Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ historia Jacusia tak cudownie się kończy:multi:, czyli ma domek swoich marzeń pozwolę sobie trochę pośmiecić na tym wątku i wklejam historię o Św. Mikołaju którą dostałam od wujka Romka:loveu::

[SIZE=3][FONT=Georgia]"Dawno, dawno temu Mikołaj szykował się do odlotu. Już od początku jednak coś mu nie wychodziło... Najpierw okazało się, że najlepsze elfy są na zwolnieniu, a zastępcy nie radzą sobie z robieniem zabawek. Mikołaj, obawiając się że nie zdąży, poszedł do stajni. Okazało się, że 3 najlepsze renifery są w ciąży, a Rudolf i Dzwoneczek przeskoczyły płot i uciekły Bóg wie gdzie. Zdenerwowany poszedł się napić brandy i filiżanki kawy. Okazało się, że nie ma alkoholu, bo chore elfy go wypiły (dlatego były chore). Postanowił, że zrobi sobie kawę. Jednak do kuchni weszła pani Mikołajowa i oznajmiła, że jej mama przyjeżdża za dwa dni. Mikołaj z szoku wypuścił puszkę z kawą i filiżankę. Kawa i odłamki zasypały podłogę. Poszedł po szczotkę, ale włosie zjadły myszy. I wtedy, gdy Mikołaj był już maksymalnie wkurzony, zadzwonił dzwonek do drzwi. Otwiera, a tam stoi uśmiechnięty aniołek trzymający choinkę. Mówi wesolutkim głosem: [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia]-Wesołych Świąt, Mikołaju! Mam dla ciebie choinkę, prawda, że jest piękna? Gdzie mam ją wsadzić [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia]....... [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia]I stąd się wzięła tradycja aniołka na czubku choinki":evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, z tej okazji czas zacząć bankiet :evil_lol::diabloti:
Najpierw mała rozgrzewka :laola:, potem trzeba się nawodnic, jak kto lubi:drink1:i dalej rozrywka na najwyższym poziomie:cunao::Cool!::Cool!::Cool!::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[B]A teraz po pysznej zabawie zapraszamy jej wszystkich uczestników do pilnego szukania domku dla Gringa, schronowego towarzysza niedoli Blondyna.[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gringo-o-dwukolorowych-oczach-ginie-zbieramy-pilnie-na-hotel-113506/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko z nerwami jak postronki czekam na wieści z pierwszych dni. Oby Jacolek nie przemeblował pokoiku, gdy w nim zostanie sam.

Jacek, błagam - twoja ostatnia deska ratunku.

Gosiu, wielkie, wielkie dzięki za to co zrobiłaś dla tego psiaka.

Czy kwotę z faktury wysłac na Twoje konto czy na lecznicę?

Link to comment
Share on other sites

super wiadomosci, ciesze sie bardzo :multi::multi::multi:

Gosia gdyby nie Ty to ja nie wiem co by sie z Jackiem stało.

A i widze chyba dobre masz układy u weta bo skasowal jakby nic robic nie musial a tu cały pakiet w takiej cenie normalnie szok :crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']super wiadomosci, ciesze sie bardzo :multi::multi::multi:

Gosia gdyby nie Ty to ja nie wiem co by sie z Jackiem stało.

A i widze chyba dobre masz układy u weta bo skasowal jakby nic robic nie musial a tu cały pakiet w takiej cenie normalnie szok :crazyeye::crazyeye:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak to nic robic, biedny Jacus bez jajek od wczoraj......

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie a ile konkretnie pieniadzy na Jacka zostało zebrane, bo chyba wiecej niz to wszytsko kosztowało, łacznie z pokryciem szkod jackowych nie?

Bo mozna by albo jakas wyprawke mu zrobic albo jakas karma dobra na poczatek kupic dla kastratow albo przekazac te pieniadze na Gringo na hotel, lub innego psiaka co by nie lezaly i sie nie marnowaly tylko od razu na konkretny cel poszły.
To jak ile :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, szkody Jackowe nie były pokrywane przez nikogo - całą sytuację łagodziła Lu_Gosiak. I wielkie dzięki jejza to - szczególnie za cierpliwość i wyrozumiałość oraz bezkonfliktowe rozwiązywanie problemów z nim związanych - bo została z tym wszystkim sama.
Bo konferecje telefoniczne i na gg, które przeprowadzałyśmy to pikuś, ona była cały czas na miejscu i miała Jacentego na głowie.
Wiq - podziękowania należą się równiez Tobie.

:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Zaraz na bieżąco podliczę Jacola, ale z tego co mam wynika, że zebraliśmy 200 zł.
131 zł kosztował transport - Marta przekazała tą kwotę na Gringo.
Teraz przelewamy na fakturę.
Czyli wynika z tego, że nie zostało nic, co nie znaczy, że nie opłacimy wyprawki dla naszego Jacusia. Tylko to na miejscu warto nabyć, my fakturę zapłacimy.

Link to comment
Share on other sites

U Jacusia wszystko ok, juz ma wieksze zaufanie do nowych wlascicieli, jest spokojniejszy, ma swoja lezanke, która podobno polubił i ogolnie nie jest juz taki łapczywy przy jedzeniu :loveu::loveu: czyli same dobre wiesciiiiii

[FONT=Arial][SIZE=2]a dodatkowo na poprawe humoru [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B]piętnaście PRAWDZIWYCH POWODÓW, dla których lepiej mieć psa niż... męża:

[/B]1. Zawsze, gdy wracasz wychodzi Ci na powitanie - nigdy akurat nie siedzi na kiblu, albo nie jest w delegacji i nigdy nie krzyczy - skocz do sklepu po piwo, zanim się rozbierzesz.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]2. Pies reaguje na wezwanie - nie tylko wtedy, gdy chodzi o wydanie posiłku i seks.
3. Pies nie nosi skarpetek i nie zostawia 'tylko na chwileczkę' brudnych koszul na stole w kuchni.
4. Pies jest towarzyski - zawsze chętnie pojedzie z Tobą za miasto odwiedzić rodzinę i przyjaciół.
5. Pies nigdy nie próbuje mieć zawsze racji i nie szczeka ilekroć zwrócisz mu na coś uwagę.
6. Pies nie ukrywa niczego przed Tobą w swoich kieszeniach i zakamarkach aktówki, nie wycisza dzwonka komórki i nie pisze potajemnych smsów.
7. Pies jest cierpliwy i nieskończoność może dreptać za Tobą po mieszkaniu, gdy szykujesz się na imprezę - to niezastąpiony doradca, w jego oczach zobaczysz tylko prawdę, nieprzefiltrowaną przez seks.
8. Pies nigdy nie wróci do domu nawalony, nigdy też sam bez Ciebie nie wyjdzie na piwo z chłopakami, nie straci połowy wypłaty i nie zgubi dokumentów.
9. Pies uwielbia chodzić na spacery i nie przeszkadza mu, że zabierasz na nie przyjaciółkę, z którą plotkujesz aż do ostrego zapalenia języka.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]10. Pies nigdy bez powodu nie obudzi Cię w nocy z wyrzutem 'jestem taki chorutki, a Ty śpisz!'.
11. Pies świetnie zajmuje się małymi dziećmi i nigdy nie powie Ci, że jeszcze nie jest gotów na dziecko w rodzinie.
12. Pies nigdy nie narzeka na kolor smyczy, którą mu kupisz na gwiazdkę i zawsze nosi prezenty od Ciebie.
13. Pies nigdy nie pójdzie do innej właścicielki, bo ma większy biust, czy mniejszą dupę - nie składasz się dla niego z cycków i nóg.
14. Pies nigdy nie kupi sobie pick-up'a, nie ryczy silnikiem i nie kształci innych kierowców na drodze, a poza tym uwielbia jeździć Twoim małym miejskim autkiem jako pasażer.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]15. Pies nigdy nie robi Ci wyrzutów o to, ile zarabiasz i ile,wydajesz - ufa Ci tak bezgranicznie, że nie zagląda nawet na konto.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, to balsam na poniedziałek. Takmnie cały czas martwił Jaculek. Dobrze, że się sprawuje i wstydu nam wszystkim nie przynosi.
Napisz mi na PM numer konta i jak tylko dotrze faktura zaraz przeleję pieniądze. Żeby przed Świętami dotarły. :razz:

Bardzo,bardzo,bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Gosia:loveu:! Wieści cudowne!! Jacucha :loveu:trafił idealnie!!!!
Dzięki Ci kochana, że jesteś na tym świecie, chociaż to chyba Twoim rodzicom powinnam dziękować :evil_lol:;).
A jak będziesz w odwiedzinach, nie zapomnij wymiziać Jacusia od ciotki Ireny.
Czy można kopiować te piętnaście punktów?
Chcę powiesić mojemu TZ nad łóżkiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...