Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[quote name='ayshe']pies nakrecony onaprawde to nie iwdiz nic poza obiektem nakrecenia[czyli toba],ma gdzies psy,swiat,cieczki,nie dlatego ze tak zostal w pocie czola nauczony tylko dlatego ze go to nie interesuje jak ma do dyspozycji przewodnika i np.pilke albo gryzak albo...patys...albo...no wsio ryba co.jest to bardzo delikatna granica[/quote]
ayshe pewno twoje psy są takie... :loveu: jak Ty to robisz? :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']Eddiii-ja wierze w ciebie od poczatku ....inaczej nie widzialabym sensu naszej wspolnej pracy.nigdy na ciebie zbyt mocno staralam sie nie naciskac....przeszlas b.dluga droge,wprawdzie teraz czeka cie finisz a ten jest najtrudniejszy,ale ja wierze ze sobie poradzisz.[/quote]

wiara...... nadzieja.... :p ja tez wierze, a przynajmniej sie staram :roll: ale bedziesz musiala mnie troche ponaciskac :oops:

[quote name='ada89']ayshe pewno twoje psy są takie... :loveu: jak Ty to robisz? :oops:[/quote]

ma to cos :multi: ale nie da sie tego prosto podejrzec i nasladowac :shake: a szkoda :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']hihihi ale podniosły nastrój sie zrobił :p :eviltong:
Tika to krowa która mnie zadziwia- po 1 godz spaceru ona jest tak zmęczona że śpi na stojąco :roll: trochę zajmie mi przyzwyczajenie sie do czegoś takiego. A jak wyszłam z domu i wróciłam to z radości złapała mnie zębami za rękę :multi: co mam nadzieję oznacza że coś do tego pyska w końcu weźmie.

Mam tylko małe pytanko: ona nie ma połowy kłów. Ma tak jakby spiłowane. Czy to może przeszkadzać jej w gryzieniu zabawek?[/quote]

:loveu:
sie nie przyzwyczajaj bo schudnie troche i sie rozkreci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']hihihi ale podniosły nastrój sie zrobił :p :eviltong:
Tika to krowa która mnie zadziwia- po 1 godz spaceru ona jest tak zmęczona że śpi na stojąco :roll: trochę zajmie mi przyzwyczajenie sie do czegoś takiego. A jak wyszłam z domu i wróciłam to z radości złapała mnie zębami za rękę :multi: co mam nadzieję oznacza że coś do tego pyska w końcu weźmie.

Mam tylko małe pytanko: ona nie ma połowy kłów. Ma tak jakby spiłowane. Czy to może przeszkadzać jej w gryzieniu zabawek?[/quote]biedna sunia.wegetowala to sie zyc musi nauczyc teraz.pewnie cos twardego w pysku nosila.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jestem na ich poziomie umyslowym?:cool3: ...:cool1:[/QUOTE]
Noo, wszak owczar niemiecki jest nazwany królem ras, nie bez kozery.
Ja ostatnio zapodałam,szefowi swemu szanownemu,motto dnia,iż mój pies przewyższa intelektem 70% jego załogi, dla szanownych kolezanek i kolegów, jestem walnięta bo, mam dwa koty, psa i dwa żółwie wodne, zresztą, a ile takie bydlę to żre, a ile kudłów( zawsze mam na sobie kawałki kotów i psa):crazyeye::stupid:
A z innej beczki to czy jak mój psowy olewa inne psy jak ma piłkę,to chyba dobrze,a i cały czas jej pilnuje i jak posieje to tak długo szuka aż znajdzie, i jeszcze jak tę piłkę ma to jest agresywny dla innych psów, ale tylko jak podejdą, to że jest agresor jak ma coś swojego, to dobrze czy źle?

Link to comment
Share on other sites

nie pozwol mu pilnowac bo to sie zawsze nakreca.ma pilke to niech zuje .jak mu sie nie podoba to niech se odejdzie.bo zacznie startowac a po co ci to.jesli pies podejdzie do niego i postanowi zabrac mu pilke to powinien krotko psa skarcic i wrocic do pilki.ale zadnego pilnowania czynnego w strefie przedmiotu.

Link to comment
Share on other sites

A ja wczora odkryłam ze sucz jest odwoływalna:cool1: .To ja tu pół roku miło i słodko tak barbiowo:eviltong: wołam "do mnie" czy "stój" a ona ma gdzies-wymiata jeszcze bardziej zanim przylezie:mad: .Wczora zaległysmy w lesie,bo u nas upały są i słoneczko:loveu: i se biegała.Ja sie przygotowałam-piłeczka,ciacha i dres typu szelest:cool3: .sucz zwietrzyła psy i startuje w las.:mad: Jak sie wydarałam w stylu hewi-metalowym:diabloti: .Piesek grzecznie do pańci.:-o Jednak ten ton taki stanowczy sprawia,że booraczak wie,że nie ma żartów i komenda ma być wykonana.:cool1:
Co by ptaków nie straszyć mamy gwizdeczek i na lince uczymy sie reagować:razz: .Uczymy sie na pczatek reagować na gwizdanie,ze to ja gwizdam i se nie gwizdam do ptaków i trzeba sie skontaktowac ze mna.:roll: Zobaczym jak to wyjdzie.
A z rana jade szukac innej roboty bo w tej dostaje nerwicy i w koncu ktos zarobi w pape.:angryy: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']
A z rana jade szukac innej roboty bo w tej dostaje nerwicy i w koncu ktos zarobi w pape.:angryy: :diabloti:[/quote]

Tez powoli musze zaczac robic jakies kroki w kierunku zapracowania nie tylko na wlasne zachcianki (psy, treningi,zawody, seminaria), ale tez na wlasne utrzymanie i odciecie pepowiny laczacej z rodzicami. Zna ktos kogos w okolicach Olsztyna, kto ma kawalek ziemi tanio do sprzedania?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Zna ktos kogos w okolicach Olsztyna, kto ma kawalek ziemi tanio do sprzedania?? :razz:[/quote]
saJo... ziemia, tanio do sprzedania... :roll: no tak... widać, że bez reszty pochłonęły Cię psy i nie wiesz co się na świecie dzieje... :diabloti:
jeszcze jaka to ma być ziemia... pod zabudowę mieszkalną, czy po prostu pole?

Link to comment
Share on other sites

Yyyyy, no ja to mam miarke w oczach :roll: No takie minimum to jak nasz plac, ten w Bartagu, a takie optimum to dwa place (wiecej mi nie potrzeba, przynajmnije na razie, a kasa bedzie potrzebna nie tylko na kupienie ziemi, no chyba ze bylaby to wyjatkowa oferta cenowa :cool3: )

Link to comment
Share on other sites

zab to masakra.jeszcze gorzej dla mnie to migrenowy bol glowy.jak mnie bierze to moge zrobic wszystko,zezrec tone prochow zeby mi tylko przeszlo.odkad przywalilam lbem w sciane jak ujezdzalam konia to mam takie bole dosc czesto.i to jedne co mnie jest w stanie kompletnie wykonczyc to tepy pulsujacy bol glowy,mdlosci i razace swiatlo.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...