Jump to content
Dogomania

Kaśka Kariatyda - amstaffka z Buku - przegrała z chorobą, odeszła za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']ojej...:shake: to z naszej kaśki grubaśki zrobi się niedługo kaśka szprycha!:-o:evil_lol:[/quote]

Oj, przy jej apetycie to mam poważne wątpliwości co do tego :lol:! Wystarczyło, że wyszłam na chwilę z samochodu i Kaśka wsunęła moją kanapkę, z sałatą, pomidorem jak leciało :evil_lol:. Mimo, że dostała wodę to była zainteresowana też redbulem, ice tea, a jak wyczuła hot doga to zaczęła kwiczeć jak prosiaczek!

Link to comment
Share on other sites

:roflt::roflt::roflt:[quote name='ania z poznania']Oj, przy jej apetycie to mam poważne wątpliwości co do tego :lol:! Wystarczyło, że wyszłam na chwilę z samochodu i Kaśka wsunęła moją kanapkę, z sałatą, pomidorem jak leciało :evil_lol:. Mimo, że dostała wodę to była zainteresowana też redbulem, ice tea, a jak wyczuła hot doga to zaczęła kwiczeć jak prosiaczek![/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Oj, przy jej apetycie to mam poważne wątpliwości co do tego :lol:! Wystarczyło, że wyszłam na chwilę z samochodu i Kaśka wsunęła moją kanapkę, z sałatą, pomidorem jak leciało :evil_lol:. Mimo, że dostała wodę to była zainteresowana też redbulem, ice tea, a jak wyczuła hot doga to zaczęła kwiczeć jak prosiaczek![/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Blue][B]kolejna grubcia potrzebuje pomocy....

pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR]
dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]

Link to comment
Share on other sites

u kaśki była cisza bo...nie chciałyśmy nikogo denerwować.

zaczęło się od tego ze kaśka została puszczona ze smyczy, biegła za kijem i pogryzła po drodze jakiegos psiaka.
nowa pani kaski bardzo się zdenerwowała, przysłała ab-agnieszce smsa.
następny problem był taki, że kaśka PODOBNO nagle bez żadnego powodu zaczeła pokazywać zęby na tatę patrycji, który spokojnie sobie siedział i pił herbatkę...:roll:
no i najlepsze na koniec:
kaśka [B]DZIWNIE SIĘ PATRZYŁA NA PATRYCJĘ[/B] i patrycja zaczęła się kaśki bać!!!

z rozmowy z nią można było wywnioskować ze patrycja kaśki juz nie chce.
nie zaprzeczyła.
aga na szczęście miała kontakt z panem, który wcześniaj bardzo chciał kaśkę ale jej nie dostał bo patrycja była pierwsza. w kazdym razie zadzwoniła do niego, pan potwierdził chęć przyjęcia kaśki, supergoga przeprowadziła wizytę przedadopcyjną, która wyszła bardzo pomyślnie.

w tym czasie patrycja, która oczywiście zgodziła się przetrzymac kaśkę kilka dni napisała sms, o treści takiej, [B]żeby zabrać kaśkę jak najszybciej bo.....pogryzła jej [SIZE=4]maskotkę[/SIZE] i pasek!!![/B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

ile my się razem z ab-agnieszką (i pewnie supergogą) naklęłyśmy to nikt się nie dowie:shake: [SIZE=1][COLOR=Gray]a ja pewnie pod farbą całkiem osiwiałam[/COLOR][/SIZE]

wyszło w koncu tak, że kaśka dziś pod wieczór pojechała do nowego domu. nowy pan po nią przyjechał i zobaczymy co dalej


koniec.
aga pewnie jutro jak się w końcu wyśpi to uzupełni mój post:roll:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie jak Patrycja dowiedziala sie juz tak na 100% ze Kaska ma szanse na dom przestala naraz byc problemowa. Ja dostawala od niej smy typu:(Ja sie zle wyrazilam, nie boje sie jej ja tylko boje sie o nia....itd)
ggdzie dwa dni wczesniej dostalam takiego smsa( [COLOR=red]prosze kaske zabrac jak najszybciej dzis pogryzla swoja miske moja maskotkea jak podnioslam laczek to na mnie zabki ostro pokazala. Boje sie)[/COLOR]

Najlepsze jest to ze jak pan Przemek zadzwonil do Patrycji z pytaniem czy Kaska jest lagodna odpowiedzialaze tak ze nie ma z nia zadnych problemow tylko Kaska jej nie slucha natomiast slucha jej tate ijej chlopaka wiec napewno byla wychowywana z facetami wiec potrzebuje meskiej reki.
Myslalam ze padne :mdleje:
Bo pan Przemek o wszystkim wiedzial jak to niby kaska tak szaleje jej w domu i kobiecie 33-letniej zjada maskotke i jest taka awantura ze trzeba psa zabierac jak najpredzej.


Musimy poczekac na relacje pana Przemka jak sie Kaska zachowuje .
Mam nadzieje ze to juz jest jej staly dom.

Link to comment
Share on other sites

Ale historia :shake:
Biedna maskotka Patrycji, taki tragiczny koniec ją spotkał :evil_lol:

A ona tego laczka podniosła, bo chciała Kaśkę zbić, czy co??? Siebie powinna puknąć nim w łeb, to może by się jej w tej 33-letniej główce coś poukładało :roll:

Czekamy na relację p. Przemka (i mam nadzieję, że on maskotek w domu nie ma :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Ale historia :shake:
Biedna maskotka Patrycji, taki tragiczny koniec ją spotkał :evil_lol:

A ona tego laczka podniosła, bo chciała Kaśkę zbić, czy co??? Siebie powinna puknąć nim w łeb, to może by się jej w tej 33-letniej główce coś poukładało :roll:

Czekamy na relację p. Przemka (i mam nadzieję, że on maskotek w domu nie ma :evil_lol:)[/quote]

eeee ale Wy ciotki zgryźliwe jestescie ... Pani Patrycja z maskotką emocjonalnie była związana :diabloti: to była zabawka z dzieciństwa zapewne i przypominała jej szczenięce lata ... ups :evil_lol: dziecięce
a tu Kaśka wpadła i zjadła maskotkę bez sentymentów :roflt::roflt::roflt::roflt:

Bożeeeeee widzisz i nie grzmisz !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

no nie wiem czy sie smiać czy płakać :evil_lol: ludzka niewiedza bywa rozbrajająca....

no i nasuwa się podstawowe i jakże ważkie pytanie.....dlaczego Kaśka nie była sprawdzana pod kątem agresji w stosunku do maskotek???? :crazyeye: toż to jawne niedopatrzenie :p

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem którą maskotę zjadła. Bo u Patrycji tona maskotek na kanapie siedziała. Pytałam, co będzie jeśli i Kasi się spodobaja i będzie chciała sie bliżej poznać - powiedziała, że nie problem. Że nic sie nie stanie, najwyżej pochowa. Że ważna jest Kasia. A jak mówiłam, że konieczny jest dom na zawsze, zapewniała, że ma go u niej na bank.

Ludzie, czy to tylko ja nie znam się na ludziach.
Do p. Przemka na wszelki wypadek wysłałam Karinę z hoteliku - zna się kobita na rzeczy.
Obiecała, że za kilka dni nieoczekiwanie pojedzie zobaczyć co u Kasi.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B]Dziewczyny ;)...mam na stanie tonę maskotek :roll:....takie ze zbiórki do Straży Pożarnej ...jak 1 ubędzie to nikt płakał nie będzie :razz::razz: ... może podesłać Patrycji :diabloti:[/B][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Black][B]Kaśka ...zakochaj w sobie Pana Przemka ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']co się stało ????[/quote]
właściwie to nic...ona po prostu ma zbyt szalony temperament i chyba pan nie daje rady....i jest tam jakiś psiak, którego tez nie polubiła.aga pewnie wieczorem napisze więcej, ja już nic nie wiem :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']właściwie to nic...ona po prostu ma zbyt szalony temperament i chyba pan nie daje rady....i jest tam jakiś psiak, którego tez nie polubiła.aga pewnie wieczorem napisze więcej, ja już nic nie wiem :-([/quote]

rozmawiałam z Agą ... no cóż chyba nasza Kasia wróci :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...