Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Pyros-Aga']Rodowód mi niepotrzebny do niczego, a matki szukam tylko po to zeby się dowiedzieć czegoś o jej wyszkoleniu. Bo cały czas zastanawiam się czy u niej popęd jest tak głęboko ukryty, przez te lata nic-nierobienia, czy po prostu mamusia taka beznadziejna...ja myślałam że Pyros ma kijowy popęd ale ona to ...:shake: no koffana jest. Taki przytulak i tyle :loveu: . Chciałam energicznego psa a mam.. no nic może to i lepiej że taka jest :roll:[/quote]treoche sie rozrusza...szirka tez trochem sie rozruszala:roll: ...nakrecony pies przy kluseczku to malo zabawny pomysl:cool1: .ona dobrze zrobi i kluseczkowi i tobie po kluseczku:razz: .aga-no pisze po polsku ze to plastik ringowy.czy ja mowiem niewyraznie.aaa musisz jej walnac roboran albo kerabol i tego orjiena to tak 150 g dz.do 200.szybko zleci z tego tluszczyku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']treoche sie rozrusza...szirka tez trochem sie rozruszala:roll: ...nakrecony pies przy kluseczku to malo zabawny pomysl:cool1: .ona dobrze zrobi i kluseczkowi i tobie po kluseczku:razz: .aga-no pisze po polsku ze to plastik ringowy.czy ja mowiem niewyraznie.aaa musisz jej walnac roboran albo kerabol i tego orjiena to tak 150 g dz.do 200.szybko zleci z tego tluszczyku.[/QUOTE]

Ja nie wiem co to plastik ringowy :oops: ja prostaczek jestem :cool3: i nie rozumiem czy to w ogóle za piłką nie biega i gryzak jest feee czy co :oops: jestem zagubiona troszkę :roll: ona na razie jest na lambie i dostaje ok 150-200 dziennie ale nie chce jeść i dobrze nie zaszkodzi jej. Orijen jest dla kluseczka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Ja nie wiem co to plastik ringowy :oops: ja prostaczek jestem :cool3: i nie rozumiem czy to w ogóle za piłką nie biega i gryzak jest feee czy co :oops: jestem zagubiona troszkę :roll: ona na razie jest na lambie i dostaje ok 150-200 dziennie ale nie chce jeść i dobrze nie zaszkodzi jej. Orijen jest dla kluseczka :eviltong:[/quote]dobra to ja sie nie wcinam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']aga-sorry,ja mam zawsze takie tendencje do wcinania sie nieproszona....rob jak uwazasz co mi do twojego psa poza szkoleniem....:oops: :roll: :cool1:[/QUOTE]

Ale ja bardzo cię proszę żebyś się wcinała, Jesteś o to proszona i to baaardzo. Ja nie znam tego psa, nie wiem co dla niej dobre i do tego nigdy nie adoptowałam dorosłego psa. Mów co powinna jeść, w jakich dawkach- wszelkie rady i wskazówki pożądane. Mówisz że ma być orijen- ok, będzie jadła orijen. Ona i tak na razie tylko wyjada z miski Pyrosa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

po prostu na orjienie sie szybciej wysuszy i schudnie wp ieknym stylu.nie ma karmy lamb ktora by tak wysuszyla onka na zylastego psa.wogole zdaje sie ze nie ma karmy ktora to robi tak perfekcyjnie jak orjien :loveu: przy pelnym spidzie psa.

Link to comment
Share on other sites

tia, ciekawe czy Timon sie wysuszy na orijenie :???: cz tak se bedzie dawkowal zeby do tego nie dopuscic :roll:
a wiecie ze ludziom dogodzic to nigdy nie mozna. narzekacie tu ze psy takie plastikowe, a ja bym chciala by synus troszke spokojniejszy byl, a jego wszedzie pelno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']po prostu na orjienie sie szybciej wysuszy i schudnie wp ieknym stylu.nie ma karmy lamb ktora by tak wysuszyla onka na zylastego psa.wogole zdaje sie ze nie ma karmy ktora to robi tak perfekcyjnie jak orjien :loveu: przy pelnym spidzie psa.[/QUOTE]

Ja ci wierzę. Myślałam ze za dużo białeczka dla tej krowy grubej. Ale oki. Nie widzę problemu- oba na orijenie będą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']tia, ciekawe czy Timon sie wysuszy na orijenie :???: cz tak se bedzie dawkowal zeby do tego nie dopuscic :roll:
a wiecie ze ludziom dogodzic to nigdy nie mozna. narzekacie tu ze psy takie plastikowe, a ja bym chciala by synus troszke spokojniejszy byl, a jego wszedzie pelno ;)[/quote]
jak pies je ile chce to tez bedzie wygladal jak chce:eviltong: .twoj pies jeszcze nie jest szmergniety.jest calkiem normalny eksterier niezbyt pracocholiczny tyle ze sie kreci bo ma wlasna koncepcje.zamiast sie krecic trrzymany na krotko niech sobie 4-5 godzin pobiega za pilka,popracuje na pozorancie itd a jak dalej bedzie mial *******ca to znaczy ze nie jest plastikiem tylko szmerlem.po prostu jak go tryzmasz to sie kreci.ja swoich nie trzymam bo to bylby kompletny sajgon.jak to stac i ja stoje?po prostu nie da sie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jak pies je ile chce to tez bedzie wygladal jak chce:eviltong: .twoj pies jeszcze nie jest szmergniety.jest calkiem normalny eksterier niezbyt pracocholiczny tyle ze sie kreci bo ma wlasna koncepcje.zamiast sie krecic trrzymany na krotko niech sobie 4-5 godzin pobiega za pilka,popracuje na pozorancie itd a jak dalej bedzie mial *******ca to znaczy ze nie jest plastikiem tylko szmerlem.po prostu jak go tryzmasz to sie kreci.ja swoich nie trzymam bo to bylby kompletny sajgon.jak to stac i ja stoje?po prostu nie da sie.:lol:[/quote]

jak juz bedzie wygladal nie bardzo ;) to mi powiedz bo ja moge nie zauwazyc :roll:
tia. a jasniej ciut :oops: i skad ja wezme 5 godzin na pilke :niewiem: a tym bardziej pozoranta :niewiem: zwlaszcza na tym zadupiu gdzie widzialnosc konczy sie wraz ze sloncem :mad:

Link to comment
Share on other sites

cos mi tu sie nie zgadza. szirka wydaje mi sie taka stonowana. a moj,wszedzie go pelno, ale moze wyrosnie z tego. ;)
srednio nakrecony ? - to czemu ja cala w siniakach jestem i cale rece, bo po przeciez pilke z reka mozna lapac, po co czekac :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']cos mi tu sie nie zgadza. szirka wydaje mi sie taka stonowana. a moj,wszedzie go pelno, ale moze wyrosnie z tego. ;)
srednio nakrecony ? - to czemu ja cala w siniakach jestem i cale rece, bo po przeciez pilke z reka mozna lapac, po co czekac :angryy:[/quote]szirka jest stonowana tylko na posluszenstwie ale to juz nie jest kwestia szirki.nooo wiesz timon generalnie wykazuje niewielki szacunek do twojej skromnej osoby.poza tym tu raczej chodzi o to ze widzisz Eddiii pies nakrecony onaprawde to nie iwdiz nic poza obiektem nakrecenia[czyli toba],ma gdzies psy,swiat,cieczki,nie dlatego ze tak zostal w pocie czola nauczony tylko dlatego ze go to nie interesuje jak ma do dyspozycji przewodnika i np.pilke albo gryzak albo...patys...albo...no wsio ryba co.jest to bardzo delikatna granica i momo ze masz szczescie miec wnuka orbita to gwarantuje ci ze z nakreconym onkiem jest o wiele ciezej zyc niz z timonem ktory po prostu jest....synusiem mamusi.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']mam mocne postanowienie zmiany :oops: pilnuj mnie zebym w nim wytrwala :modla:[/quote]Eddiii-ja wierze w ciebie od poczatku ....inaczej nie widzialabym sensu naszej wspolnej pracy.nigdy na ciebie zbyt mocno staralam sie nie naciskac....przeszlas b.dluga droge,wprawdzie teraz czeka cie finisz a ten jest najtrudniejszy,ale ja wierze ze sobie poradzisz.

Link to comment
Share on other sites

hihihi ale podniosły nastrój sie zrobił :p :eviltong:
Tika to krowa która mnie zadziwia- po 1 godz spaceru ona jest tak zmęczona że śpi na stojąco :roll: trochę zajmie mi przyzwyczajenie sie do czegoś takiego. A jak wyszłam z domu i wróciłam to z radości złapała mnie zębami za rękę :multi: co mam nadzieję oznacza że coś do tego pyska w końcu weźmie.

Mam tylko małe pytanko: ona nie ma połowy kłów. Ma tak jakby spiłowane. Czy to może przeszkadzać jej w gryzieniu zabawek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...