Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lizka']dobre :lol:

moj wyemigrował z posłaniem do przedpokoju jakis czas temu :razz: moze mam nie teges pod sufitem ale drazni mnie jak se chłop namiętnie jaja lize i mlaska jak zboczur jeden przez kilkanaście minut z przerwami :oops: :diabloti:
i stuka po panelach kopytkami :diabloti: na nic sie zdało to w sumie bo i tak robi swoje nadal :roll:[/quote]
hej nie wiem co jest grane, ale mnie też to drażni... to takie, takie... no tenteges... wiadomo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Moja mnie dobijała po sterylce.Ale ,że było mi jej szkoda wiec próbowałam nie zwracac na to uwagi jak mlaskała i ciamkała przy lizaniu se fartuszka.:loveu:
W ogóle siedze zawsze długo dosyc-krórik śpi,Aicha na plecach na wyrku korzysta:p .Jak sie tylko położe i zgasze światło Aicha łazi albo mlaska liżąc łape,podłoge:mad: ,a krórik zaczyna pić i stukać poidełkiem,tudzież wymiatać po klatce z siankiem albo gryżć i szarpać kraty,bo mu sie dobre ziarenka skończyły i ona by chciała jesacze:angryy: (to nić,że połowe z tego wyrzucam,bo nie żre wybredna).
Tak więc zasypiam bardzo zestresowana.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

na szczescie Cekiniasty tak sie nie myje namietnie.. za to Alfa.... ehh ale jej wystarxczy cos burknac:D anwet w nocy jak niby jzu spimy a ona zaczyna to wystarczy "spij juz" :D jakas rozumna ejst:D:D taks amo rozumie "nie chrap" hehe drazni mnie jej chrapanei czasem..

hmm mlody mnie zaskakuje.. w parku sie pilnowal.. jak byl blisko to "do mnie" bylo bardzo szybkie... chociaz nic w keiszeniach nei mialam bo z pracy przyjechalam;/ smycz asie psozarpalismy.. jak zlapal trop czyt. siuski cieczkujacej paneinki.. to pobiegal.. ale wracal... hmmm dziwne.... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3];):loveu: Witam... kompletnie nie jestem w aktualnym temacie... ale jak wynika z piewszego wpisu i tytułu postu.. padło pytanie ilu mamy owczarkarzy? ... sądząc po liczbie wpisów i Waszej aktywnosci w tym watku jest ich trochę....a ja dziś się dokładam z pełną siłą... Ja i mój Bas :loveu: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!! I jeszcze raz Witam!;) [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ja też się cieszę... jestem na dogo jak widać od niedawna... ale po mału sie rozkręcam... a sama mam onka Basa i nie mogłam sie powstrzymać i do Was napisać...:loveu: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pozdrawiam!!!!![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Mnie tez to drazni, na szczescie Ksieciunio reaguje na polecenie "nie drap sie" i przestaje wtedy sie lizac, drapac itp.[/quote]

W dzien to nie zwracam uwagi na to, ale w nocy :diabloti: zawsze "Boooryyys" przestaje na chwile i zaraz znowu :evil_lol:

Rymonka - witamy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

troche mnie tu nie bylo, wiec czas nadrobic zaleglosci :cool3:

po pierwsze: ayshe spoznione zyczenia urodzinowe..nie jestem w tym dobra, wiec zycze aby spelnilo sie wszystko, czego pragniesz :loveu:


po drugie: Rymonka witam!!


po trzecie: ktos chce sie zamienic kolanami?:razz: oddam swoje i jeszcze doplace..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morighan']troche mnie tu nie bylo, wiec czas nadrobic zaleglosci :cool3:

po pierwsze: ayshe spoznione zyczenia urodzinowe..nie jestem w tym dobra, wiec zycze aby spelnilo sie wszystko, czego pragniesz :loveu:


po drugie: Rymonka witam!!


po trzecie: ktos chce sie zamienic kolanami?:razz: oddam swoje i jeszcze doplace..[/quote]

[quote name='lizka']W dzien to nie zwracam uwagi na to, ale w nocy :diabloti: zawsze "Boooryyys" przestaje na chwile i zaraz znowu :evil_lol:

Rymonka - witamy :cool3:[/quote]


[SIZE=4][COLOR=red][B]dziękuję Wam za ciepłe powitanie!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]mam zamiar "zabawić" tu dłużej...[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Pozdrowienia dla Wszystkich "owczarkarzy":multi: [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

zwazylam mlodego:d ostatnio bylo to robione ejsienia..i jego waga wynosi niecale 36.5 kg:D a wszyscy naokolo mi mowili, ze on urosl ogolnie.. hmmm tluszczu jakeigos nie ma na sobie:D a moze to woda na siersci?bo psa wyplukalam tzn wykapalam czysta woda.. i byl troche mory..;/

Link to comment
Share on other sites

OKI będę więcej pisać, słowo harcerza a końcu mam o czym , nie :diabloti:
doszłam do wniosku, że przy słoniku wreszcie nabiore formy, ale póki co to narazie mam ból lewej strony pleców i całego barku od jego trzymania gdy napierał na piłeczke... słonik rośnie

Link to comment
Share on other sites

marmara , mi źaba przytył 0,5 kg od ostatniego wazenia jesienią późną , teraz mamy 41 ,i na szczescie zeberka na wierzchu , ale chłopak w czerwcu bedzie mial 2 lata wiec chyba się umiesniowywuje :crazyeye: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...