Jump to content
Dogomania

Uśmiechnięty, niewidomy Buźka już w swoim domku


Nikki

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nikki, jak Ty z wielkim zaangażowaniem walczysz o Buźkę:loveu:.Może, zanim spadnie śnieg, uda się zdiagnozować Buźkę i ustalić, czy można mu jeszcze pomóc...Piszę to całkiem bez żadnych podtekstów, bo czytam wątek i wiem o remoncie i reszcie kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedziec nt. wyjazdu do weta. Kiero w niezbyt dobrym nastroju, az strach zapytac o wyjazd, bo chca podgonic z pracami z wyznaczonymi datami wykonania, zeby choc kazdej pracy po 50% bylo zrobione, zeby nie dostac kary. Gdyby te badania dalo sie zrobic blizej, to byloby po sprawie, do Mielca do weta na RTG czy USG jezdza w miare czesto.

[B]Nikki[/B], trzymaj kase, na pewno sie przyda w niedalekiej przyszlosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Trudno powiedziec nt. wyjazdu do weta. Kiero w niezbyt dobrym nastroju, az strach zapytac o wyjazd, bo chca podgonic z pracami z wyznaczonymi datami wykonania, zeby choc kazdej pracy po 50% bylo zrobione, zeby nie dostac kary. Gdyby te badania dalo sie zrobic blizej, to byloby po sprawie, do Mielca do weta na RTG czy USG jezdza w miare czesto.

[B]Nikki[/B], trzymaj kase, na pewno sie przyda w niedalekiej przyszlosci.[/quote]

Nie ma co się spieszyć, bo na razie nie mam całej kwoty. W schronisku zakończą się remonty, wszystko się ustabilizuje i Buźka pojedzie na badania, a potem może i na operacje. Żeby tylko badania wyszły dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Nikki, jak Ty z wielkim zaangażowaniem walczysz o Buźkę:loveu:.Może, zanim spadnie śnieg, uda się zdiagnozować Buźkę i ustalić, czy można mu jeszcze pomóc...Piszę to całkiem bez żadnych podtekstów, bo czytam wątek i wiem o remoncie i reszcie kłopotów.[/quote]

Zachary, czy Twoja oferta nadal aktualna? Tzn. czy zapłacisz z badania Buźki?

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wspomniałam w lecznicy "Labrador" zeby doktor wziął sprzet okulistyczny.Zgodził sie.Teraz tez leczymy oczy psiakowi schroniskowemu z Orzechowców ,przy tymczasie moze nam sie uda.Matyda tez ma matowe oczko zatkane kanaliki łzowe.,ropienie z oczu...zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Dr Komorowski robil juz badania wstepne wszystkim psom ze schroniska, ale wtedy Buzki w schronisku nie bylo. To badanie mialo miejsce chyba w 2006 roku, dokladne dane sa na watku mieleckich niewidomych piesow, zalozonym przez Sabine02.

Buzke juz wysylalam do Niemiec, ale na razie nikt chetny do adopcji sie nie zglosil.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]Buzka jedzie jutro do kliniki ARKA w Krakowie [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]do dr Stefanowicza (kolega dr Garncarza). Wizyta jest umówiona na 12.30.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B]Nikki[/B], gdybys mogla przeslac ok. 100-200 zl na konto schroniska, to byloby dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][B][SIZE=3][COLOR=red]Buzka jedzie jutro do kliniki ARKA w Krakowie [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]do dr Stefanowicza (kolega dr Garncarza). Wizyta jest umówiona na 12.30.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B]Nikki[/B], gdybys mogla przeslac ok. 100-200 zl na konto schroniska, to byloby dobrze.[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Ale rewelacyje wiadomości!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...