Jump to content
Dogomania

Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))


joaaa

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wanda_szostek zgodzila sie na DT u siebie - ale potrzebny transport..

Sterylka bedzie u niej na miejscu. A potem sunia juz moze jechac do DS.

Czy ktos mialby mozliwosc zawiezienia suni? 100km od wawy..
W ten weekend mam juz za soba droga do schronu, kolejna suke ze szczeniakami na glowie, wizyty u weta i nie wyrobie za bardzo :(

Link to comment
Share on other sites

W Siedlcach to ja jestem dzisiaj na necie. Suczka może już jutro dojechać do mnie na działkę do Dobrzanowa. Trasa Warszawa - Siedlce. Z trasy trzeba skręcić na Żeliszew. Z Żeliszewa jedzie się na Ozorów. W Staninie jest skręt w lewo na Ozorów a na przeciwko koło krzyża prowadzi droga w las. Właśnie nią dojeżdża się do mnie. Na mapie Szukacz , Dobrzanów leży między Ozorowem a Czajkowem. Lepiej się ze mną umówić tel. i do krzyża wyjadę aby pilotować. Jak będę wiedziała wcześniej to może zdążę upiec do kawy jakiegoś placka. Sklepu u mnie nie ma.
tel 692 677 335

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']odnowiłam allegro[/QUOTE]

Dzieki :loveu:
Pani od leona sie nie odezwala, wiec jeszcze odezwiemy sie do dziewczyn z Krakowa - jakis zainteresowany domek byl w okolicach Tarnowa.
Ale tak czy inaczej szukamy nadal - domkow nigdy za duzo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Proszono mnie o przekazanie informacji o Sarze, bo takie przylepiono jej imię (najlepiej na nie reagowała).
Sara jest u moich rodziców na wsi. Jak wszystkie psy, które do nas trafiały przykleiła się do taty i towarzyszy mu na podwórku.:cool3: Mój tata tak ma.

Z pierwszych obserwacji:
1. Sara boi się zostawać sama - wyje, drapie:diabloti:;
2. Bez problemu otwiera sobie wszystkie drzwi w domu:crazyeye:;
3. Jest z natury lękliwa - gdy widzi obcego chowa się za krzakiem:oops:;
4. Dużo je:eviltong:;
5. Dużo pije (to zaczęło nas martwić, bo to częsty objaw przy ropomaciczu - będzie pod obserwacją):angryy:;
6. Jest ciut zapchlona, więc pewnie czeka ją kąpiel:razz:;

[COLOR=red]Mamy kilka pytań: Czy Sara była odkleszczana? Czy była odrobaczona? Czy miała robione jakieś szczepienia? Czy ma swoją książeczkę zdrowia czy też trzeba jej założyć?[/COLOR]
[COLOR=red]Nie ma sensu ją truć niepotrzebnie, więc prosimy ładnie o wskazówki.[/COLOR]

[COLOR=black]Na chwilę obecną przechodzi socjalizację z mopami mojej mamy (to takie małe merdające świetnie polerujące podłogę :cool3:. [/COLOR]
[COLOR=black]W piątek wybieram się do rodziców, to zrobię jej zdjęcia no i zapodam przyspieszoną terapię oswajającą za pomocą mojego Hieniuszki :evil_lol:(też ala Leonberger - tyle że w typie ostro kudłatym). Hieniuszka powinien być w siódmym niebie, bo on rozrywkowy niedźwiedź, a panny które z nim miały przyjemność w bliższych kontaktach nie narzekały.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja wymysliłam imie Saba, bo też jakby reagowała, to podobnie.
Mieli ją tak nazywać, a czy nazywali, to nie wiadomo.
Chyba Jayo tak do niej mówiła, jak tam jeździła, ale sama napisze.
Odrobaczana i szczepiona była, więcej napisze Dorota.
W kojcu nie wyła i nie szczekała, nic na ten temat nie wiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']Sunia byla odrobaczana i zaszczepiona.
Poniewaz mam dla niej karme - nie udalo mi sie jej wyslac kurierem na czas - pewnie bede szukc jakiegos transportu do wandy (do karmy dolacze ksiazeczke za szczepieniami).[/quote]

Pytałam dlatego, bo ona saneczkuje. Jeżeli jest odrobaczona, to pewnie pchełki jej się dają we znaki. Przy pierwszym pogodnym dniu spróbuję sunię wykąpać (napewno nie będzie ławo) , odpchlić i zabezpieczyć fripexem od kleszczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...