Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='tajdzi'] Albo siedź na korytarzu z tatusiem dzieciątka - on też pewnie potrzebuje wsparcia[/quote]
No to teraz na korytarzu będzie siedziała sama Waszka, bo tatuś dziecka to pewnie na porodówce mamusię za rączkę trzyma i plecki masuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Waszka gratulki :drinking: :drinking: :drinking:
Dzielna bylas :lol: :lol:


[b]Kasia[/b] Lazy zamiescila [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22332&postdays=0&postorder=asc&start=495]zdjęcia z soboty[/url] tez się zalapliscie :wink:

Link to comment
Share on other sites

kkuuurrrdee bo ja się spociłam jak słyszałam współrodzącą mojej siostry :lol: kobita tak się darła że ze szwagrem o mało nie mdleliśmy na tym korytarzu :oops: :lol: i rodziła dwa razy dłużej - a moja kochana siostra ciszej i skuteczniej :angel: ehhh :drinking: :drinking: :drinking: to jest niesamowite - jeszcze nigdy nie byłam aż tak blisko tego cudu narodzin :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']bosz... :roll: Jutro będę miała demolkę na ogrodzie. Wjeżdża koparka i do domu będą kładzione rury od wodociągu :roll: Część ogrodu zostanie skopana :roll:[/quote] O mamo! Współczuję :roll: A to wodociąg, czy kanalizacja? :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']katerinas wypusc jeszcze psy - pomoga kopac :lol: :roll:[/quote] hehehe :lol: No jest to myśl :lol:

Przedwczoraj Ci wodociągowcy byli u nas aby zobaczyć co ich i nas czeka, to jeden z nich nie chciał wejść na ogród... bał się psów :roll:


[quote name='adda'][quote name='Katerinas']bosz... :roll: Jutro będę miała demolkę na ogrodzie. Wjeżdża koparka i do domu będą kładzione rury od wodociągu :roll: Część ogrodu zostanie skopana :roll:[/quote] O mamo! Współczuję :roll: A to wodociąg, czy kanalizacja? :-?[/quote]Wodociąg :roll: Kanalizacja do nas jeszcze nie dotarła. :roll:
Czarno to widzę :roll: Nasza ładna trawka :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...