Jump to content
Dogomania

Gogonek

Members
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

3 Followers

About Gogonek

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/30/1983

Converted

 • Location
  Poznań/Komorniki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ja tez głosuje codziennie z konta swojego i TZ-ta:p 3mamy kciuki
 2. Depiniu, zabieram na spacerek:loveu::loveu::loveu: i przy okazji hopniemy:multi::multi::multi:
 3. Dasz radę;) Przynajmniej będziesz miała czas, żeby go porządnie wymiziać od nas wszystkich:evil_lol: A też jestem ciekawa jak on się ma. Zwłaszcza jak jego samopoczucie jak takie upały były bo np moja 9-letnia sunia i kociamberki ciężko znosiły:roll: a tu chłopak starszy jeszcze. W miarę możliwości oczywiście zdawaj relację z pobytu, pllllzzzzz:))))) a tymczasem zbieraj siły:evil_lol:
 4. Boska jest na tych zdjęciach:loveu::loveu::loveu:. W rzeczywistości pewnie jeszcze większy słodziak:loveu:. I rzeczywiście zasuwa na równym terenie:crazyeye:, żywczyk z niej aż jęzorek wisi:lol:
 5. poprawiłam:p, teraz powinno już być wszystko ok, ale w takim razie Rodzice Maciusia musi też poprawić alegratke, bo cały tekst łącznie z mailem skopiowałam z jej ogłoszenia:roll:
 6. Cudna jest:loveu: tylko co ona robiła w schronie?:-o a imię Kiki pasuje do niej, jakby się z nim urodziła:lol:. Z domkiem nie powinno być problemu:loveu: co do deklaracji, to niestety nie dam rady, ale za to dorzucę [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/spaniele/showAdvert3329603.html]Śliczna spanielowata sunia - pies ideał; czeka na kochający dom!!!! | Spaniele - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] sprawdźcie cioteczki , czy działa, bo coś mam dzisiaj problem z tym:angryy: Mizianko dla Kiki na dobranoc
 7. eeech:oops: to ja się już może lepiej położę:roll: bo mi się już litery plączą.
 8. [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3329576.html]"bity, przeganiany, spi na ulicy pod tirem" | Wielorasowe - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] kurcze, za pierwszym razem chyba znowu nie otworzy. Nie wiem, ale chyba chodzi o to , ze muszę być wylogowana, żeby przesłać poprawny link. Teraz powinno być już ok, a jak nie, to nie wiem:oops:
 9. a teraz? [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3329576&cid=170]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] :razz:
 10. Hmmm, i tak nie mogę spać, więc....tadam:) [COLOR=Red]Deklaracje miesięczne: [/COLOR] Leyla 50 zł/mies Acha44 10zł/mies Gogonek 20zł/mies Poker w imieniu P. Anety 20zł/mies [COLOR=Red]jednorazowo ?[/COLOR] (bo nie podane, że inaczej) Katarzyna 005? Yana? Agata51? koleżanka MakS? Kikou 30zł Zuzia63? MakS 60zł Awit 10zł Jeszcze na dobranoc hopsnę malutką:multi::multi::multi::multi: 3maj się:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: kochaniutka Mollinko
 11. Mi się otwiera, więc tym razem powinno byc ok. Tylko zdjęcia kiepskiej jakości:roll: ale dopiero raczkuję , jeżeli chodzi o ogłoszenia.
 12. dziwnie:mad: a jeszcze 3 x sprawdzałam, czy link działa:roll: a spróbuj teraz [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3329576.html]"bity, przeganiany, spi na ulicy pod tirem" | Wielorasowe - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url]
 13. Ode mnie też 20 zł poszło. Fizia, wiem, że masz sporo na głowie, ale może zrobić rozliczenie na pierwszej, bo kilka deklaracji jest, jednorazowe też, wiec od razu byłoby wiadomo ile Molly ma w skarpecie. To świeży wątek, więc lepiej od razu rozliczać na bieżąco, bo potem może być ciężko z szukaniem itp (w sensie, że takiej słodzinie ciotek tu na pewno nie zabraknie:loveu:)
 14. I kolejna bieda:shake: to się chyba nigdy nie skończy. Tak na szybko zrobiłam [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3329576&cid=170]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] sił brakuje na tą panującą znieczulicę
 15. Depi jak zwykle boski:loveu: tylko domku wciąż brak:shake: nie rozumiem ludzi:roll:
×
×
 • Create New...