Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz podawałam te namiary na topicu Wrocławskim, ale gdyby się jakiś Wrocławianin zaplątał i tutaj - podam jeszcze raz:

Niestety jestem dość oblatana w tym temacie, bo moja poprzednia suka bardzo ciężko chorowała. Od początku miała wspaniałego lekarza i diagnostyka - dr Pawła Czerwa, a z czasem - podczas walki o nia doszlo do niego jeszcze kilku wspaniałych specjalistów. Wiem, że miałam dużo szczęścia - po podczas leczenia - napatrzyłam sie i nasłuchałam....Ale coś za coś - przynajmniej teraz mam kilku zaufanych lekarzy, na których można polegać i wierzyć, że zapewnią psu najlepsza opieke, a co najważniejsze - dobrą diagnozę. Niestety nie mogę Was skierowac już do dr Czerwa, Paweł od roku nie żyje - był cudownym człowiekiem, wspaniałym lekarzem - ze wszystkich sił służyl swoim pacjentom.

ale wszyscy, o kórych tu piszę - kochaja zwierzęta, ich praca jest dla nich powołaniem - i co niestety wcale nie jest częste - myślą i w razie jakichkolwiek wątpliwości - konsultuja się z innym doświadczonymi lekarzami, lub odsyłają do godnego polecenia specjalisty.

SĘPOLNO - dr Paweł Jonkisz - ul. Partyzantów 12, tel. 3482601, kom. 0603 880 500

- lecznica czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 i od 16 do 20, po 20 umówione zabiegi chirurgiczne, które przeprowadza znakomity chirurg - dr Bieżyński. W weekendy lecznica czynna jest od 12-16tej.

Z dr Jonkiszem wspólpracuje jego była studentka, a obecnie świetna lekarka dr Ania (niestety nie pamiętam nazwiska).

Dr Jonkisz przyjmuje także w ambulatorium internistycznym dla zwierząt małych na Akademii Rolniczej.

GRABISZYNEK - dr Mariusz Kniat, ul. Podróżnicza 12, tel 339 2677, komórka 0501 779 547 (jakby były problemy z dodzwonieniem się - najlepiej zostawić wiadomość lub wysłać smsa), niestety nie pamiętam godzin przyjęc. W lecznicy pracuje także znakomita lekarka -dr Magda Stasiowska, oboje sa też dobrymi chirurgami, a Pani dr ma po prostu talent do "krojenia".

dr Kniat ma także gabinet w domu na Wojnowie.

OKOLICE MARINO - dr Małgorzata Grzeszkowiak oraz zespol lekarzy- ul. Milicka 12, tel. 3529111,

normalne godziny przyjec od 9 do 19 w tygodniu, w soboty od 9 do 14, a w pozostałych godzinach CAŁODOBOWY dyżur.

Dla właścicieli dużych psów ważne jest to, ze lekarze tam pracujący maja duże doświadczenie w operacjach skrętów - zdzwaniają sie i przystępoują do zabiegu. W lecznicy pracuje także wymieniona już przeze mnie dr Stasiowska z ul.Podróżniczej.

Dr Grzeszkowiak leczyła moje psy od lat, miałam to szczęście, że równolegle z Pawłem Czerwem - zawsze mogłam liczyć także na nia. Jest także doświadczonym hodowcą, przez te lata opieki nad moimi kolejnymi psami zaprzyjaźniłyśmy się i to ona mnie zaraziła pasją do wystaw.

I jeszcze wymienie kilkoro specjalistów z Akademii Rolniczej:

Klinika Chirurgii, tel. do ambulatorium - 3205 356

- polecam dr Skrzypczaka i dr Bieżyńskiego (dr Bieżyński ma także własna lecznice na ul Katowickiej tel. 341 64 18 oraz wspolpracuje z dr Jonkiszem z Partyzantów)

- dr Atamaniuk i dr Siembieda - specjalisci od USG i RTG,

dr Siembieda po południu przyjmuje prywatnie na ul. Canaletta - tel 345 21 02, posiada uprawnienia do wpisywania do rodowodów wyników prześwietlenia w kierunku dysplazji

Klinika Położnicza, tel. do ambulatorium - 3205 308

- dr Wojciech Niżański - znakomity ginekolog, położnik

Klinika Internistyczna, tel. do ambulatorium - 3205 371

dr Paweł Jonkisz

dr Jarosław Popiel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='coztego'][quote name='Flaire']O, to znaczy do Krakowa trzeba zacząć do weta jeździć :wink: ?[/quote]
Jeśli to ten, którego mam na myśli to naprawdę warto ;) Wielu wetów w życiu widziałam... i ten zdecydowanie prowadzi w rankingu :lol:[/quote]

ale czy on aby nie zaobraczkowany? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

odp. dla Serafe. To fakt że jest tam tez dr Kujawski i do niego s± duuuze kolejki ale ja chodze do Słowińskiego i naprawde jest ok. Może mój piesek nie cierpi na jakieś poważne choroby ale słyszałam że w różnych operacjech jest dobry. (pozatym wyleczył mojego królika również a z gryzoniami mało kto sobie radzi)
POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

I miejsce w internerowym rankingu na klinikę 2004 r na [url]www.vetopedia.pl[/url]
Leonard Gugała, Szczecin, ul.Chopina 53a.
(Trudno mi osobiście oceniać, bo tylko 1 raz miałam kontakt z tym lekarzem - w czasie wakacyjnego pobytu w okolicach Szczecina.
Wrażenie??? P.doktor bardzo miły /jesteśmy stałymi pacjentami Jego znajomego w naszym mieście/ . Jeśli chodzi o diagnozę - trudno mi oceniać jej trafność, bo nie było to nic poważnego. Warto zasięgnąć opinii wśród szczecinian.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Ursynowska Klinika Weterynaryjna
ul. Strzeleckiego 10 E
tel. 644 95 31[/quote]

My też chodzimy do tej kliniki. Po pierwsze jest calodobowa, więc o każdej porze i w każdy dzień jesteśmy przyjęci na wizytę. Po drugie opis wszystkich wizyt i schorzeń jest wpisywany do systemu komputerowego, więc niezależnie od tego który z lekarzy przyjmuje - każdy sprawdza, co się dzialo na przestrzeni ostatniego czasu.
Chodzimy tu od pól roku i polecamy :D
Wcześniej próbowaliśmy w innych lecznicach, ale zawsze coś bylo nie tak. Tym razem jest ok. Mam nadzieję, że nie zmienię zdania :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mogę śmiało polecić dr.Judka .To weterynarz na telefon. Przyjeżdża z wizytą do domu.Korzystam z jego usług już od 10 lat i nie narzekam.
Jak była potrzeba własnym samochodem moja kicię zawiózł na zabieg sterylizacji i go przeprowadził .Psa zawiózł na prześwietlenie (nie mam samochodu) ponieważ pies ledwo chodził.I wyleczył mi pieska z nosówki.Ostatnio kicia spała i spadła z półeczki na schody i strasznie płakała .Myśleliśmy ,że kręgosłup ma uszkodzony .Przyjechał natychmiast.Królisia mi leczył.I czasami jak nie miałam akurat gotówki a było jakieś nieszczęście poczekał na pieniążki.Z jego usług korzysta kilkoro moich znajomych i nigdy nie słyszalam o nim złego słowa.Więc jesli ktoś jest z [b]Bydgoszczy [/b] może skorzystać.

[b]dr. Judek tel.kom. 602458205[/b]

Link to comment
Share on other sites

[b]W Bydgoszczy mogę polecić klinikę całodobową "CENTRUM" dr Parzęckiego.[/b] Przyjmuja tam super weci, wiedzą o co chodzi w weterynarii. Znajduje sie ona na ul. Marcinkowskiego.
Opiekują się od jakiegoś czasu momi psiakami ( a mam ich 4 i jeszcze 4 szczeniaki aktualnie). Jestem zadowolona i ich wiedzy kompetencji. [b]Szczerze ich polecam .[/b]

Link to comment
Share on other sites

BYDGOSZCZ - Fantastyczni weterynarze pracują w dwóch bydgoskich klinikach : "Wyżyny" ul.Grzymały- Siedleckiego 6 lek.wet. Michał i Wiesława Połulich oraz klinice "Fila" ul. Grobla 15 - lek.wet. Jarosław Michalski . Są to wspaniali chirurdzy, okuliści i kardiolodzy !!! Kochają psiaki, sami również posiadają swoje pociechy. Bardzo życzliwi i współpracujący ze sobą. Gdy zajdzie taka potrzeba odwiedzą psa w domu. POLECAM !!!
Pozdrowienia od hodowli psów rasowych The Glow of The Snowy Star:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

No to ja mam kolejnego super hiper weta. Jarosław Juszczak sie nazywa ten przemily pan i bede go wychwalac jak tylko moge bo uratowal oczko mojemu Bubie (a bylo naprawde kiepsko).
Wet oczywiscie z Poznania. Gabinet Juszczak&Gorzelanczyk na Os. Armii Krajowej, tel: 061 872-07-81
Specjalizacja okulistyka i dermatologia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaskółka']witam :)
jeśli chodzi o tarnowskiego weterynarza to ja polecam dr Jacka Jakubka :D
dobry fachowiec ;)[/quote]

Trafiłam w końcu z moimi psiurami do dr Jakubka i jak na razie jestem zadowowolona :) Jesteśmy w trakcie leczenia, więc na razie nie wychwalam :lol:

Link to comment
Share on other sites

annaszustakiewicz, poszukaj na forum używając wyszukiwarki, bo pomimo że nie mam psa chorego na serce, pamiętam co najmniej trzech warszawskich kardiologów polecanych na forum - Garncarz (żona okulisty Garncarza), Kurski (ojciec stomatologa Kurskiego), Niziołek. Linki do Niziołka i do kliniki Elwet, w której przyjmuje Kurski są nawet w topiku Linkownia.

Ludziki, próbujcie opcji Szukaj zanim piszecie nowy post, bardzo proszę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...