Jump to content
Dogomania

8 Letnia Bokserka HARFa MIAŁA DOM U OLENKI,TERAZ BIEGA ZA TM [']


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaj-ka spoko, jak ktos patrzy na takiego szkieletorka i na dodatek taaaaaaakiego guza to każdego szlag trafia.
Pewnie rodziła co cieczkę i jak była dochodowa to miała ciepły domek, a jak zachorowała to się jej pozbyto czym prędzej, bo po co wydawać kasę na leczenie?

Link to comment
Share on other sites

do takiego stanu pewnie doprowadzona była przez "dom" ale nie mogę przeżyć dlaczego schron nie zrobił usg
stan w którym była Harfa był tragiczny, Doktor Ulewicz powiedział że musimy ryzykować bo za dwa dni Harfa i tak odejdzie a ból który musi znosić - człowiek by nie zniósł a tak dajemy jej szanse
udało się i bardzo się cieszę
w naszej lecznicy jest tak że zaczynają od badań wszystkich, jest tak jak pisze kaj-ka mamy szczęście a największe to te pieski że mamy takich lekarzy,mnie się nikt nie pytał czy mam kase czy zapłace teraz czy w ratach nic po prostu Doktor ratował Harfe

a jak sobie przypominam to Antoś też był bardzo chudy

Link to comment
Share on other sites

Olenka jesteś zajebista po prostu:placz:-bierzesz ją choc ona lada dzień może umrzec tak jak ostatnią uratowałaś z padaczką czarną malutką sunią.

nika28 -moim zdaniem bazarki są nadal potrzebne na nią-ale niech Olenka sama się wypowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Olenka jesteś zajebista po prostu:placz:-bierzesz ją choc ona lada dzień może umrzec tak jak ostatnią uratowałaś z padaczką czarną malutką sunią.

nika28 -moim zdaniem bazarki są nadal potrzebne na nią-ale niech Olenka sama się wypowie.[/quote]


Oktawio chyba kazdy z nas tak robi , ja tam pamiętam jak przemycałaś Dyzia :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

jak chcecie wiedzieć to wycieli Harfie i wypompowali ponad kilogram, jak przyjechała ważyła 20,5 a teraz 19,40 ja sie zastanawiam ile bedzie ważyć jak wytniemy tego wielkiego guza
Harfa kompletnie nie reaguje na imię, gada i to jak :evil_lol:
ciągnie za rękaw jak chce iść na spacer i co mnie bardzo niepokoi to marszczy nos i to nawet na mnie
no cóż w tym domu i wśród ludzi i wśród zwierząt ja rządzę i panienka wylądowała na posłaniu i miała kare ale umie przeprosić tylko trochę jej to czasu zajmuje:roll:

Link to comment
Share on other sites

zabrałam ją wczoraj na taki typowy spacer z bokserami tzn szaleństwo na polach ale Harfa mało była zadowolona
ona powolutku -po dróżce -koło pani
wg mnie Harfa nie słyszy albo bardzo słabo słyszy

już nie dostaje antybiotyku a szwy ściągamy we wtorek
przestała całkowicie kaszleć ale pozarażała mi Antosia i Baska teraz oni kaszlą i dostają antybiotyki , najgorzej że Atos też kaszle tak więc szpital w domu :shake:

Link to comment
Share on other sites

ciałka nabiera bardzo powoli ale je
fantastycznie zaczęła witać - wskakuje przednimi łapkami i się tuli :loveu::loveu: a potem opowiada co kto zbroił ;)
zjada po troszeczku i pilnuje swojej miseczki
przychodzi i nadstawia swoją kościstą dupkę do głaskania a potem hyc na plecy i brzucho do głaskania:lol:
fajna jest ta nasza Harfa , dziś ściągamy szwy
mam nadzieję że jej u mnie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...