Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

[quote name='Katerinas']Ale wiesz... w niektórych miejscach udaje nam się tę trawę uchować :lol: [/quote] A co to za miejsca? Chyba niedostępne dla suniek :lol:
[quote]Niestety trawnik z frontu... no taki reprezentacyjny że tak rzeknę, jest regularnie co roku siany i regularnie "dołowany" i orany przez psy :roll:[/quote] O jak dobrze, że mój "reprezentacyjny" trawnik nikogo nie szokuje, bo prawie nikt tędy nie chodzi :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']Ale wiesz... w niektórych miejscach udaje nam się tę trawę uchować :lol: [/quote] A co to za miejsca? Chyba niedostępne dla suniek :lol: [/quote] :grab: :lol: :lol:

A proszę ... zdjęcia z zeszłego roku. :D
Ogród na tyłach domu. :D

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/spotkanie03.jpg[/img]
[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/spotkanie04.jpg[/img]
[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/spotkanie09.jpg[/img]
To białe cudo to Szanta /samojed/ [b]Szantiny[/b]

No przy budach oczywiście trawy zdecydowanie mniej :roll:
[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/spotkanie08.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']Niestety trawnik z frontu... no taki reprezentacyjny że tak rzeknę, jest regularnie co roku siany i regularnie "dołowany" i orany przez psy :roll:[/quote]
O jak dobrze, że mój "reprezentacyjny" trawnik nikogo nie szokuje, bo prawie nikt tędy nie chodzi :P[/quote]

To zdjęcie już kiedyś wklejałam. Ten piach na którym stoi Saba to nasz "reprezentacyjny" trawnik... :roll: Latem był pięknie zielony... a na jesieni zaczęły się psie wykopki :roll: :lol:

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/saba021.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dorka była strasznie mała :o Ależ wyrosła :D
[b]Katerinas[/b], Ci powiem, że trochę niestrzyżony ten Twój trawnik był [img]http://www.dogomania.pl/grafiki/animacje/cartoondoggrinning.gif[/img]
Nie, żebym krytykowała :lol: , bo mój wyglądał jeszcze gorzej :lol:
I pamiętaj, że wtedy Dorka była jeszcze malutka, to mniej niszczyła :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hejka

Katerinas - nie ciesz się ''robaczku''tak bardzo z trawki.....W tym roku wpuszczę tam moje potfory to zobaczymy co z niej zostanie :lol: .

Astra jego siostrzyczka nauczyła zdejmowania kory z drzewek,jak sobie daje radę z gałęziami widziałaś zimową porą.A odkrył też,że kopanie to wielka frajda.....( i powiem ci tak cichutko na uszko,że on już waży prawie 22,5 kg a do lata jeszcze daleko....)

Buziaki od białasów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szantina']( i powiem ci tak cichutko na uszko,że on już waży prawie 22,5 kg a do lata jeszcze daleko....)[/quote] To ja do [b]Katerinas[/b] przyjdę ze swoimi, średnio czterdzieści parę kilo, a do lata jeszcze daleko... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Dorka była strasznie mała :o Ależ wyrosła :D
[/quote] Noo... a miała być malutka :lol: :lol:


[quote name='adda'][b]Katerinas[/b], Ci powiem, że trochę niestrzyżony ten Twój trawnik był Nie, żebym krytykowała :lol: , bo mój wyglądał jeszcze gorzej :lol:
I pamiętaj, że wtedy Dorka była jeszcze malutka, to mniej niszczyła :wink:[/quote] Nie mów głośno że niestrzyżony, bo mój chłop będzie dwa razy w tygodniu zasuwał z tą burczącą kosiarą... a to tyle hałasu robi... :roll: :lol: Wystarczy, że w prawie każdą sobotę rano robi sąsiadom pobudkę :wink:


[quote name='Szantina']Katerinas - nie ciesz się ''robaczku''tak bardzo z trawki.....W tym roku wpuszczę tam moje potfory to zobaczymy co z niej zostanie :lol: .
[/quote] No to wyznaczę całej piątce psów mały placyk zabaw :evil: :lol: :lol:


[quote name='Szantina']Astra jego siostrzyczka nauczyła zdejmowania kory z drzewek,jak sobie daje radę z gałęziami widziałaś zimową porą.
[/quote] Ja mu pozdejmuję korę z drzewek :lol: Wystarczy że moje zjadają te biedne małe drzewka... A miałam zeszłego lata posadzony piękny bez... i co z niego zostało... kikuty :roll:


[quote name='Szantina']( i powiem ci tak cichutko na uszko,że on już waży prawie 22,5 kg a do lata jeszcze daleko....)
Buziaki od białasów[/quote] :o :o Czym Ty go pasiesz? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Szantina']( i powiem ci tak cichutko na uszko,że on już waży prawie 22,5 kg a do lata jeszcze daleko....)[/quote] To ja do [b]Katerinas[/b] przyjdę ze swoimi, średnio czterdzieści parę kilo, a do lata jeszcze daleko... :lol:[/quote] [b]Zapraszam :D :D[/b]

Tylko daj znać wcześniej to zamknę Sabę :roll:
A Gaja będzie miała co wyskubywać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Noo... a miała być malutka :lol: :lol: [/quote] Pretensje proszę do PIKI :lol:
[quote] Nie mów głośno że niestrzyżony, bo mój chłop będzie dwa razy w tygodniu zasuwał z tą burczącą kosiarą[/quote] Hi hi hi, dobry jest!!! A jaki robotny :o Jak dobrze, że my nie dorobiliśmy się jeszcze kosiarki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Zapraszam :D :D [/quote] Dzisiaj poszliśmy z psami do Truskawia do sklepu (pusta lodówka :oops: ) i muszę powiedzieć, że wzbudzaliśmy sensację :lol:
[quote]A Gaja będzie miała co wyskubywać :lol:[/quote] :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Dzisiaj poszliśmy z psami do Truskawia do sklepu (pusta lodówka :oops: ) i muszę powiedzieć, że wzbudzaliśmy sensację :lol:[/quote] Sobą czy psami wzbudzaliście tę sensację? :wink: :lol:


[quote name='adda']
[quote]A Gaja będzie miała co wyskubywać :lol:[/quote]
:o[/quote] Bo Gaja jest pies pasterski... :roll: Dużo szczeka i podgryza zaganiając... :roll: Więc psy mało-włose cierpią bo czują na doopie Gajki ząbki. Zaś psy włochate są wyskubywane :wink:


[quote name='adda'] Hi hi hi, dobry jest!!! A jaki robotny :o Jak dobrze, że my nie dorobiliśmy się jeszcze kosiarki :D[/quote] Ano robotny :D Marzy mu się piękny i równy trawniczek :wink:
A co do kosiary... Nie wiem jak dużą macie działkę ale jeśli coś naszych gabarytów to kupcie sobie taką z napędem. Pchanie takiej machiny przez tyle metrów ogrodu to istna katorga... No chyba, że ktoś chce trenować sobie mięśnie :roll: My żałujemy, że nie dołożyliśmy paru złotych i nie kupiliśmy takowej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Adda Ty sie boj, bedziesz miec nagusa a nie leosia :roflt:[/quote] No chyba, że leosie szybko biegają :wink:

Ale tak na serio, to Gaja na zabawy z innymi psami ma zakładane halti (taki model że mogę jej ograniczyc otwieranie pyska co równa się z ograniczeniem podgryzania).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] Sobą czy psami wzbudzaliście tę sensację? :wink: :lol: [/quote] :lol: Co prawda TZ wybrał się w niedzielę do sklepu w okłaczonym, bordowym dresie :D , ale to psy przyciągały wzrok :D
[quote]psy włochate są wyskubywane :wink:[/quote] No to jak one będą wyglądały? :-?
[quote]A co do kosiary... Nie wiem jak dużą macie działkę [/quote] Przecie pisałam, że działka mikroskopijna (700m). Ja się tam nie orientuję, ale znająć mojego TZ, to kupi za pół ceny jakiegoś wypasa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] [quote]psy włochate są wyskubywane :wink:[/quote] No to jak one będą wyglądały? :-?[/quote] Wyskubywanie to szumnie powiedziane. To jest bardziej takie podszczypywanie :)


[quote name='adda'][quote]A co do kosiary... Nie wiem jak dużą macie działkę [/quote] Przecie pisałam, że działka mikroskopijna (700m). Ja się tam nie orientuję, ale znająć mojego TZ, to kupi za pół ceny jakiegoś wypasa :lol:[/quote] 700m to nie taka mikroskopijna :D


[quote name='adda'][quote name='Katerinas']Ale tak na serio, to Gaja na zabawy z innymi psami ma zakładane halti [/quote] To nie przyjdę do Ciebie z kundlami :roll: Szkoda mi Gaji :roll:[/quote] Ale to halti ma takie, że pysk może otwierać. Tyle, że nie na tyle aby podszczypywać. Wiesz... czasami przy krótkowłosym psie to mało sympatyczne jak właściciel krzyczy że mój pies gryzie :roll:
Ale jak chesz to jak Twoje przyjadą, nie założę Gajce halti.
A to halti wygląda tak [url]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3235.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] Wyskubywanie to szumnie powiedziane. To jest bardziej takie podszczypywanie :)[/quote] Moje jak się ganiają, to Lenka zazwyczaj ma pełną mordę kłaków z Irydkowego tyłka :D
[quote] 700m to nie taka mikroskopijna :D[/quote] Jak tam usadowisz trzy leony to się kurczy :roll:
[quote]A to halti wygląda tak [url]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3235.jpg[/url][/quote] Podobne do niby kagańców które kiedyś zakupiłam swoim, no i nie wiem oczywiscie gdzie one są :oops: Ale i tak wygląda brzydko :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Moje jak się ganiają, to Lenka zazwyczaj ma pełną mordę kłaków z Irydkowego tyłka :D [/quote] :lol:


[quote name='adda'][quote] 700m to nie taka mikroskopijna :D[/quote] Jak tam usadowisz trzy leony to się kurczy :roll: [/quote] No tak :lol: O tym nie pomyślałam ...


[quote name='adda']
[quote]A to halti wygląda tak [url]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3235.jpg[/url][/quote] Podobne do niby kagańców które kiedyś zakupiłam swoim, no i nie wiem oczywiscie gdzie one są :oops: Ale i tak wygląda brzydko :roll:[/quote] Wiem, że brzydko. Ale inaczej Gajka musiałaby chodzić na spacerach tylko na smyczy. Taki z niej złośnik i zawadiaka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] To zdjęcie już kiedyś wklejałam. Ten piach na którym stoi Saba to nasz "reprezentacyjny" trawnik... :roll: Latem był pięknie zielony... a na jesieni zaczęły się psie wykopki :roll: :lol:

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/saba021.jpg[/img][/quote]

a co tam trawnik... za to Saba jak najbardziej reprezentacyjna :P

ja też mam działkę 700m... i posadzone tylko dwa podhalany... reszta...czyli trawnik wyglada równie reprezentacyjnie... :-? za to jaka oszczędność czasu! w zasadzie nie używam kosiarki, bo klepisko nie wymaga koszenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']ja też mam działkę 700m... i posadzone tylko dwa podhalany... [/quote] posadzone :roflt: dobre, dobre :roflt:
U nas trzy różne psy posadzone na 1400 m :) Znaczy się, jest jeszcze miejsce dla paru czworonogów :wink: (tylko sąsiedzi z każdym psem coraz dziwniej na nas patrzyli :lol: ). Do tego trochę trawy i masa dużych drzew :) ... Tylko nie mogę sobie żadnego nowego krzewu czy drzewka posadzić :evil: bo te "diablice tasmańskie" zjadają wszystko co nie ma odpowiedniej wielkości czyli minimum metr :roll: :lol:

[quote name='Camara'] za to jaka oszczędność czasu! w zasadzie nie używam kosiarki, bo klepisko nie wymaga koszenia :lol:[/quote] Muszę powiedzieć swojemu TZ-towi o tej oszczędności czasu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam ostatnio napisać pewnej ważnej wieści z obserwacji życia Dorki.

Otóż psze państwa, w Dorki żyłach nie płynie krew psa pasterskiego /bordera/, tylko tak jak wstępnie ocenialiśmy psa myśliwskiego /spaniela bretońskiego/ :D

Dora wybitnie poluje. :D
Każdy ptak, który usiądzie na ogrodzie, siada na własne ryzyko. Osobiście widziałam jak mało co a upolowałaby nam sójkę :o :roll: Na szczęście nie udało jej się... Ale trenuje...
Ostatnio upolowała ćmę... biedaczka nie przeżyła... :roll:
Ale najzabawniej wygląda jak poluje na mrówki. :lol: Stoi, gapi się w ziemię, wzrok jej lata w te i we wte (bo mrówki biegają nieskoordynowanie)... i biedaczka nie może się zdecydować, którą złapać. :lol:

A to Dorka tęsknym wzrokiem obserwująca ptaki będące poza jej wzrostowym i skokowym zasięgiem. :D
[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora113.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...