Jump to content
Dogomania

Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!


GameBoy

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może p.Tomek pokaże się sam na forum i opowie o swojej przygodzie z Boryskiem?... Pozdrawiamy p.Tomka i zapraszamy!!:multi:,życzymy cierpliwości i wyrozumiałości-cieszymy się ogromnie z pierwszych relacji-że jest OK!!!!
Borysku! - zdawaj egzamin celująco!!!:lol: i niech Twoje problemy skończą się na zawsze!!!!!!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Dawajcie dziewczyny fotki, bo jestem głodna informacji...:cool3::lol:!!!- Warszawa daleko....
Ja też chciałabym wiedzieć -jak z finansami Boryska?Jesli będzie wiadomo już napewno,że Borek zostaje u p.Tomka, a okaże się, że jest dług w hotelu do spłacenia- to zgodnie z wczesniejszą deklaracją- obiecuję wsparcie finansowe za jego pobyt w hotelu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariee']na koncie [B]Lidka[/B] w klinice jest -148 zl . Ostatnia wplata 19 maja, byc moze ktos jeszcze wplacal i nie jest zaksiegowane. Lidka bedzie musiala zadzwonic po niedzieli i sprawdzic stan konta![/quote]

ok czyli nie jest tak zle, czekamy teraz na Lidke i nowe fotki
p.Tomek obiecal mi dzis rano, ze w razie jakichkolwiek watpliwosci bedzie dzwonil

Link to comment
Share on other sites

witajcie:)
jak juz wiecie jak na razie wszytsko oki:)
pozwole sobie wkleic czesc maila od Tomka:)
"zjedlismy juz kolacje bylismy na spacerze poznalismy mame a teraz lezymy polujemy na koty i domagamy sie pieszczot ogolnie jest wszystko ok koty i Borys musza
poprostu przyzwyczaic sie do siebie zaraz przyjedzie moja siostra ze szwagrem takze
Borys pozna juz cala rodzine :)"

nooo trzymamy kciuki dalej mocno mocno:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']witajcie:)
jak juz wiecie jak na razie wszytsko oki:)
pozwole sobie wkleic czesc maila od Tomka:)
"zjedlismy juz kolacje bylismy na spacerze poznalismy mame a teraz lezymy polujemy na koty i domagamy sie pieszczot ogolnie jest wszystko ok koty i Borys musza
poprostu przyzwyczaic sie do siebie zaraz przyjedzie moja siostra ze szwagrem takze
Borys pozna juz cala rodzine :)"

nooo trzymamy kciuki dalej mocno mocno:)[/quote]

od dwóch dni nic innego nie robie
jezeli Borys zostanie u p.Tomka adoptuje starego, gluchego kaukaza

Link to comment
Share on other sites

mail jest wielce, wielce obiecujący!!:lol::multi:- marzyło mi się,aby panowie się zgrali!!!- tak podobnie jak jest u mnie...- ja jestem z Szonem większą cześć dnia,karmię go, przytulam i bronię jak narozrabia... , a on wpatrzony jest w mojego meża i bezgranicznie i bezkrytycznie - poprostu za nim przepada:cool3::lol:.
Borysku-już poprostu nie wiem...- co Ci życzyć!!!-masz ogromną szansę od losu- nie zmarnuj jej i zaskarb sobie serca tych wspaniałych ludzi, którzy zdecydowali się dać Ci kochajacy domek, serce i będą na reszte twojego zycia Twoimi oczami:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to się dzieje, ale niewidome psy świetnie się sprawdzają, trzymam kciuki za Borysa, dzis pojechał do domu Kiwi, wcześniej do super domu trafił Krecik z Zamoscia. Będzie dobrze, a koty... cóż koty doskonale sobie poradzą, bo w końcu one były czczone jako bogowie, a tylko ludzie o tym zapomnieli, one nie..,\.

Link to comment
Share on other sites

Dajcie dziewczyny jeszcze więcej informacji o Borysku!!!!-jak spotkanie z resztą rodziny p. Tomka?-czy Borysek został dalej Boryskiem,czy może tak jak w hotelu-Morisem?Czy śa dalsze wiesci o współżyciu jego w domu z kotami?-nie piętrzą się problemy?Czy czegoś mu nie potrzeba?

Link to comment
Share on other sites

jestem po dłuuuuuuugiej rozmowie z p. Tomkiem
są zachwyceni psem i Borys nimi na pewno tez
Borys jest spokojny, chodzi po mieszkaniu za p.Tomkiem, łasi się, domaga pieszczot, chce spać w łóżku
chodzi grzecznie na spacery, oczywiście na psy szczeka nadal ale p.Tomek mowi, ze radzi sobie z nim
cała noc podobno chodził po mieszkaniu, zwiedzał i pchał się do łóżek - Babci też
dobrał się do worka z karmą - na szczeście tylko 3 kilowego :cool1:
wczoraj byla siostra i szwagier, zadnych problemow

kot jeden siedzi na szafie, drugi w szafie, jeden nie chce zejsc - drugi wyjsc :oops:

Link to comment
Share on other sites

To nadzieja coraz większa,że Borysek nareszcie znajdzie swoją przystań:lol::multi:!!!
Powiedz p.Tomkowi-że CC tak już mają w naturze,że uwielbiają ciepło ludzkiego ciała i wygodne ich łóżeczka;):cool3:!!!!!!!!!........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...