Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ayshe dzienkujem za zdięcia.:loveu: Fane bardzo som:p .Tem czorny On tez od Ciebie?A som białe ONki?:cool3: Tzn.są,ale to takie prawdziwe czy takie jak długowłose,staroniemieckie i krótkowłose?:razz:Chodzi mi o zawartośc ONka w ONku.:cool1:

Bo sie w praie psiej ogłaszaja takie hodowle białych ON.A taki biały ON to bardzo sie brudzi na pewno.Gdyby Aicha była biała to by była czarna.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Ayshe dzienkujem za zdięcia.:loveu: Fane bardzo som:p .Tem czorny On tez od Ciebie?A som białe ONki?:cool3: Tzn.są,ale to takie prawdziwe czy takie jak długowłose,staroniemieckie i krótkowłose?:razz:Chodzi mi o zawartośc ONka w ONku.:cool1:

Bo sie w praie psiej ogłaszaja takie hodowle białych ON.A taki biały ON to bardzo sie brudzi na pewno.Gdyby Aicha była biała to by była czarna.:cool1:[/quote]ja sie na temat szwajcarow i zawartosci onka w nich nie wypowiadam.:cool1: .to czarne to moje.pol uzytek tak jak yanta.uial jest 100%eksterier.parth[ta czarna]jest brzydka jak...noc:evil_lol: .mam dostac jej zdjecie na stoj jak i pozostalej dwojki ale jakos sie nie pale do tego zeby ja ogladac.jak wyjezdzala to juz byla brzydka.strome ramie,dlugie to to i jak na moj gust za slabe podwozie ale to juz tak jest z czarnymi onkami.pokryje ja eksterierem to zobaczymy czy sie da cos z tego dalej uhodowac:roll: .plan jest taki zeby kryc ja eksterierem a jej corke znowu czarnym uzytkiem.ale na razie to plany dalekoidace.dolew uzytkow na masc.nie iwem czy cos z tego bedzie lae obaczym.uial jest taka sama jak mamuska i babcia.rabnieta.:diabloti: .jej matka jak byla grzdylem to taszczyla aport metalowy ze 2 kg jojczac przy tym przez palisade.chyba z 7 miechow wtedy miala.takie uparte gowno:evil_lol: .odczepic tego od rekawa sie nie dalo tak jak alme-babci uial.powalony typ taki ale baaardzo lubie ta linie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Na dodatek mi sie enter przypadkiem wcisnal, za nim przeczytalam jeszcze raz to co napisalam i sprawdilam, czy jakis goopot nie popisalam. Wiedzialam, ze lepiej napisac maila niz na gg :shake:[/quote]
Dobrz.Przynajmniej bedzie szczerze:razz: .Jak sie tak człek zatsanawiac zaczyna to potem dopiero żałuje głupot które popisał.:razz: :roll:
Kcesz zamówie Ci czipendejlsa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']No własnie.To czemu piszą ,ze to białe ONy jak to som Szwajcary.Bez sensu.:shake:
A ile jest umaszczeń Ona?3 czy 4?:razz:[/quote]ruda-bez komentarza.mam nikla ochote do debaty na temat szwajcarow.hehehe widzialam nawet w usa pomaranczowego niemalze "onka" tudziez blue merle:cool1: ...

cz.podp.czaprak,wilczaste,czarne.kropeczka.
dawaj tego czipendejlsa.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Dobrz.Przynajmniej bedzie szczerze:razz: .Jak sie tak człek zatsanawiac zaczyna to potem dopiero żałuje głupot które popisał.:razz: :roll: [/quote]

Eeeeee, no bo to tak trzea inacej, bo z nim to tak wszystko est inaczej, a szlag by czlowieka trafil za nim by trafil na normalgo faceta!


[quote name='14ruda'] Kcesz zamówie Ci czipendejlsa:diabloti:[/quote]

A co to??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']o co ci chodzi?? o list pozegnalny, niby faceta czy prace?[/quote]list pozegnalny i niby faceta:cool3: .
ja zostalam sama na miesiac i zacyznam gryzc sciany..a to dopiero 3 dzien.an ie bede do niego dzwonic.po moim trupie.sam dzwoni.tj.raz zadzwonil.zeby powiedziec ze dojechal:cool1: .i tak na mruka to duzo.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']list pozegnalny i niby faceta:cool3: .
ja zostalam sama na miesiac i zacyznam gryzc sciany..a to dopiero 3 dzien.an ie bede do niego dzwonic.po moim trupie.sam dzwoni.tj.raz zadzwonil.zeby powiedziec ze dojechal:cool1: .i tak na mruka to duzo.:roll:[/quote]

Mariusz potrafi sie nie odzywac tydzien, dwa, trzy.....

No list pozegnalny, no mial byc pozegnalny ale nie wyszedl pozegnalny, bo...ja nie potrafie zostawic faceta jesli mi na nim zalezy, nawet jesli ten zwiazek jest zupelnie bez sensu, Kiedys sie tak "tluklam" przez 1,5 roku i w koncu facet sam mnie zostawil, ale tez z moja zasluga, bo mu powiedzialam co zrobilam (nie potrafie byc nieszczera w stosunku do partnera) tzn. ja tego ne zrobilam, tylko mi jeden koles wmowil, ze zrobilam, a wczesniej na imprezie wsypal co nieco do szklanki, wiec mi sie film urwal.

Niby facet, bo to taki niby zwiazek, taki baaaaaardzo na luuuuzie zwiazek.

Ekhh, zawsze wiedzialam, ze mam burdel w glowie :shake:

PS. i odbimbaj sie od mojeg psa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']:evil_lol: SaJo czipendejls to taki wijący sie młody chop co to ma gładsze nogi niż Ty:evil_lol:[/quote]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: jesoooo zsikam sie w majty norrrrmalnie:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: ooooo tleeenuuu:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
rrrany jak mnie rozwalaja tacy metroseksualni chlopcy prezni i wogole....maja pewnie wiecej kosmetykow na codzien niz ja mialam przez cale zycie...i te ich majtasy :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: aaaaa padlam:roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...