Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

Hi hi hi z tym polowaniem to Dorcia ma coś wspólnego ze swoją ''psią mamą zastępczą''czytaj Szantą.

Niby pies północny,niby pociągowy/zaprzęgowy ale ....instynkt łowiecki ma że aż miło.
A jak pięknie wystawia.....kurcze gdzie ona tego się nauczyła :hmmmm:
No i syneczek poszedł w ślady mamuśki....biedne ptaszki.... :roll:

Katerinas - a może trzeba zorganizować im jakieś polowanko?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Katerinas']
[quote name='Camara'] za to jaka oszczędność czasu! w zasadzie nie używam kosiarki, bo klepisko nie wymaga koszenia :lol:[/quote] Muszę powiedzieć swojemu TZ-towi o tej oszczędności czasu :lol:[/quote]

tiaa... każda sprawa ma swoje dobre strony... tylko nie każdy umie to dostrzec :wink: Nie ma trawy... nie ma roboty :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] Dora wybitnie poluje. :D
Każdy ptak, który usiądzie na ogrodzie, siada na własne ryzyko. Osobiście widziałam jak mało co a upolowałaby nam sójkę :o :roll: Na szczęście nie udało jej się... Ale trenuje... A to Dorka tęsknym wzrokiem obserwująca ptaki będące poza jej wzrostowym i skokowym zasięgiem. :D
[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora113.jpg[/img][/quote]

bosze... jak cudnie wygląda :P i dobrze, że nie poluje na kury sąsiada... jak Belcia. Ale nie byłabym sobą :wink: gdybym i tu nie znalazła pozytywów. Bo Belka większość dnia spędza na obserwacji owych kur... i wtedy nie przekopuje ogródka :D To może sąsiad kupi kury??? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']tiaa... każda sprawa ma swoje dobre strony... tylko nie każdy umie to dostrzec :wink: Nie ma trawy... nie ma roboty :P[/quote] Tia... chyba jednak wolałabym trawę (mam klepisko), bo z tego klepiska strasznie dużo ziemi jest w domu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Tia... chyba jednak wolałabym trawę (mam klepisko), bo z tego klepiska strasznie dużo ziemi jest w domu :roll:[/quote]

adda... przy trzech leonkach :o ale pomażyć można :P i że tak powiem, dla stanu ogrodu 4 leoś nie zrobi żadnej różnicy :wink: :lol: i nie żebym cóś sugerowała... ja tylko tak sobie... 8) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']Ostatnio upolowała ćmę... biedaczka nie przeżyła... :roll: [/quote] Rozumiem, że ćma nie przeżyła a Dorka ma się dobrze :lol:[/quote] Się rozumie :roflt:



[quote name='adda'] Tia... chyba jednak wolałabym trawę (mam klepisko), bo z tego klepiska strasznie dużo ziemi jest w domu :roll:[/quote] No tu [b]adda[/b] masz rację :roll: Dlatego tak dążę do zasadzenia porządnej i mocnej trawy... bo wówczas zmniejszy się w domu ilość piachu, zaś w deszczowe dni błota :roll:
W wielu miejscach udało nam się dokonać tego czynu :D



[quote name='Camara'] (...) i dobrze, że nie poluje na kury sąsiada... jak Belcia. [/quote] Gdyby były to pewnie by polowała :roll:



[quote name='Camara'] To może sąsiad kupi kury??? :wink:[/quote] Może jednak nie... :roll: Wystarczą mi trzy kurze morderstwa na mym ogrodzie :roll: (sąsiadka wie tylko o jednym :-? ). Już gdzieś pisałam jakie to mam mądre psy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] Już gdzieś pisałam jakie to mam mądre psy :roll:[/quote]
O... proszę :roll:

[quote name='Katerinas'][b]Bea100 [/b]

Ja też mam troszkę problematyczną sąsiadkę.

Swego czasu założyła przy samym ogrodzeniu kurnik. Ogrodzenie - zwykła siatka (trochę już wiekowa; brak funduszy :roll: ). Dla naszych psów było to super miejsce. Ciągle przesiadywały przy siatce, strasząc kury i szczekając. Do tego ciągle kopały dziury koło ogrodzenia, bo chciały się dostać do tych super ruchliwych obiektów. My zabezpieczaliśmy to miejsce na miarę naszych możliwości finansowych i możliwości technicznych... ale nasze psy są bardzo pomysłowe :roll:
Nasze rozmowy z sąsiadką nie pomogły. Aż do czasu... kiedy podczas naszej nieobecności, psiaki musiały mocniej rozkopać ziemię koło siatki, zrobić dziurę, wyciągnąć przez nią trzy kury i zadusić :roll: Widok był nieciekawy... kury nie były zjedzone... tylko zaduszone... Podejrzewamy, że psiaki je po prostu zagoniły na śmierć :roll:
Sąsiadka nie domagała się pieniędzy, bo chyba zdawała sobie sprawę, że to również jej wina.
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara'] że tak powiem, dla stanu ogrodu 4 leoś nie zrobi żadnej różnicy :wink: :lol: i nie żebym cóś sugerowała... ja tylko tak sobie... 8) :D[/quote] Ja tu widzę wyraźną sugestię, cobym sobie czwartego leonka sprawiła :o :lol: Może, kiedyś... [size=1]jak mnie chłop z chałupy nie wyrzuci[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Camara'] że tak powiem, dla stanu ogrodu 4 leoś nie zrobi żadnej różnicy :wink: :lol: i nie żebym cóś sugerowała... ja tylko tak sobie... 8) :D[/quote] Ja tu widzę wyraźną sugestię, cobym sobie czwartego leonka sprawiła :o :lol: Może, kiedyś... [size=1]jak mnie chłop z chałupy nie wyrzuci[/size][/quote]

hmmm... no tak... tu trzeba się zastanowić do kogo lepiej się przytulić... do chłopa czy 4 leonków :stupid: z takiego chłopa to fakt... czasami i pożytek bywa... ale leośki... takie miłe futo mają :wink: :fadein: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara'] no tak... tu trzeba się zastanowić do kogo lepiej się przytulić... do chłopa czy 4 leonków [/quote] Dzisiaj najmłodszy wlazł do łóżka nad ranem, położył się na mojej poduszce, no i musiałam zejść do parteru :roll: Spałam w nogach psa :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Camara'] no tak... tu trzeba się zastanowić do kogo lepiej się przytulić... do chłopa czy 4 leonków [/quote] Dzisiaj najmłodszy wlazł do łóżka nad ranem, położył się na mojej poduszce, no i musiałam zejść do parteru :roll: Spałam w nogach psa :o[/quote]

:cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Może poproszę sąsiadkę aby znów założyła kurnik? :lol:[/quote] E tam, weź Dorkę do mnie, sąsiad ma kury i gołębie :evil: Przyda mi się Dorka :evilbat: Ostatnio jakaś taka mała kura przedostała się do nas, schowałam psy w domu, Trusiu sam był w strachu :lol: i TZ próbował ją złapać i przerzucić :roll: Nie dał rady, zaczęło to to skrzydłami machać, błeee...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jakieś piórko na pewno by wróciło do domu z wiatrem :lol:[/quote] :roflt:
Jak po zimie czesałam działkę, to znalazłam mnóstwo piór gołębich w jednym miejscu, tylko piór :o Nawet nie chcę wiedzieć więcej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Camara'] :cunao::cunao::cunao:[/quote] Się śmiej, śmiej, to nie był pierwszy raz :roll: i zapewne nie ostatni :lol:[/quote]

Katerinas wybacz, bo strasznie od tematu odbiegamy :modla:

ale zobacz adda jak to wygląda w podhalańskiej wersji....
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=19379&postdays=0&postorder=asc&start=75[/url]
to teraz możesz się ze mnie śmiać :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']:lol: Śmieję się, bo jest z czego :lol: :lol: :lol:
[size=2]Jak Ty do cholery jasnej utrzymujesz takie czyste narzuty?????????????????[/size][/quote]

czyste??? to raczej zasługa dość kiepskiego aparatu :-? Pomysł z wełnianymi białmi narzutami powstał jeszcze przed białasami... przy moim starym Cezarym... on owszem właził na kanapę... ale wcześniej przynosił swój kocyk i poduchę :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...