Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='malawaszka']:klacz: pięknie a fotecki dzidka???? :P z piesami oczywiście żeby nie było, że to nie dziecięca galeria 8) :wink:[/quote] Ano proszę :D Narazie tylko tak, bo Dzidek nie jest zainteresowany jeszcze psami ...

Dora pilnuje wózka :D

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal011.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']jaka dzidzia :loveu:
:calus: dla Michasia 8)[/quote] Dziękuję w imieniu Michasia :D

[quote name='malawaszka']o mój boziuniu Michaśku zdobyłeś szturmem me serce :angel: :angel: :angel: [/quote] :D

[quote name='souris']Katernias a przypnij Gajce następnym raem gumeczkę do głowy, bo ja nigdy nie wiem gdzie ona ma głowę, a na tym przedostatnim z Dorką to już kompletnie nie wiem :oops: [/quote] Kiedy każda gumeczka wytrzymuje na głowie Gajki maximum 5 minut :lol:
Na tym zdjęciu [url]http://www.katerinas.neostrada.pl/080.jpg[/url] - to czarne bliżej piłki to ogon, a to czarne koło głowy Dorki, to głowa Gajki :lol:


[quote name='adda'][quote name='PIKA']Dzidek vel Michaś modzio :iloveyou:[/quote] Eeee... na moda to on chyba trochę za młody :-? :D[/quote] :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[b]Kasiu[/b], Michaś vel Misiu vel Dzidek jest boski :angel: :angel: :angel: !!!!! Jejciu jak ja lubie takie małe laleczki, tylko zchrupać takiego :iloveyou: .
A jak Mamusia się czuje, bardzo w kość dostaje???
Nocki zarwane, czy przyzwoicie się chłopak zachowuje???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'][b]Kasiu[/b], Michaś vel Misiu vel Dzidek jest boski :angel: :angel: :angel: !!!!! Jejciu jak ja lubie takie małe laleczki, tylko zchrupać takiego :iloveyou: .
A jak Mamusia się czuje, bardzo w kość dostaje???
Nocki zarwane, czy przyzwoicie się chłopak zachowuje???[/quote] Mamusia czuje się dobrze. A z nockami różnie bywa... są mniej lub bardziej wyspane :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']Mamusia czuje się dobrze. A z nockami różnie bywa... są mniej lub bardziej wyspane :wink:[/quote] I dlatego na dogo tak rzadko bywa mamusia... odsypia...[/quote] ano, ano ... ale jak tylko mogę to staram się bywać :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']ano, ano ... ale jak tylko mogę to staram się bywać :wink:[/quote] Żartowałam, (...) [/quote] ... no domyślam się :wink: :D

[quote name='adda'] (...) pamiętam jak cierpiałam nie śpiąc po nocach, to dla mnie chyba najgorsza katorga :roll:[/quote] Dla mnie tyż... :roll: tymbardziej, że za dnia spanie mi nie idzie... musiałabym być naprawdę "dętka" żeby usnąć. Jest po prostu za widno :roll: Inna sprawa, że często ni ma jak :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'][quote name='adda']..... pamiętam jak cierpiałam nie śpiąc po nocach, to dla mnie chyba najgorsza katorga :roll:[/quote]
Ty też :P ? Ja pamiętam jak snując się z wózkiem na spacerku prawie nad nim zasypiałam :D .[/quote] A ja patrzyłam na dziewczyny takie loozem, bez dzieci i strasznie im zazdrościłam że są wyspane :roll:
[b]Katerinas[/b] wiem jaka teraz musisz być skołowaciała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Beata&Poświata'][quote name='adda']..... pamiętam jak cierpiałam nie śpiąc po nocach, to dla mnie chyba najgorsza katorga :roll:[/quote]
Ty też :P ? Ja pamiętam jak snując się z wózkiem na spacerku prawie nad nim zasypiałam :D .[/quote] A ja patrzyłam na dziewczyny takie loozem, bez dzieci i strasznie im zazdrościłam że są wyspane :roll:
[b]Katerinas[/b] wiem jaka teraz musisz być skołowaciała.[/quote] Jestem jak zombi :vamp: :lol:
Chce mi się spać, Michaś śpi... ale nie... nie pójdę spać... jeszcze chwilę na dogomanii posiedzę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Jestem jak zombi :vamp: :lol: [/quote] Wiem :roll:
[quote]Chce mi się spać, Michaś śpi... ale nie... nie pójdę spać... jeszcze chwilę na dogomanii posiedzę :lol:[/quote] Prawdziwa mężczyzna z tej Katerinas :D

Mam dla Ciebie ładny płot :D Wyjdzie taniej niż mur :lol:

[img]http://img45.exs.cx/img45/4602/zmianarozmiarucoolplot2md.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...