Jump to content
Dogomania

Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))


joaaa

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wanda szostek']Nie wydałabym suni bez sterylki. Kto potem sprawdzi czy suczka jest wysterylizowana? A co jeżeli dom potem sterylizacji odmówi? Sprawa do sądu?[/quote]


koniecznie wrzuccie ja tutaj - tu wiecej osob zaglada:

[URL]http://www.anatoliandog.pl/index.php?o=baza&kategoria=6[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bedziemy dziewczyne szczepic w przyszlym tygodniu, bo przed sterylka wole, zeby byla jednak szczepiona.
Za dwa tygodnie sterylka - i goraczkowo bedziemy sie rozgladac za miejscem, w ktorym bedzie mozna ja przechowac po sterlylce.. Nie powinna wracac do kojca :( choc 5 dni by sie przydalo :shake:

Domek z leonem bardzo fajny i odpowiedzialny - ale sprawa ogrodzenia sie przeciaga :shake:
I troche sie w zwiazku z tym decyzja odsuwa. Za duzo by opowiadac, ale zdecydowanie rozumiem ich argumenty.
Wiec jesli rownie dobre miejsce dla pieknej znajdziemy - Panstwo nie beda wstrzymywac adopcji w oczekiwaniu na płot.
Dalam im jeszcze tydzien na ostateczna decyzje - i tak musimy Sabe ciac do tego czasu.

kto jej da pare dni w domu po sterylce ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo'] kto jej da pare dni w domu po sterylce ???[/quote]

Nie wiem jak to planujecie, ale pięć dni to stanowczo za krótko. A gdzie kontrolne badania na trzeci dzień po sterylce? Może będzie potrzebny dodatkowo antybiotyk. Nie wiadomo jak ona zabieg zniesie. Robiłam już kilka sterylek i bywało to różnie. Jedna z moich suczek dała mi porządnie popalić i dopiero po dwóch tygodniach mogłam odetchnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Nie wiem jak to planujecie, ale pięć dni to stanowczo za krótko. A gdzie kontrolne badania na trzeci dzień po sterylce? Może będzie potrzebny dodatkowo antybiotyk. Nie wiadomo jak ona zabieg zniesie. Robiłam już kilka sterylek i bywało to różnie. Jedna z moich suczek dała mi porządnie popalić i dopiero po dwóch tygodniach mogłam odetchnąć.[/QUOTE]
Masz racje, zawsze cos sie moze skomplikowac..
Ale po 5 dniach moze wrocic wg mnie do kojca - tyle ze musi byc obserwowana..
A moze do tego czasu znajdzie sie dla niej dom - i pojedzie juz na wlasne smieci..
Jakies szanse sa caly czas, ale kciuki tzeba potrzymac, bo nie wiadomo, czy cos z domku wyjdzie. I tak nie chcemy jej wypuszczac bez sterylki z rak..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...