Jump to content
Dogomania

Śmierć Rotti


akk4psy

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pisałam to juz w temacie o ROTTI, napisze jeszcz tu bo tam nie wszyscy zagladają...

ELU kochanie...ty mi zdrowiej szybko, bo czekam na przepis na to jedzonko co jadłam u Ciebie...

AZIR i Tuffi jak bedziecie u ELI pozdrówcie ją odemnie....I powiedzice ze ją bardzo KOCHAM i TESKNIE!!!!!!!!!

Kurcze łezka mi sie zakręciła ze wzruszenia...

ELUTKA jest najwspanialszą osobą jaką spotkałam...Ggyby nie internet nie byłoby mnie na dgm, gdyby nie dogomania nie poznałąbym ELi. Gdyby nie ELa nie poznałąbym tylu wspaniałych ludzi, nie jeździłabym na wystawy. Super sprawa... Odzyłam od razu jak ją poznałąm :wink:

Dlatego wierze, ze bedzie dobrze, ze jeszcze nie jedna wystawa nas czeka, nie jedno spotkanie, nowi znajomi, wiele fajnych chwil spedzonych razem....Cała energia poszła do ELI!!!

Link to comment
Share on other sites

trzymamy kciuki trzymamy :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :D

Link to comment
Share on other sites

Nie ,nie ,nie .

To jest paskudne,trudne,glupie-ale jeszcze nie przerazajace.Nie ma wladzy

Ale jest siła i chęc walki

I zawsze nadzieja

Tlumacze co napisalam :slabosc i cierpienie jest:paskudne,trudne,glupie-ale jeszcze nie przerazajace.Nie ma wladzy.

To znaczy,ze slabosc nie jest dominujaca,ze nie determinuje.Ze nie ma wladzy nad czlowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

akk4psy czyli paktycznie myslałysmy o tym samym :) chociaz przyznaję, ze źle zrozumialam ale to z innych powodów powiązałam to co napisałaś nie tak jak trzeba. :roll:

Bo tak to jest, jak sie dostaje dziwne wiadomości :-?

Link to comment
Share on other sites

Ela, wracaj do zdrowia w charcim tępie!! Nie daj się tam przetrzymywać w szpitalu, wychodź tu do nas szybciutko bo jak Cię nie ma to słoneczko nie chce świecić :wink: Buziaki z Pragi i całe tony i litry pozytytwnych fluidów Ci posyłamy!

Link to comment
Share on other sites

rotti.jpg

Wczoraj (1 lipca 2004) około godz. 22.00 odeszła od nas nasza serdeczna Przyjaciółka, wielka Charciara, Dogomaniaczka i Moderatorka, Psiara o wielkim sercu, która zawsze rozdawała wszystkim swój promienny uśmiech.

Po ciężkiej chorobie, którą dzielnie pokonywała Rotti, odeszła od nas do krainy wiecznego szczęścia.

W imieniu całej grupy charciarzy i innych dogomaniaków pragnę podziękować Elusi za jej ogromne serce, za ciepło i pomoc, jakie zawsze chętnie okazywała wszystkim ludziom. Chcemy zapewnić ją, że w naszych sercach będzie żyć wiecznie.

PS. Pogrzeb Eli odbędzie się w czwartek o godz. 10.30 na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.

Dojazd tramwajem nr 13 z Ronda Kaponiera lub nr 1.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...