Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moze hodowca wprowadził ,abo inny nadgroliwiec ? wiem ze na owczarku juz ktos pytal kto wpisal jego psy do tej bazy bez poinformowania go o tym . ja tam swego wprowadzilam sama :diabloti:własnymi recami i cudzych sie nie czepiam .

Link to comment
Share on other sites

Jesli ci chodzi o mnie, to ja juz dawno sobie dałam siana :diabloti: Chyba, ze ktoś mnie o to poprosi. Nawet czasu (i checi) galerii tam przegladac nie mam, za duzo sie tego narobiło i tylko nowe wątki sprawdzam, albo te do których mam sentyment :evil_lol:

PS. Ja tez taka cichociemna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Opowiedz coś o swoim pupilku ;)[/quote]

[quote name='14ruda']CZESĆ Rymonka!!!!!!Mam famili w Poznaniu!:cool1:[/quote]


jeśli chodzi mojego onka, to [B]Bas[/B] (imię od gitary basowej - gram w kapeli rock'owej - śpiew) ma na imię i kocham go ponad życie... pewnie jak każdy swojego pupila!!!! Niestety od prawie 2,5 roku jestem w Poznaniu (praca nie wybiera) a rodzinny domek został w Pile (niedaleko ok.100 km) a w nim mój kochany Basiu.
Bas ma 4 lata (skończy w czerwcu) jest owczarkiem niestety bez rodowodu..(kupiłam go bardzo szybko i przypadkowo) pochodzi z rodziny psów policyjnych...jest bardzo milusiński i jak to na owczarki przypada.. spacery i bieganina mogą trwać godzinami... wracamy po ciężkim (bynajmniej dla mnie, bo nie dla niego ;) ) maratonie do domku..a po 20 minutach odpoczynku... tylko patrzy na smycz czy się gam.. bo zaraz poszedłby jeszcze raz... są nie do zdarcia te nasze ONKi... cudo!!!:loveu:
Widuję go tylko w wekendy...:-( nad czym ubolewam... ale rolę pana przeją tato... ale mimo to, to ja pierwsza chodziłam z nim na szkolenie, ja go ptrzywiozłam.. i się nim zajmowałam i Bas to pamieta!!!! kocham go za to.. bo tylko jak się pojawiam w rodzinnym domku.. cały weekend jest nasz!;) Ot historia w bardzo wielkim skrócie.... \
Jestem na dogo od niedawana i już mi się coraz bardziej podoba...

Pozdrawiam Was serdecznie Rymonka (Aga)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rymonka']... co do rodowou to chodziło mi o paiery...
bardzo bym chciała zdobyć takowe na niego... nie wiem jak to jest możliwe do zrealizowania.. ale na pewno ktoś mi pomoże..;)

buźki[/quote]

Nie ma takiej mozliwosci.

Link to comment
Share on other sites

Co do wypowiedzi Raymonki - nie zgodze się. Niektore ONki niestety są do zdarcia :(
Mój choć młody (1,5 roku) od szczniaka ma chore serducho. Teraz doszła choroba układu kostnego i nerek. On bardzo szybko się męczy, nie może dużo biegać, w upały często ledwo oddycha. NA codzień także ciężko oddycha, ale nie jest to aż w takim nasileniu jak w lecie keidy nawet wstać nie może :(
Ale niestety, choroba nie wybiera. A ja i tak go kocham :) Choć grzeczny to on nie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Przydomek matki Snatander, ale na stronie hodowli jej nie ma i nigdzie nie ma nawet info oszczeniakach po niej. Ojciec to Hoss vom Brachttal i o nim jest trochę info. Ale o matce nic :shake: nie chcę się na razie kontaktować z hodowcą ale moze ktoś ma psa po tej suce. Matka Atena Santander

Link to comment
Share on other sites

w wynikach wystaw jest HAGA Santander
(o.HOSS v. Brachttal - m.ATENA Santander) wiec A byla na pewno używana w hodowli S. chyba u nich dostaniesz najpewniejsze inf. czy suka żyje , i czy jest jeszcze w ich hodowli ,czy sprzedana np.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']aga-odpusc sobie.dostalas metryke?no to styknie.wyrob se rodowod czy tam dostalas rodowod i juz.
[/QUOTE]

Rodowód mi niepotrzebny do niczego, a matki szukam tylko po to zeby się dowiedzieć czegoś o jej wyszkoleniu. Bo cały czas zastanawiam się czy u niej popęd jest tak głęboko ukryty, przez te lata nic-nierobienia, czy po prostu mamusia taka beznadziejna...ja myślałam że Pyros ma kijowy popęd ale ona to ...:shake: no koffana jest. Taki przytulak i tyle :loveu: . Chciałam energicznego psa a mam.. no nic może to i lepiej że taka jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Nie pytam:cool3:[/quote]
aleeee faaaajnieeee jest:mdrmed: ..niewiele pamietam z wczorajszych zajec....z dzisiejszych hmmm tez jakos w amnezje wpadlam jak sie wybudzilam:lol!: ...nie mam zielonego pojecia o ktorej do domu wrocilam na przyklad...mysle mysle i nie pamietam:huh: :confused: :drink1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...