Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

[quote name='Katerinas'][Ale teraz skoro wiem, że są takie krzaki co to rosną 10 m w ciągu 3 lat, to będę szukać takich :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: Pamiętaj, że mój TZ ma lekkie skłonności do przesady, on też marzy o takim, pewnie sam stworzy takie cudo :D
[quote] No i muszą być ... te no... zielone w zimie :roll: cholercia już zapomniałam jak to się nazywa :roll:[/quote] [b]Zimozielone[/b]

Daglezje ponadto są dużo tańsze od cisów, taka ok. 2m kosztuje ok. 70 zybli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W tym zamieszaniu zapomniałam na śmierć pochwalić przepiękny ogród [b]Camary[/b], normalnie marzę o takiej działce co to ma nierówny teren. Camara, macie pięknie urządzoną działkę, i te kamienie... Ślicznie, ślicznie :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']DAGLEZJA
[url=http://www.krzewy.pl/Daglezja/daglezja.htm]TUTAJ MASZ DUŻO O DAGLEZJI[/url][/quote] oooo... to jest coś dla nas :D Czyli wreszcie wiem co posadzić na froncie ogrodu :D
Dzięki :buzi:



[quote name='Justi0022']zimnozielone :D zaraz znajdę zdjęcie tego obszrgańca, którego mam pod domem :D[/quote] ooo... właśnie :D Zimnozielone :D
A ten jak piszesz obszarganiec, to co to? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ze siem tak wtrace..tylko pamietajcie, ze cisy to sa cale trujace :roll: jedyna rzecza u cisa nie trujaca jest osnowka czerwona - na okolo nasion...[/quote] o cholercia :o
Ale przeca nie wykarczuję tego krzaczora teraz... Do tej pory nic psom się nie stało :roll: A bardzo ten cis lubią. Bo włażą tam do środka :D

Link to comment
Share on other sites

hehe :)

zacytuje ksiazke: "Wypadki zatrucia sa rzadko notowane, najczesciej padaja konie po zjedzeniu galazek z iglami."

Moze wiec nie ma co hm panikowac i jednak mozna stosowac spokojnie cisy? Nie wiem...moje suczydlo uwielbia obgryzac drzewa i potem niszczyc na drobne kawalki galazki - choc cis u mnie narazie maly to jeszcze sie do niego nie dobrala...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']CHCIAŁYŚCIE ŻEBYM PISAAŁA TO PISZĘ [size=6]RODZIMY[/size] aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Spasc_z_krzesla.gif[/img]

[img]http://manu.dogomania.pl/emot/winiak.gif[/img][/quote]

Boszzzzzz
ale kto?
Co?
Nie ma mnie tu chwilkę i co się dzieje???
Matko, niech mi ktoś szybko wyjaśni :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...