Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

[quote name='Katerinas']ups ... :oops: [b]adda[/b] ... Myślałam, że skalniak to dzieło Twego TZ-eta. No bo mówiłaś, że z niego taki ogrodnik, krzaczki różniaste kupuje, itepe...
A tu się okazuje, że to z Ciebie taka super ogrodniczka :D :D [/quote] Osobiście kupowałam wrzosy, osobiście wykonałam wrzosowisko, TZ tylko ziemię donosił :D Chyba miałam jakieś zaćmienie, czy co???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Justi0022']Tak, mam leosie sztuk 2 - zapraszam do galerii Lary i Borys - leonbergery :D [/quote] Zaraz zajrzę :D


[quote name='Justi0022']Ja nienawidzę robić czegokolwiek w ogrodzie :evil:[/quote] Ja nie znoszę grabić jesienią liści. A mamy ich bardzo dużo :roll: Bo z ogromnego klonu i kilku dębów. Z tych dębów mamy też jesienią dywan żołędziowy :)
Dobrze, że mój TZ grabi :wink:
Myśleliśmy nawet swego czasu nad kupnem odkurzacza ogrodowego... ale kurka wodna drogi sprzęt. A fajny bo zbiera liście do wora i miele/szatkuje na drobno ... idealnie na kompostownik.


[quote name='Justi0022'] I tylko on był tego dnia ubabrany ziemią na pysku :angel:[/quote] :lol: Dowody zbrodni ogrodowej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']a to moja... prowizorka :-?
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img52.echo.cx/img52/672/ogrod2dn.jpg[/img][/URL]

ech... człowiek chwyta się różnych sposobów :wink:[/quote] A działa ta prowizorka?


Ale mimo wszystko [b]adda[/b] masz naprawdę grzeczne psy :o Bo moje by raz dwa skonsumowały i przekopały taki skalniaczek :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] A działa ta prowizorka?:[/quote]

skutecznie zapobiega zadeptywaniu... tam za płotem jest droga i coby oszczekiwać przechodniów psy faktycznie biegają dookoła! Ale w ten sposób mam rozwiązany wyłącznie problem Borysa, bo on nie ma ciągot do uprawy gleby, tylko tratuje łapami co na drodze stanie :-? 8) z Belką jest gorzej... to urodzony ogrodnik... ale jest nadzieja... od jesieni (czyli od czasu ustawienia tej prowizorki) nic z tamtąd nie wykopała... przeniosła sie na klombik :-? za to na froncie domu :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][b]Camara[/b] zdaje się wspominałaś, że masz tylko 700 m działki :o Już kiedyś widziałam ten piękny skalniak, kurde, jak wygospodarowałaś tyle miejsca? :o[/quote]

to naprawdę malutki ogródek! połowę działki zajmuje dom z przynależnościam... w łikend :D porobię troszkę zdjęć (może?) to się pochwalę ogródkiem (hmmm.. jak będzie czym... bo dziś psy zostały same :-? )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Ale mimo wszystko [b]adda[/b] masz naprawdę grzeczne psy :o Bo moje by raz dwa skonsumowały i przekopały taki skalniaczek :roll:[/quote] Starsze jakoś omijają, może im się nie podoba :-? A młody próbował, gamoń jeden.
Hi hi, zaraz Wam pokażę coś ciekawego, tylko że już wstawię do swojej galerii, bo Katerinas naprawdę się zeźli :roll:

Link to comment
Share on other sites

Co by nie zaśmiecać Twojej galerii wklejam tu pracę domową dla Twojego TZ. :D
To krzaczysko które nam rośnie przed domem. Jest fajne, bo szybko rośnie i jest zielone zimą.
Tylko kurka nie wiemy co to? :roll: Raz w roku ma owoce ... takie czerwone kuleczki.
Twój TZ napewno będzie wiedział...

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/krzak.jpg[/img]
[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/krzak2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...