Jump to content
Dogomania

Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))


joaaa

Recommended Posts

W przejściu podziemnym, w centrum pod rotundą, znalazłam wczoraj, 8 lipca ok. godz.18, suczkę w typie leonbergera, uszki tylko nie bardzo. Podobno błąkała się tam ok.2 godzin koło wyjścia z metra. Suczka jest młodziutka, wygląda jak taki wyrośnięty szczeniak, ale zęby już stałe i trochę kamienia, myslę, że ma ok. 8 miesięcy-rok. Bardzo łagodna, ciągnęła do kobiet i dzieci. Miała obrożę, ale niestety bez namiarów. Wszystkie moje plany wzięły w łeb, mam nadzieję, że szef mnie nie zabije. :razz:
Udało mi się uchronić ją przed paluchem, co proponowali panowie policjanci.
Jest w dt płatnym, ale w kojcu. Mam nadzieję, że nie przyjdzie jej do głowy podkopać się albo zwiać górą.
Oczywiście żadnych namiarów na obroży nie było, czipa sprawdzimy.
Mam nadzieję, że znajdzie się właściel, jeżeli nie, to będziemy szukać nowego domu. Może komuś się skojarzy.
Suczka jest zadbana, trochę szczupła, ale w normie, chyba nie jeździła samochodem, bo były problemy z wsiadaniem. Była głodna, zjadła lepszą karmę, którą mieliśmy, ale potem w kojcu już brit nie bardzo wchodził.
Bardzo dziękuję Ani i Łukaszowi za błyskawiczną reakcję i przewiezienie suni, i Jayo, która znalazła miejsce do przechowania, zawiozła i zrobiła fotki.
A to suczka:
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3167/95399447sx2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/689/48396538bm9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5807/21988177gj6.jpg[/IMG]


Suczka jest w dt w Siedlcach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia jest bardzo przestraszona sytuacja - w kojcu chyba jednak nie mieszkala.. Zaczela warczec na mezczyzn - nie wiemy, jakie miala przejscia wczesniej ani jak sie zgubila.. Bo pozostaje wierzyc, ze sie zgubila.
Czy ktos jest z okolic Rotundy i Centrum i moglby powiesic tam pare ogloszen?
Trzeba byloby tez ogladac okolice, czy nie wisza ogloszenia o zaginieciu.

Ogloszenia na sieci sa juz na zaginione, wsrod ogloszen na stronie Palucha i na gazecie.

Link to comment
Share on other sites

wakacje :shake: oby nie byla kolejna jej ofiara

wczoraj bylam z TZ i Hexa na polach mokotowskich, Hexa aportowala patyki ze stawku tu gdzie sa kamienne "kladki" nad woda, nagle patrze baba wlazi do wody, pomyslalam, po co wlazic w taki syf ....................a ona wyciagela z wody zolwia, nie znam sie na nich ale mial czerwone paseczki na glowie, byl duzy skorupa jak talerzyk do ciasta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...