Jump to content
Dogomania

Śmierć Rotti


akk4psy

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesli ktos chcialby uczestniczyc w pozegnaniu Eli, to znajdzie sie u mnie miejsce noclegowe dla 3-4 osob.

Ktos zapytal o kwiaty.

Jesli nie ma nikt nic przeciwko, to ja moge zajac sie zbiorka pieniedzy i zakupem wienca z blekitna wstazka od dogomaniakow...

Jesli ktos uzna, ze ma taka potrzebe, by dolozyc sie do tej wiazanki, to prosze o wplate pieniedzy na konto:

Natalia Klimasek

Bank BZWBK

V oddzial w Poznaniu

66 1090 1447 0000 0000 4409 0797

z dopiskiem "Kwiaty"

bede informowac na biezaco, czy doszly pieniadze.

Prosze rowniez o informacje od Was, ile i kto wplacil - najpozniej w poniedzialek musze zamowic wieniec i wiedziec wtedy, za jaka maksymalna kwote moze byc.

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że na forum jestem od niedawna ... o Rotti, często słyszałam ... a o chorobie niedawno sie dowiedzialm ... tak mi przykro .. smutno ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... :cry:

['] ['] ['] ['] ['] :cry:

Rotti .. mam nadzieję, ze Ci tam dobrze ... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Co wy na pomysl zeby osobny wieniec od charciarzy , wlasnie dzwonilam do Ewy i obie wpadlysmy na ta sama mysl .

Jesli popieracie to prosimy o wplaty na konto

Ewa Kapusta

Lipowa 28/1

59-100 Polkowice

BRE Bank

2411402004-0000-3702-33500-219

" wieniec "

Link to comment
Share on other sites

boże...Rotti... jestes już w niebie... już cie nic nie boli... żegnam ciebie wraz z moimi kochanymi psiakami :( kiedys tam po drugiej stronie wszyscy się znajdziemy i mam nadzieję że sie spotkamy i będzie tak jak wczesniej - miło radośnie...narazie tylko płakac nam zostało.. nic więcej ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

Link to comment
Share on other sites

Pogrzeb w czwartek o 10,30.

Do Poznania jedzie grupa dogomaniaków z Wwy w składzie: Szantina, Pika, Katerinas z Markiem, Saida oraz ja.

Jeśli ktoś chce przekazać ,,światełko" to czekamy ( zawieziemy, zapalimy)

PS Beata&Poświata: czekam na znicz od Ciebie i Wojteckiego.

Link to comment
Share on other sites

Tk mi przykro, ze nie moge przyjechac, zeby pozegnac Ele...nie dam rady..pracuje i nie dostane wolnego...wslaalm jednak Tuffi pieniazki na wieniec od dogogmaniakow, chociaz tak chciaabym jej pokazac, ze o niej mysle... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...