Jump to content
Dogomania

Gogonek

Members
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Gogonek

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/30/1983

Converted

 • Location
  Poznań/Komorniki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zapraszam na bliźniacze bazarki

  vol1

  wypasx.jpg

  vol2

  choirak.jpg

 2. Sunia z silnym lękiem separacyjnym!!! Potrzeba pomoc behawiorysty!!!! Dorzucisz złotówkę? Wspomożesz jakkolwiek? Na razie zero odzewu.......a w kasie Blanki jest okrągłe zero.....

  http://www.dogomania.pl/threads/192538-Sunia-z-silnym-lękiem-separacyjnym!!!-Potrzeba-pomoc-behawiorysty!!!!-RADOM

 3. ja tez głosuje codziennie z konta swojego i TZ-ta:p 3mamy kciuki
 4. Depiniu, zabieram na spacerek:loveu::loveu::loveu: i przy okazji hopniemy:multi::multi::multi:
 5. Dasz radę;) Przynajmniej będziesz miała czas, żeby go porządnie wymiziać od nas wszystkich:evil_lol: A też jestem ciekawa jak on się ma. Zwłaszcza jak jego samopoczucie jak takie upały były bo np moja 9-letnia sunia i kociamberki ciężko znosiły:roll: a tu chłopak starszy jeszcze. W miarę możliwości oczywiście zdawaj relację z pobytu, pllllzzzzz:))))) a tymczasem zbieraj siły:evil_lol:
 6. Boska jest na tych zdjęciach:loveu::loveu::loveu:. W rzeczywistości pewnie jeszcze większy słodziak:loveu:. I rzeczywiście zasuwa na równym terenie:crazyeye:, żywczyk z niej aż jęzorek wisi:lol:
 7. poprawiłam:p, teraz powinno już być wszystko ok, ale w takim razie Rodzice Maciusia musi też poprawić alegratke, bo cały tekst łącznie z mailem skopiowałam z jej ogłoszenia:roll:
 8. Cudna jest:loveu: tylko co ona robiła w schronie?:-o a imię Kiki pasuje do niej, jakby się z nim urodziła:lol:. Z domkiem nie powinno być problemu:loveu: co do deklaracji, to niestety nie dam rady, ale za to dorzucę [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/spaniele/showAdvert3329603.html]Śliczna spanielowata sunia - pies ideał; czeka na kochający dom!!!! | Spaniele - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] sprawdźcie cioteczki , czy działa, bo coś mam dzisiaj problem z tym:angryy: Mizianko dla Kiki na dobranoc
 9. eeech:oops: to ja się już może lepiej położę:roll: bo mi się już litery plączą.
 10. [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3329576.html]"bity, przeganiany, spi na ulicy pod tirem" | Wielorasowe - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] kurcze, za pierwszym razem chyba znowu nie otworzy. Nie wiem, ale chyba chodzi o to , ze muszę być wylogowana, żeby przesłać poprawny link. Teraz powinno być już ok, a jak nie, to nie wiem:oops:
 11. a teraz? [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3329576&cid=170]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] :razz:
 12. Hmmm, i tak nie mogę spać, więc....tadam:) [COLOR=Red]Deklaracje miesięczne: [/COLOR] Leyla 50 zł/mies Acha44 10zł/mies Gogonek 20zł/mies Poker w imieniu P. Anety 20zł/mies [COLOR=Red]jednorazowo ?[/COLOR] (bo nie podane, że inaczej) Katarzyna 005? Yana? Agata51? koleżanka MakS? Kikou 30zł Zuzia63? MakS 60zł Awit 10zł Jeszcze na dobranoc hopsnę malutką:multi::multi::multi::multi: 3maj się:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: kochaniutka Mollinko
 13. Mi się otwiera, więc tym razem powinno byc ok. Tylko zdjęcia kiepskiej jakości:roll: ale dopiero raczkuję , jeżeli chodzi o ogłoszenia.
 14. dziwnie:mad: a jeszcze 3 x sprawdzałam, czy link działa:roll: a spróbuj teraz [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3329576.html]"bity, przeganiany, spi na ulicy pod tirem" | Wielorasowe - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url]
×
×
 • Create New...