Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[CENTER][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:k_rWARs4_-GiIM:http://digart.img.digart.pl/data/img/89/95/download/440318.jpg[/IMG]
[/CENTER]
Ayshe normalnie coś się mnie zdaje, że Ty niedawno, jakiegoś 6-ego, to solenizant byłaś,:new-bday::tort::BIG: , neta nie miałam, a wogle to mnie szwankuje ostatnio, a w związku z zaobserwowanymi bukietami i tymi innymi, życzonkami to i ja się ten tego też, [COLOR=Red][I][B]niech Ci w te 44 urodziny[/B][/I][/COLOR](nie wypominam, ja będę miała 43, z chwilę) [I][B][COLOR=Red]się wiedzie i piesków pojętnych na szkoleniach i zdyscyplinowanych, [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_24.gif[/IMG]i żeby Gosia bardziej przystępna była[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_34_1.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_13_44.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_103.gif[/IMG][/COLOR][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapomnialam sie pochwalic, ze bylam dzis na lekarskiej komisji wojskowej. Rrrrrrrany, jesli cale wojsko dziala jak ta komisja, to ja spier**** ten tego z tego kraju, bo jak wojna sie skonczy to oni dopiero zareaguja, ze cos sie dzieje. Pomijam fakt, ze czekalismy 3 godziny na przybycie szanownej komisji, to przeprowadzenie komisji 6 dziewczyn zajelo im 1,5 godziny :lol: Do tego kazali mi przyniesc zaswiadcznie o studiach. Przy czym wzywaja mnie na komisje, bo studiuje taki a nie inny kierunek, wiec wiedza ze i co studiuje, ale zaswiadczeie musze przyniesc :shake:
No wiec poborowy (jeszcze nie maja drukow dla kobiet :evil_lol:) Agnieszka Kierzenkowska zostal uznany za zdolnego do odbywania czynnej sluzby wojskowej i zakwalifikowany do kategorii A :p
W zwiazku ze studiami dostalam odroczenie do konca wrzesnia i do tego czasu mam przedstwic dyplom ukonczenia studiow, aby z dniem 1-go pazdziernika mogli mnie przesunac do rezerwy :roll:
Pan major powiedzial, ze w sumie oni nie wiedza co maja z nami zrobic i jesli sie bardzo upieramy to moga nas (byla jeszcze moja kolezanka z roku, a reszta to panienki z dlugimi paznokaciami z psychologii) przyjac, ale....no koni oni nie maja (byla jeszcze moja kolezanka z roku), czasami sie pies zdarza, ale glownie pies na baby, wiec tez leczyc raczej nie warto :lol:
Ot cala moja przygoda z wojskiem.

Link to comment
Share on other sites

[B]ayshe,[/B]

[B][COLOR=blue]STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[IMG]http://www.flowerisland.com/flowerdelivery/images/FSA150.sm.jpg[/IMG]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]dużo zdrówka, cierpliwości do kursantów :diabloti: , samych sukcesów w kynologii, szczęścia, spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i wszystkiego najlepszego życzą:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]AM, Kenny i Gwen [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[IMG]http://www.kids-teens.org/Birthday/happy_birthday.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nnooo dzieki dziewczyny:loveu: .ja sobie zycze wprawdzie juz po ale co mi tam:cool3: :evil_lol: :zeby ludziom chcialo sie pracowac ze swoimi psami [kooocham swoja grupe:loveu: ],zebyscie mnie wytrzymali na tym forum[inne oszczedzam:cool1: ],zebym do konca swoich dni byla z onkami bo zycie bez nich to agonia:cool3: ,zebym juz nie musiala jezdzic po chore,stare suki i targowac sie o cene umierajacego psa:placz: ,zebym juz nigdy nie szukala i uwe wytrzymal z porabana kobieta o pulchnych ksztaltach,gebie jak niewypal i generalnie porabana z natury:razz: :cool1: ,zebym chocby z balkonikiem mogla pracowac z ludzmi takimi jak mam na szkoleniu teraz:Eddiii,gosia,monisieczka,asia-jo,aga pyros,aga heki,glonki,gemmowie,agis i cala reszta:loveu: ....no i jeszcze jedno :zeby moje psy byly niesmiertelne bo jak odchodza to umiera kawalek mnie.
napilam sie browaru to i se popisalam a co:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nnooo dzieki dziewczyny:loveu: .ja sobie zycze wprawdzie juz po ale co mi tam:cool3: :evil_lol: :zeby ludziom chcialo sie pracowac ze swoimi psami [kooocham swoja grupe:loveu: ],zebyscie mnie wytrzymali na tym forum[inne oszczedzam:cool1: ],zebym do konca swoich dni byla z onkami bo zycie bez nich to agonia:cool3: ,zebym juz nie musiala jezdzic po chore,stare suki i targowac sie o cene umierajacego psa:placz: ,zebym juz nigdy nie szukala i uwe wytrzymal z porabana kobieta o pulchnych ksztaltach,gebie jak niewypal i generalnie porabana z natury:razz: :cool1: ,zebym chocby z balkonikiem mogla pracowac z ludzmi takimi jak mam na szkoleniu teraz:Eddiii,gosia,monisieczka,asia-jo,aga pyros,aga heki,glonki,gemmowie,agis i cala reszta:loveu: ....no i jeszcze jedno :zeby moje psy byly niesmiertelne bo jak odchodza to umiera kawalek mnie.
napilam sie browaru to i se popisalam a co:oops:[/quote]

[B]ayshe,[/B]
to życzę Ci, żeby to się spełniło.
Walnęłam toast za Twoje zdrówko wiśnióweczką :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM'][B]ayshe,[/B]
to życzę Ci, żeby to się spełniło.
Walnęłam toast za Twoje zdrówko wiśnióweczką :cool3:[/quote]nooo dzieki a ja se wale jakies dziiwne piwo i widze klawiature podwojnie...upssss....sorki.......potrojnie:diabloti:



rudaaa na temacie borna kaukaza niezla jazdeczka byla czytam.......[PWP]....och ludzie:cool1: ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']To Ayshe i saJo maja jakieś dziwne upodobania:razz: krzyki, kolczyki:razz: i inne gadżety:razz: ja sie wypisuje z tej grupki:eviltong: :evil_lol:[/quote]
Jak by ci sie nie podobalo, to bys nie krzyczala :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ktos tu na ostatnim tropieniu wspomial, ze jego pies boi sie moich psow :roll: ciekawe kto to byl :diabloti:[/quote]
no bo się Whisky pastwił nad małym uległym Ramzesikiem... co nie zmienia faktu, że był zdechnięty... i było fajnie... tylko nie wiadomo czy Gnojek wykończył go fizycznie czy raczej psychicznie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Jak by ci sie nie podobalo, to bys nie krzyczala :eviltong:[/QUOTE]

Jakby ktoś w czasie jazdy samochodem (Ty jesteś kierowcą) wbijał Ci z całej siły palce w zgięcie pod kolanem, albo w udo i to naprawdę mocno:mad: to też byś krzyczała:mad: :eviltong: :lol:

Link to comment
Share on other sites

o ty ......bo tak fajnie podskakujesz a poza tym nie dasz sie macac bo sie robisz taka skurczala:evil_lol: ....widocznie lubisz na brutala:razz: :diabloti: .....poczekaj az razem bedziemy spac w pokoiku:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: ja +chita to najlepsze co sie moze zdarzyc gdzie na noclegu przedzawodowym:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']poczekaj az razem bedziemy spac w pokoiku:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: ja +chita to najlepsze co sie moze zdarzyc gdzie na noclegu przedzawodowym:razz:[/QUOTE]

Juz powiedziałam że nigdy więcej nie śpię z Chitą i Shadowskim w jednym pokoju:eviltong: co ja mówie śpię przecież ja nie spałam bo nie dało rady:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

dobre :lol:

moj wyemigrował z posłaniem do przedpokoju jakis czas temu :razz: moze mam nie teges pod sufitem ale drazni mnie jak se chłop namiętnie jaja lize i mlaska jak zboczur jeden przez kilkanaście minut z przerwami :oops: :diabloti:
i stuka po panelach kopytkami :diabloti: na nic sie zdało to w sumie bo i tak robi swoje nadal :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']moze mam nie teges pod sufitem ale drazni mnie jak se chłop namiętnie jaja lize i mlaska jak zboczur jeden przez kilkanaście minut z przerwami :oops: :diabloti:
[/quote]


Mnie tez to drazni, na szczescie Ksieciunio reaguje na polecenie "nie drap sie" i przestaje wtedy sie lizac, drapac itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...