Jump to content
Dogomania

Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!


GameBoy

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kela']Jak pewnie wiesz, to Boryska wątek jest na FM i na Moloss forum-ale tam cisza-niestety,ani jednedo wpisu po moim poście...Moze tez pomogłaby mu info w GW, no i jeszcze na FM zgłosił się ,,andrzej,-zainteresowany i wspólczujący kibic z poludnia kraju i zaproponował umieszczenie reklamy o Borysie na forach kibiców piłkarskich - Borysa i tego zagłodzonego zachudzonego i chorego DC - Gravisa, którego w Toruniu znalazła ,,Akroksa,,z FM.[/quote]
to, ze ma watki to wiem, tyle, ze samo podbijanie watku nic nie da
trzebaby go pooglaszac, zrobic allegro itd - nie ma sensu zeby siedzial sam,mimo, ze to dobry hotel to tylko hotel

Link to comment
Share on other sites

Zdublowało mój post-nie wiem dlaczego?...
napisałałam jedynie co ja wiem na ten temat...-być może dziewczyny formalnie jeszcze coś działały, ale ja się na tym nie znam...
ja gdzie mogę osobiście reklamuję Boryska, a i do pomocy zaprzęgnęłam też moje dzieci i nawet Szona uczyniłam jego nieformalnym ambasadorem-choć to narazie z niewielkim - jak widać skutkiem!!...-pomimo tego,że ostatnimi czasy sporo kręcimy się po kraju razem z szonem w róznych miejscach też podpatruję i rozważam, czy nie znalazłby się dla Boryska domek!!..

Link to comment
Share on other sites

Nie udzielam się na forum ostatnio, ale śledzę losy Boryska i rozglądam się za kochającym domkiem dla niego, niestety z mizernym skutkiem.
Powiedzcie mi czy Borys pojedzie po wekendzie tak na stałe??? :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Proszę powiedzcie, że TAK :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Napiszcie coś więcej o nowym domku Boryska i proszę pięknie o zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Ja już pisałam- nie chcę zapeszać, ale zaciskam kciuki za pomyślne zakończenie sprawy dalszych losów Boryska!!!Tak jak pisała GB- w hotelu ma wszystko co potrzeba od strony żywieniowej i zdrowotnej, ale potrzebuje teraz duuużżżej dawki witaminy ,,M,,-czyli dużej dawki miłości, spokoju i pewności warunków w jakich się znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...