tina dostawała na swoje problemy z przewodem pokarmowym, ale zapomniałam że to lekarze pisali, więc się nie rozczytam.[/QUOTE]

jeśli moge doradzić, bo jestem na etapie biegunek w moja ruda, która miała ich juz kilka odkąd jest u mnie. Nifuroksazyd oczywiście tak ale do tego daję taninal - w odstępie, nie jedno z drugim. To pierwsze jest na tle bakteryjnym, a taninal stopuje biegunke. Działa razem pięknie. Nifuroksazyd podawałam chyba rano i wieczorem po 1 tabletce, ale pierwszego dnia dawłam chyba dwie. A taninal aż 4 tabletki rano i wieczorem. Potem schodziłam do 2x2 dziennie. I taninal do momentu ustąpienia objawów, a nifuroksazyd około 5 dni, traktujemy jak antybiotyk więc kuracja musi trwac około tygodnia.
Gdybym miała chodzić z takimi rzeczami do weta to bym z torbami poszła. A tak oba leki zawsze mam w domu jeśli jest biegunka działam momentalnie i mogę spokojnie następnego dnia iść do pracy. Objawy mijają bardzo szybko. Nie miałam sytuacji, że leki nie zadziały, bo wtedy bym oczywiście poszła do weta.

Link to comment
Share on other sites

No to się pogubiłam....oczywiście jeśli chodzi o szczyla to wet zawsze. Szczyl się szybko odwadnia a jeszcze patrząc na upały za oknem ryzyko większe. Kuracja o której pisałam tyczy się psów dorosłych. Byłam pewna, że o Tine chodzi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']No to się pogubiłam....oczywiście jeśli chodzi o szczyla to wet zawsze. Szczyl się szybko odwadnia a jeszcze patrząc na upały za oknem ryzyko większe. Kuracja o której pisałam tyczy się psów dorosłych. Byłam pewna, że o Tine chodzi:roll:[/QUOTE]
Tina często ma sraczkę, ale teraz odpukać nie. Jedyny plus tego, że to Merida a nie Tina jest taki że do sprzątania ew jest klatka a nie dywany :evil_lol: Odpukać na razie ani razu nie załatwiła się w klatce od prawie miesiąca. Tylko dwa razy zwymiotowała. Raz chyba żałowała decyzji i obwarczała TŻ że jej zabiera... już się zabierała do stołówki.

Merida wczoraj nie miała za dużego apetytu, gotowałam jej w nocy ryż z kurczakiem. Zjadła dziś ze smakiem. Mam nadzieje że przetrawi.

Link to comment
Share on other sites

Wcina ryż z kurczakiem i ku mojej radości nie wymiotuję. Zjadła też trochę rozmoczonej karmy. Nie wiem czy jej zaczynają zęby wypadać, czy ją bolą dziąsła, ale wygląda jakby miała problem z gryzieniem suchego. Bierze do pyska, żuje i wypluwa. Obejrzałam jej paszcze, nie widzę tam niczego niepokojącego, tylko opuchnięte lekko dziąsła (co zobaczył już weterynarz tydzień temu na wizycie).
Na razie Meri śpi, w taki upał nie ma siły na hasanie. Wszyscy razem leżymy w pokoju i przestawiamy na każdego po troszku podmuch wiatraczka. Koło 20stej pojedziemy na łąkę wybiegać paskudy ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam przed chwilą z Meridką w ogrodzie, zrobiła wielkiego kupala, lekko zielony ale już w stanie stałym. :loveu: Az zawołałam TŻ żeby zobaczył.
Teraz mała leży obok mnie na łóżku, chciała mi upierdzielić rożek od laptopa, podrapała mi udo i wyrwała kilka włosów. Wraca do normy! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Na spacerze jest między nimi większa bliskość. Ale na tym spacerze Tina trochę szmaciła małą. Robiła to bardzo umiejętnie, bo nawet jej nie dotknęła, a małą leżała kołami do góry.[/QUOTE]

Gówniarę trzeba ustawić i dobrze :eviltong:
Piękne suki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...