Jump to content
Dogomania

Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety DT w sytuacji gdy nie ma DS - jest bardzo potrzebny. Niebagatelną role odgrywa niestety kasa. Mam sporo bazarków na niego, sporo aukcji na allegro - ale prawda jest taka, że mamy nie tylko Gringo. teraz doszedł nam Morus z krzywicą. Mam jeszcze zaległości w rachunku za Koko. Kilka sterylek, to też kosztuje. A pieniądze z nieba nie płyną. Nie mamy ich za wiele.
Mamy tez pieknego kociaka w tragicznym stanie, wu=ymaga leczenie. O innych sprawach nie wspomne.

Następne bazarki i aukcje musze wystawić na inne cele. A na Gringo środki się kończą - teraz dzięki wsparciu kilku osób - znów sa środki na kolejnych kilka dni. Ale co dalej!!! Dlatego przeniesienie go na DT z hotelu nie jest pomysłem średnim, a bardzo potrzebnym.

Link to comment
Share on other sites

Goga gdyby ta osoba się zdecydowała można by zbiórkę np. na jakiegoś behawiorystę zrobić albo bazarek. wizyta kosztuje 50 zł -może osoba z doświadczeniem powie nowemu właścicielowi co ma robić.Opłacenie 2-3 wizyt i tak wyjdzie taniej niż hotel a może zapewnić dom na wiele lata nie na kilka dni.
oprócz tego dużo ciepła, dużo ruchu i wymęczenie psa / wybieganie/ i psie feromony / nie wierzyłam ale po około 2 tyg stosowania nagle u mnie z dnia na dzień jest coraz lepiej-może wreszcie moje psy zaczną zostawać same w domu:multi:/ może pomóc.
trzymam kciuki za Gringa on jest mądrym pieskiem wierze, że da radę być grzecznym chłopcem w nowym domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dzisiaj wpłacam 200 zł - z darowizny, będzie 10 dni, czyli do 10.02. Prowadzę rozmowy z osobą poważnie zainteresowana Gringolcem. problemem jest tylko jego lęk separacyjny.

Bardzo Wam dziękuję, bez was nie dałabym rady.:oops::shake::-([/quote]

Gdyby ta osoba się zdecydowała to polecam przyzwyczajenie psa do pozostawania w klatce. To w wielu przypadkach bardzo dobre rozwiązanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']Goga gdyby ta osoba się zdecydowała można by zbiórkę np. na jakiegoś behawiorystę zrobić albo bazarek. wizyta kosztuje 50 zł -może osoba z doświadczeniem powie nowemu właścicielowi co ma robić.Opłacenie 2-3 wizyt i tak wyjdzie taniej niż hotel a może zapewnić dom na wiele lata nie na kilka dni.
oprócz tego dużo ciepła, dużo ruchu i wymęczenie psa / wybieganie/ i psie feromony / nie wierzyłam ale po około 2 tyg stosowania nagle u mnie z dnia na dzień jest coraz lepiej-może wreszcie moje psy zaczną zostawać same w domu:multi:/ może pomóc.
trzymam kciuki za Gringa on jest mądrym pieskiem wierze, że da radę być grzecznym chłopcem w nowym domu[/quote]

Przydałoby mu się takie terapeutyczne spotkanie.
Marta, masz namiary na tę osobę? Warto o takim kimś wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Czytam...ryczę...smarczę, dalej czytam i ryczę i smarczę... :oops: i tak mi do głowy przychodzi, że z tak FANTASTYCZNYM wsparciem i Gringuś i jego ewentualny przyszły ludź/ludzia, pokonają KAŻDĄ przeszkodę :multi:
Najwyższy szacunek dla Was i Wam podobnych :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...