Jump to content
Dogomania

Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE


supergoga

Recommended Posts

kurde ale się porobiło:shake: ale racja przydałoby się dt szukać. Hotel to spore koszta a Gringo sporo czasu tam jest a nie wiadomo ile jeszcze potrzeba tego czasu na domek stały:shake: ja niestety finansowo nie jestem ws tanie pomóc-skończyły się dobre czasy jak pracowałam na etacie i był comiesięczny dochód:-( teraz raczej debet zwiększam niż cokolwiek zarabiam. a jeszcze na moje psy pieniędzy idzie już nie w setkach a ponad tysiąc:shake: w sumie mieszkam prawie u weta i tylko przemieszczam się od jednego do drugiego:shake:

czy jakoś inaczej mogę pomóc? może jakaś zbiórka albo ogłoszenia podrukować o domku stałym, tymczasowym powiesić w lecznicach, sklepach zoo? tyle zrobić mogę. :shake: jeśli jeszcze jakoś mołabym pomóc napiszcie - zrobię co w mojej mocy.


Może zmienimy tytuł na DT PILNIE KONIEC FINANSÓW NA HOTEL?:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpłaty dla Gringo najlepiej na Fundacyjne konto:

[B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B]

Bardzo dziękuję raz jeszcze

Link to comment
Share on other sites

agusiazet dzięki kochana:loveu: kto jeszcze na Gringulca dorzuci złotóweczkę:cool3:
zapraszamy też na bazarek na Gringa;)[SIZE=5][COLOR=Red] no i domki tymczasowe chętne.[/COLOR][/SIZE]nie ukrywam, /moim zdaniem/ że dt będzie najlepszym rozwiązaniem bo hotel to dobre wyście ale na krótszą metę a to już kolejny miesiąc leci i nie wiadomo ile przed nami i przed Gringiem zanim znajdzie się ten dom - jeden, jedyny właściwy. a psów w potrzebie dużo: sterylki, leczenie...zresztą tylko w dt Gringo pobędzie z człowiekiem i ułatwi to jego pobyt w ds:oops:
pomóżcie nam ocalić Gringa-on nie może wrócić do schronu:oops:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-zwierzaki-pudeleczka-na-hotelik-gringa-do-1-02-a-129971/#post11661440"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-zwierzaki-pudeleczka-na-hotelik-gringa-do-1-02-a-129971/#post11661440[/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/male-ksiazeczki-dla-dzieci-na-hotelik-gringo-do-1-02-a-130017/#post11660329"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/male-ksiazeczki-dla-dzieci-na-hotelik-gringo-do-1-02-a-130017/#post11660329[/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]


Bazarki dla Gringo. JUtro może jeszcze będą.

Zapraszam też na nasze aukcje w portalu allegro - konto: animalia8

Jest tam dla Gringa kilka aukcji.

Link to comment
Share on other sites

nie ma tanich hoteli koło Poznania. ceny są od 30 zł wzwyż i nie zawsze się zgadzają na długoterminowe trzymanie psa.
dt byłoby super rozwiązaniem-ale skąd taki wytrzasnąć? tym bardziej że dt musi być albo dt z kojcem i ogrodem albo taki co jest ktoś non stop w domu / a każdy pracuje, chodzi na zakupy, do lekarza, w odwiedziny/.
myślałam o schronie w innej miejscowości pod Pń -ale tam jest psów i tak za dużo. może jakiś mały schronik, z fajnymi warunkami:shake: ale czy takie i gdzie są:shake: zresztą takie miejsce to i tak dla Gringa żadne rozwiązanie-on potrzebuje człowieka:shake: ja tez jestem bez pomysłu a hotel Kariny jest dobrym miejscem ale z kasą kruchutko:shake: fundusze sie kończą a i tak nie wiadomo czy jak się na kolejny miesiąc uzbiera to co będzie później:oops: dt gdzie jesteś?

Link to comment
Share on other sites

Żadne schronisko nie jest wyjściem stąd do schroniska psa nie oddamy. Poza tym schroniska są głownie gminne i przyjmują psy z własnych gmin.
Czynimu pewne starania.
Bardzo dziękujemy osobom, które włączyły się ostatnio i oferuja pomoc - zawsze nas więcej. Może wreszcie ten psiak trafi na swego ludzia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...